SAJTOVI-POLITIKA

Крајина, јесте ли успели да повратите шта од података што вам је онај манијак обрисао на крајина форс?
Јес' будале, хакер Србин који брише српске сајтове.
 
Web prezentacija Odbora za Kosovo i Metohiju Sv. Arhijerejskog Sabora

Odnedavno je pocela sa radom nova web-prezentacija Odbora za Kosovo i Metohiju Sv. Arhijerejskog Sabora na kojoj ce se redovno objavljivati vesti vezane za aktivnosti Odbora povodom pitanja vezanih za Kosovo i Metohiju. Web prezentaciju odrzava kancelarija Odbora za Kosovo i Metohiju, kojom rukovodi jeromonah Irinej Dobrijevic.

http://www.kosovo-office.org
 
REVOLUCIJA:
СМРТ ФАШИЗМУ - К*РАЦ КОМУНИЗМУ !!!

Pa i ne ide ti ovo jedno s drugim!

Је л', Ти ћеш да ми кажеш шта ми иде??? Хајде тамо у црвено ћоше и да ми певате вашу чувену песмицу коју сте годинама арлаукали по Србији:

МИ ИМАМО ТРИ ЈУНАЧКА СИНА,
ЕНВЕР-ХОЏУ, ТИТА И СТАЉИНА...

хајде... три-четири... с а д !!! :evil:

п.с. ова тема није за коментаре, зато се извињавам али морам одговорити црвендаћу...
 
eremita:
Је л', Ти ћеш да ми кажеш шта ми иде??? Хајде тамо у црвено ћоше и да ми певате вашу чувену песмицу коју сте годинама арлаукали по Србији:

МИ ИМАМО ТРИ ЈУНАЧКА СИНА,
ЕНВЕР-ХОЏУ, ТИТА И СТАЉИНА...

хајде... три-четири... с а д !!! :evil:

п.с. ова тема није за коментаре, зато се извињавам али морам одговорити црвендаћу...
lazhesh kolko si velika jer nikad nije postala ova pesma
 
Је л', Ти ћеш да ми кажеш шта ми иде??? Хајде тамо у црвено ћоше и да ми певате вашу чувену песмицу коју сте годинама арлаукали по Србији:

МИ ИМАМО ТРИ ЈУНАЧКА СИНА,
ЕНВЕР-ХОЏУ, ТИТА И СТАЉИНА...

хајде... три-четири... с а д !!!

п.с. ова тема није за коментаре, зато се извињавам али морам одговорити црвендаћу...




tafil:
lazhesh kolko si veliki jer nikad nije postala ova pesma


Ма шта ми рече... ПА ТА ПЕСМА ЈЕ ОБЈАВЉЕНА И У ВАШИМ КОМУНИСТИЧКИМ КЊИГАМА...

п.с. А Ти, тафиље, бандиту црвени, крајње је време да више прекинеш да се
лажно представљаш на овом форуму - и сам добро знаш да ниси никакав шиптар...постајеш досадан...
 
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
 

Prilozi

  • Whdatk.gif
    Whdatk.gif
    15,4 KB · Pregleda: 92

Back
Top