THE ELDER SCROLS IV :OBLIVION

Vredi svakako. Kazu da ce minimalna konfiguracija biti visoka i da nece izaci takav RPG majmanje god dana posle izlazenja oblivion-a. Grafika ce biti toliko detaljna da ce iz zidova brodova izlaziti sluz. Toliko daleko ijedna kompanija nije isla
 
Evo ja sa NX 6600 i 1GB rama jedva teram Morrowind u 1024*768 (sto je za neverovati s obzirom da igra ima skromnu grafiku za danasnje pojmove) i to narocito kada ima puno NPC-a na ekranu. Zna da padne i ispod 20 fps,a mogu misliti sta bi bilo sa Oblivionom?Doduse malo pomogne kada smanjim "Range of view" (par frejmova),ali ne u zadovoljavajucoj meri.
 
Ja cu je samo sanjati. Morrowind mi u odredjenim situacijama padne na 20 FPS, ali ako sam u zatvorenom prostoru, siba 45 FPS.Inace igram sve na high i smanjenim range of view. Imam problem oko ove igre. Rec je o nisanjenju. ja naciljam na dzinovkog pacova i sibam ga ko lud ovaj nista! Ima li neki patch za ovo? Ili sam corav? :)
 
markoca:
Ja cu je samo sanjati. Morrowind mi u odredjenim situacijama padne na 20 FPS, ali ako sam u zatvorenom prostoru, siba 45 FPS.Inace igram sve na high i smanjenim range of view. Imam problem oko ove igre. Rec je o nisanjenju. ja naciljam na dzinovkog pacova i sibam ga ko lud ovaj nista! Ima li neki patch za ovo? Ili sam corav? :)
Ma to se i meni deshava, i mislim da je to potpuno idiotski. Bash me tera da odustanem od igrice. :)
 
Ljudi pa nisi ni oni toliko blesavi. Ne isplati se praviti igricu koja ce raditi minimum na 1gb ram GF 6600gt i 2.5GHz. Mislim da niste u pravu sto pricate o tako visokoj zahtevnosti. Mislim da ce igrica moci da se pokrene i na znatno manjoj komfiguraciji. Nisu uspeli da urade nista ako ce igricu oko koje rade 2god moci da igra jedva 5% zainteresovanih.
 
Cemu vodi ovaj tread?
Ako te interesuje zahtevnos ukucaj u Google Oblivion i pregledaj.
Jel ti mozda neko odavde deluje kao tvorac igre?!
Sad mi ovde da gatamo, sve dok tebi neko ne kaze da mozes da je igras sasvim solidno(sto je tebi milo?)
Dakle za informacije imas sajtove i forume. A za igru strpi se jos malo.

Pozzzzzz
 
monte32:
Cemu vodi ovaj tread?
Ako te interesuje zahtevnos ukucaj u Google Oblivion i pregledaj.
Jel ti mozda neko odavde deluje kao tvorac igre?!
Sad mi ovde da gatamo, sve dok tebi neko ne kaze da mozes da je igras sasvim solidno(sto je tebi milo?)
Dakle za informacije imas sajtove i forume. A za igru strpi se jos malo.

Pozzzzzz
Ne moj tako ,ovu igru cekam nekolko meseci , a izgleda da necu moci da je igram !
poazdrav i tebi
 

Back
Top