MOlq vi za malko pomo6t

Elesedil

Početnik
Poruka
5
Ne znam mnogo dobre srubski ezuk zatova 6te vi pi6a na bulgurski.I se izvenqvam 4e 6te vi zatrudnq s tova.Iskam koito moje da mi pomogne v izdirvane na 4oveka koito tursq ve4e pove4e ot 10 godini.Az sum se obru6tala kum razli4ni instancii,da mi pomognat v tursene,no za sega nqmam nikakvi rezultati.Iskam da namerq edin muj ot Rojai i za na4alo,ako nqkoi moje da mi pomogne da napi6ete kodove za telefoni v Montenegro(Crna Gora)i ako mojete za samiq Rojaie .I nqkakuv telefon ot po6tenska ili policeiska slujba:)))Za vsi4ki tezi godini vuv va6ata strana stanali tolkova promqni,a az iskam samo da snam,kakva e sudbata na tozi muj,koito ne moga da zabravq.Dali e jiv,dali ima semeistvo?6te vi buda stra6no priznatelna.Znam 4e ste narod sus topli surca:)))
 
ok probacu na engleskom.......ustvari sto nisi probala na engleskom boLje bi bilo.....

ok sad ja......da probam....

Ај донт кнов гоод Енглисх лангуаге.....бут И вилл тру то еxplaiн......


АЈ ДОНТ УНДЕРСТАНД ЕНYТХИНГ WXAT YOУ САJ.......!!!!!!!!!!!!!!!
 
Elesedil:
Ne znam mnogo dobre srubski ezuk zatova 6te vi pi6a na bulgurski.I se izvenqvam 4e 6te vi zatrudnq s tova.Iskam koito moje da mi pomogne v izdirvane na 4oveka koito tursq ve4e pove4e ot 10 godini.Az sum se obru6tala kum razli4ni instancii,da mi pomognat v tursene,no za sega nqmam nikakvi rezultati.Iskam da namerq edin muj ot Rojai i za na4alo,ako nqkoi moje da mi pomogne da napi6ete kodove za telefoni v Montenegro(Crna Gora)i ako mojete za samiq Rojaie .I nqkakuv telefon ot po6tenska ili policeiska slujba:)))Za vsi4ki tezi godini vuv va6ata strana stanali tolkova promqni,a az iskam samo da snam,kakva e sudbata na tozi muj,koito ne moga da zabravq.Dali e jiv,dali ima semeistvo?6te vi buda stra6no priznatelna.Znam 4e ste narod sus topli surca:)))

Ne vqrvam da 6te go naides taka,policia nqama da ti dade broq na tozi covek,a i toi moze da b'de vsek'de
 
Znam 4e e mnogo slojno da nameri6 edin 4ovek,koito naistina moje da e navsqkude po sveta.az tursih prez bulgurski po4ti,prez ruska agencia koqto se zanimava specialno sus tursene na hora,no za sega vsi4ko bez uspeh,Namerih va6iq forum i se nadqvam 4e tuka pone 6te napravq 1 kra4ka napred:))Za6toto tozi muj trqbva da ima rodnini ,bratq,sestri,koito mogat da mi kajat ne6to.Vajno e da se svurja s nqkoi v negovia grad.
 

Back
Top