Granica
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 55

Tema: Granica

Ističe se latica (avatar)
    Učlanjen
    31.01.2005.
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano Granica

Daklen, ja bih da postavim temu,al da bas ne iznosim podatke iz svog licnog zivota,te se unapred izvinjavam ako bude malo konfuzno postavljeno.
    Znaci ljubav i veza su dve lepe stvari u kojima treba biti spreman na kompromis,zar ne.Pitanje samo stoji gde postaviti granicu,koliko dati i koliko uzeti?.Da li zarad ljubavi i opstanka veze ogranicavati svoju slobodu i koliko?Je li bolje onima kojima je najvazniji ponos, i koji zbog tako neceg izgube mnoge vredne stvari u zivotu,ne uvidjajuci da nekad trebaju i da daju,ili onim koji beskonacno sve zrtvuju za vezu ne uvidjajuci da treba da uzmu?I lepo je reci sredina,licna procena svega,ali gde je sredina,i jel je moguce postici.I sta raditi kad se sredina ne moze postici,vec samo odabrati strana.I pitanje da li se ipak sustinski gubi kod oba izbora.
    Nisam dosla da mi niko resava probleme,ali mi je bilo zanimljivo malo prodiskutovati na ovu temu.

p.s. di su stari ljudi sve neki novi klinci
    svet je lep kada se posmatra bez zelja za traganjem,jednostavno i kao dete

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Granica

Granica je tamo gdje pocinje ponizavanje!

Ističe se luckastalutkica (avatar)
    Učlanjen
    08.10.2005.
    Reputaciona moć
    74

Sustinski,ja sam iz Uzica,ali se ne osecam kao Uzicanka zato sto su sve Uzicanke seljanke.Kao i sto su sve provincijalke seljanke.Sustinski,meni je u vezi najvaznije da zivim negde a da to nije Uzice,a relativne su granice i mogu da budu sasvim uske a mogu da budu i sasvim siroke,ne meri se kome je bolje po granicama i slobodi nego po ljubavi i zadovoljstvu.
    Poslednji put ažurirao/la luckastalutkica : 24.01.2006. u 14:06
    luckastalutkica

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio luckastalutkica
    Sustinski,ja sam iz Uzica,ali se ne osecam kao Uzicanka zato sto su sve Uzicanke seljanke.Kao i sto su sve provincijalke seljanke.Sustinski,meni je u vezi najvaznije da zivim negde a da to nije Uzice,a relativne su granice i mogu da budu sasvim uske a mogu da budu i sasvim siroke,ne meri se kome je bolje po granicama i slobodi nego po ljubavi i zadovoljstvu.
    Kakav fles, jbte...!? :shock: :shock: :shock:

Učlanjen
    08.10.2005.
    Reputaciona moć
    74

Citat Original postavio Gazdarica
    :-D Ljubim teeeeee
    Poslednji put ažurirao/la luckastalutkica : 24.01.2006. u 15:34
    luckastalutkica

Poznat McMillan (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    145

Ja, uz opasnost da budem dosadan ponavljanjem, bih ipak da ponovim ono o testu inteligencije i broju 90...
    ili 80...
    Bolje znati mnogo i često, nego malo i nikad, kojekude...

Poznat McMillan (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    145

...ili je naša lutka sa naslovne strane danas na nečemu teškom...
    kako je njoj dooobro, jbte....

Učlanjen
    31.01.2005.
    Reputaciona moć
    68

A da gazdarice al gde pocinje ponizavanje,ljudi razlicito gledaju na pojmove,i poenta je bila da napises sta je za tebe ponizavanje.I zasto.
    Elem taj tip sto je stavio nick luckastalutkica,zaista ima ozbiljan problem,ili pak je jos u tinejdzerskom dobu.Bojim se da pomislim da je mozda ipak zensko. O_o

Učlanjen
    08.10.2005.
    Reputaciona moć
    74

Citat Original postavio latica
    A da gazdarice al gde pocinje ponizavanje,ljudi razlicito gledaju na pojmove,i poenta je bila da napises sta je za tebe ponizavanje.I zasto.
    Elem taj tip sto je stavio nick luckastalutkica,zaista ima ozbiljan problem,ili pak je jos u tinejdzerskom dobu.Bojim se da pomislim da je mozda ipak zensko. O_o
    Nisam ja "on",ja sam samo jedna luckasta lutkica,koja zaista ima veliki problem ali koji je vec neko vreme resen.A svakim danaom se sve vise rasterecujem od tog ogromnog problema koji je sad proslost.Ovo je moje pravo lice.A zauvek cu ostati tinejdzerka,sigurna sam u to.Na primer kad mogu moji mama i tata da se ponasaju sa 50 godina kao tinejdzeri moci cu i ja.
    Poslednji put ažurirao/la luckastalutkica : 24.01.2006. u 15:35
    luckastalutkica

Poznat McMillan (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    145

Nisam ja "on",ja sam samo jedna luckasta lutkica,koja zaista ima veliki problem ali koji je vec neko vreme resen.A svakim danaom swe sve vise rasterecujem od tog ogromnog problema koji je sad proslost.Ovo je moje pravo lice.
    Da ga češće prikazuješ, ne bi ni imala probleme o kojima si pisala...

Učlanjen
    08.10.2005.
    Reputaciona moć
    74

Citat Original postavio McMillan
    Da ga češće prikazuješ, ne bi ni imala probleme o kojima si pisala...
    Ja sam hiljadu puta govorila,a meni niko nije verovao.Meni su svi problemi u ljubavi i u prijateljstvu i spletke,meni je to sve slatka patnja,kao sto se kaze sladak greh,i na fakultetu,ispiti su mi nesto najlakse a cak i kad ne polozim to me uopste emotivno ne dotice,a kad dobijem 10 ni to mi nista ne znaci.Meni je samo vazno kao prvo da ne zivim u Uzicu.Ovo je sad sami pocetak.Radosna sam sto sad mogu da radim na tome a da mi oni ne smetaju.
    A kao drugo vazna mi je ljubav.Ali ja dobijem mnogo pozitivne enrgije kad se udaljim iz Uzica i onda su mi ovakva pitanja skroz smesna,o granicama,o slobodi,to sve dodje spontano.Vazno je jednostavno otvoriti srce i voleti otvorenim srcem.Ljubav moze sve ako ljubav das.
    Poslednji put ažurirao/la luckastalutkica : 24.01.2006. u 14:55
    luckastalutkica

Domaćin raindog (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    89

ajde bre McM nemoj da si na kraj srca , ll je jedan tako nestvaran lik , nekako choveku dodje da je stavi rame uz rame sa Petrom Panom i ostalim likovima iz wonderlanda
    I'm a whisper in water...a secret for you to hear...

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

A da gazdarice al gde pocinje ponizavanje,ljudi razlicito gledaju na pojmove
    Naravno, zato se i ne moze reci gdje je to... Ono sto je za mene ponizenje, za tebe mozda nije i obrnuto...
    I ne radi se ovdje toliko o konkretnim primjerima ponizavanja, koliko o unutrasnjem osjecaju... Bitno je kako se ti osjecas u vezi sa onim sto radis i/ili dozivljavas...

Domaćin Ljuba82 (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    79

Citat Original postavio Gazdarica
    ...вала баш :shock: :shock: :shock: ...не верујем...:shock: :shock: :shock:

Primećen član lara#1 (avatar)
    Učlanjen
    01.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Ponizavanje se da videti i kad si slep od ljubavi. Pitanje je samo hoces li preci preko toga.

Aktivan član teresa (avatar)
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Reputaciona moć
    59

"Je li bolje onima kojima je najvazniji ponos, i koji zbog tako neceg izgube mnoge vredne stvari u zivotu,ne uvidjajuci da nekad trebaju i da daju,ili onim koji beskonacno sve zrtvuju za vezu ne uvidjajuci da treba da uzmu?"

Reklo bi se da su ovo dve krajnosti...Mislim da je moja granica tamo gde pocinje to zrtvovanje tj. kada nesto sto radim za drugog dozivim kao zrtvovanje i kad to pocne da se ponavlja...

Ističe se
    Učlanjen
    09.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    75

Smile Re: Granica

Daklen, ja bih da postavim temu,al da bas ne iznosim podatke iz svog licnog zivota,te se unapred izvinjavam ako bude malo konfuzno postavljeno.
    Znaci ljubav i veza su dve lepe stvari u kojima treba biti spreman na kompromis,zar ne.Pitanje samo stoji gde postaviti granicu,koliko dati i koliko uzeti?.Da li zarad ljubavi i opstanka veze ogranicavati svoju slobodu i koliko?Je li bolje onima kojima je najvazniji ponos, i koji zbog tako neceg izgube mnoge vredne stvari u zivotu,ne uvidjajuci da nekad trebaju i da daju,ili onim koji beskonacno sve zrtvuju za vezu ne uvidjajuci da treba da uzmu?I lepo je reci sredina,licna procena svega,ali gde je sredina,i jel je moguce postici.I sta raditi kad se sredina ne moze postici,vec samo odabrati strana.I pitanje da li se ipak sustinski gubi kod oba izbora.
    Nisam dosla da mi niko resava probleme,ali mi je bilo zanimljivo malo prodiskutovati na ovu temu.

p.s. di su stari ljudi sve neki novi klinci
    Draga moja,u ljubavi nema granica.Kad te srce vodi,ode glava,ode razum.Samo ni sama nisam sigurna da li je to pametno?Bilo bi lepo da srce ima jos jednu komoru ili predkomoru u kojoj ce stajati veeeeliki natpis STOP!

Zainteresovan član Nevenchica (avatar)
    Učlanjen
    18.05.2005.
    Reputaciona moć
    50

Sustinski, zabole nas pedu za tebe i Uzice Idi leci se, napisah ti vec.
    P.S. Ne blamiraj se vise mooolim teeee !!!

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

pa glupo je davati neshto uopshteno...mislim kao to je granica i tachka...sve se da izmeniti to nije frka...al npr ja ako sam u prilici puno vremena provodim s drugovima koje kakvim...to zna da potraje i po 12-13h...e sad da sam s nekom koja tje neshto da me cima tad...to smara...il ja igram igrice npr i kao ajd da prichamo...mislim ne mozhemo da prichamo ako igram yebene igrice...dakle nije zato shto te ne volim nego zato shto sam zauzet...kad to neko ne razume...to zna bash da nervira...i tako neke gluposti...kad naidju oni glupavi tripovi i smaranje oko vremena provedenog i oko ovoga i onoga...uh je sad sam se uh...ma idi bestraga mu glava...a s druge strane kompromisi se prave vremenom...te meni netje biti problem da prekinem igricu ukoliko ona neshto o nechemu drugom promeni a zbog mene...mislim to se sve vremenom iskristalishe...il se ne iskristalishe
    Voistinu.

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

ok nevezano za temu...

rech zhmarac...jednina od zhmarci...pazi kakva rech...imam zhmarac u oq?...u nozi?...uplashio sam se...al nisam previshe...tachno onoliko da mi prodje jedan zhmarac kroz kichmu...misiiim

zamisli da se ne obaziremo na vreme...da nema datuma i godina...da ne pamtimo kad je ko vladao i kad je ko koga ubijao...poshto nas istorija i ovako nichemu ne uchi...bilo bi manje problema...ljudi su sami sebi vreme nametnuli...mislim ova civilizacija...ranije je ro bilo mnogo drugachije...vreme je prilichno zasralo celu sliq...yebo ih ko im reko da petljaju oko toga...
    Voistinu.

Veoma poznat goldfish (avatar)
    Učlanjen
    10.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    171

Sustinski, Latica nije mislila na OKRUZENJE kad je napisala SREDINA . Sustinski, ja ne zivim u Uzicu.

Buduća legenda Psihologue (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    410

.....nema granicu...strop....neshto se deshava.....stop....shalje sve snage...stop...pricha teche...stop
    ......nisam siguran gde sam....stop...deshava se....stop...tastatura ova moja ....netje sama...stop...
    ......ajoj gde sam...stop...pogreshna tema....stop...odkud ja ovde...ko ste vi...narkoza...stop....
    ......nije mi dobro ja na temi...stop..ajd odo...ne kapiram..patkica...stop,,,greshka....stop...a forum?

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

ebote, meni je TO ISTO pričao jedan, u Parizu, pre više godina, doduše taj je bio iz VIJETNAMSKIH UŽICA, a ja mu nisam verovao !!! :shock:
    član javne grupe

Aktivan član Lucky Luck (avatar)
    Učlanjen
    22.06.2005.
    Reputaciona moć
    58

Talking Re: Granica

sushtinski, sa ovakvim komentarima mozesh 'ladno na zdravlje, potrazi nekog psihijatra pa se malkice (vishe) druzite.
    u stvari trazim nesto, prepoznacu ga kad ga nadjem

Učlanjen
    31.01.2005.
    Reputaciona moć
    68

A mojne catujete i analizirate lutkciu na mojoj temi.Lepo otvorite temu p do mile volje raspredajte o ovoj individui.
    Dobro a da li smatrate ponizavanjem ili kompromisom,ako bi vam sadasnji partner zabranio vidjanja sa bivsim momcima/devojkama,mislim ne "ona",vec obicna prijateljska vidjanja,i da li biste bili u stanju da to od nekoga zatrazite.Iskreno

Slične teme

1. Granica
    Autor Kalimer0 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 18.03.2008., 13:46
  2. Granica..
    Autor Master  u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 07.01.2008., 06:51
  3. Gde je granica?
    Autor misko85 u forumu Televizija, radio i novine