Pomoć od majstora - trebam :)

Jugoslovenka

Primećen član
Poruka
687
Dragi moji, ja se nadam da sam došla na pravo mesto jer mi treba vaša pomoć...
Kupila sam pre neki Sony play station 2....ne, nije za mene. :lol: .već za mog sina koji ima 5 godina.
Da li bi ste bili tako ljubazni pa da mi predložite neke dobre igrice jer ja imam jednog prijatelja koji može da mi nabavi skoro sve, ali ja ne znam naslove...
Naručila sam neke po želji sina...Spajdermena :lol: Samuraje i vožnje nekih formula... :lol:
E sad ako vi znate neke dobre igrice, ja slušam...
Hvala unapred.... :lol:
 
ja sam sa 5 imao fudbal
vuci ti njega napolje da ne zakrzlja.
od igrica preporuka za tekken 4 ili 5 nisam siguran koji je najnoviji. To mu je tabacina.
onda pro evolution da malo pichi balfu, obavezno need 4 speed most wanted da se trka.
nije lose da mu nadjes i neki sim zazabavni park. to mu moze biti zanimljivo pa ti sa njim zajedno da se igrate Ti vodis racuna oko novca sta moze da uzme sta ne moze a on bira pa se vozi posle (pretpostavljam da ima za sony neka simulacija zabavnog parka)
 
Jugoslovenka:
Dragi moji, ja se nadam da sam došla na pravo mesto jer mi treba vaša pomoć...
Kupila sam pre neki Sony play station 2....ne, nije za mene. :lol: .već za mog sina koji ima 5 godina.
Da li bi ste bili tako ljubazni pa da mi predložite neke dobre igrice jer ja imam jednog prijatelja koji može da mi nabavi skoro sve, ali ja ne znam naslove...
Naručila sam neke po želji sina...Spajdermena :lol: Samuraje i vožnje nekih formula... :lol:
E sad ako vi znate neke dobre igrice, ja slušam...
Hvala unapred.... :lol:



Tekken5, Mortal Kombat Deception...
Ovo morash uzeti...Svidetje se malom...
 

Back
Top