NESTAŠICA NEOŽENJENIH FRAJERA IZNAD 30

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.450
Godinaaaa..:-D
U mom okruzenju nema bas puno neozenjenih frajera u ranim 30-im. Ili su svi ozenjeni ili oni sto nisu su u vezama. Uglavnom malo ima slobodnih ali su i oni nekako nefleksibilni. Kakva su vasa iskustva u vasoj sredini?
Gde naci normalnog, neozenjenog, slobodnog muskarca u ranim 30-im,da nije mamin sin.? Ajde..samo posteno. I ozbiljno pitam, obzirom da ste redom siznuli na veze sa ozenjenim.:wink:
 
To je matoro, na mladjima svet ostaje.
c005.gif
 
hm....odemo ja i moj decko na neku zurku (decko je mladji od mene)...i tu drustvo sa naseg faxa i neki nasi ljudi sa kojima je devojka koja je pravila zurku navalila da me upozna....i mom decku dosadno da stoji sa nama, ne razume jezik i uzme pivo i ode da se zayebava...a mene dovati nas tip, preko trideset, situirani mladi inzenjer (barf..) i covece, kad je poceo...koji su mi planovi u zivotu, gde sebe vidim za godinu dana...poceo covek ocajnicki da me propituje valjda da ustanovi jesam ja TA za zenidbu...mislim, savrseno sve...nasa devojka, u godinama za udaju, u neprijateljskoj Americi, samo mladog inzenjera ceka da se udomi :) izdrzala sam 15 kulturnih minuta i zabila se u karton piva...a tip i nije tako los nego je dosadan kao proliv...
zasto ljudi tako streme tome da se skrase? i onda dodje famozna trideseta i ljudi padnu u ocaj...zivot se ne zaustavi kad se napuni trideset, naprotiv...
ja to necu, mislim trenutno :)...zato je moj izbor drugaciji...eto...
 
anakin:
hm....odemo ja i moj decko na neku zurku (decko je mladji od mene)...i tu drustvo sa naseg faxa i neki nasi ljudi sa kojima je devojka koja je pravila zurku navalila da me upozna....i mom decku dosadno da stoji sa nama, ne razume jezik i uzme pivo i ode da se zayebava...a mene dovati nas tip, preko trideset, situirani mladi inzenjer (barf..) i covece, kad je poceo...koji su mi planovi u zivotu, gde sebe vidim za godinu dana...poceo covek ocajnicki da me propituje valjda da ustanovi jesam ja TA za zenidbu...mislim, savrseno sve...nasa devojka, u godinama za udaju, u neprijateljskoj Americi, samo mladog inzenjera ceka da se udomi :) izdrzala sam 15 kulturnih minuta i zabila se u karton piva...a tip i nije tako los nego je dosadan kao proliv...
zasto ljudi tako streme tome da se skrase? i onda dodje famozna trideseta i ljudi padnu u ocaj...zivot se ne zaustavi kad se napuni trideset, naprotiv...
ja to necu, mislim trenutno :)...zato je moj izbor drugaciji...eto...


Zato sto bi se yebale, a u braku im to deluje kao normalno. Sve u potsvesti to imaju urezano. Kao ono nista pre braka. :lol: :lol:
 
ma moze...ima toliko stvari koje mozes da radis u zivotu...nije valjda planiranje vencanja ono sto potpuno zaokupi zenski mozak posle 25-te? :)
naravno, ako si normalna osoba, osecaces potrebu za normalnom emotivnom vezom i ja nisam primetila da su bas svi muskarci kreteni, zauzeti, budale...itd...
ne iskljucuje potreba da zivis svoj zivot emotivno vezivanje...to su price koje nas teraju da ponavljamo kao papagaji i na kraju i sami poverujemo u njih...
drigo, vezivanje ne znaci gubitak identiteta...ali yebiga, ako si vec sama po sebi dosadna osoba bez preteranog sadrzaja u zivotu onda se ne buni sto tu svoju dosadu ne mozes da podelis sa nekim...
hocu da kazem da taj ocaj usled nemogucnosti da se uda/ozeni posle 30 cesto nema veze sa "trzistem" :)...mozda ti se udaje jer ne znas sta bi sa sobom? a kad ti to ne znas, kako ocekujes od nekog da zna? :)
 
anakin:
mlado, mlado...to i ja kazem...:)
sta bre preko 30? sto mi moramo da probiramo ostatke koji su vec osedeli kad mozemo lepo kao muskarci da biramo mladje (lepse, zategnutije...hihi...znaju muskarci o cemu pricam)?
Ne osećam se uvređenim ni malo. :roll:
Ostatak koji tebi pripada u sasvim očuvanom je stanju... kao nov! I nema da brigaš.
Inače, nisam debeo, pa mogu da klizim po tebi kao zmija.. kad se malo namažem sa uljem.
I šta fali sedoj kosi? Hrabrim ljudima kosa sedi, a piččkicama otpada.
I da li znaš zašto neki likovi idu u teretane?
Pa zato što su celog veka dobijali batine......
...a oni i dalje redovno dobijaju batine... :roll: mislim, u pićku materinu....

Ej, Anakin.... a jel si spavala sa muškarcem 30+?
Jesi đavola! Ne znaš ti šta je lepo. :-P
 
anakin:
ma moze...ima toliko stvari koje mozes da radis u zivotu...nije valjda planiranje vencanja ono sto potpuno zaokupi zenski mozak posle 25-te? :)
naravno, ako si normalna osoba, osecaces potrebu za normalnom emotivnom vezom i ja nisam primetila da su bas svi muskarci kreteni, zauzeti, budale...itd...
ne iskljucuje potreba da zivis svoj zivot emotivno vezivanje...to su price koje nas teraju da ponavljamo kao papagaji i na kraju i sami poverujemo u njih...
drigo, vezivanje ne znaci gubitak identiteta...ali yebiga, ako si vec sama po sebi dosadna osoba bez preteranog sadrzaja u zivotu onda se ne buni sto tu svoju dosadu ne mozes da podelis sa nekim...
hocu da kazem da taj ocaj usled nemogucnosti da se uda/ozeni posle 30 cesto nema veze sa "trzistem" :)...mozda ti se udaje jer ne znas sta bi sa sobom? a kad ti to ne znas, kako ocekujes od nekog da zna? :)
Upravo to.Ako imas sadrzaj ,onda ti to nije problem ni u cetrdesetim,nikad.....Umesto da uzivaju u tridesetim,zene se opterecuju glupostima;zajebi sredinu,budi ono sto jesi,i ne juri frajere,naci ce oni tebe...kada najmanje ocekujes...Ne vidim zasto bih u 31.trebalo nesto drasticno da menjam,a posebno ako to ima veze samo sa brojem koji pocinje sa trojkom..................Zajebite cifre zene,menjajte mozak! Pa ne biramo valjda godiste,nego licnost!
 
Ava G.:
Upravo to.Ako imas sadrzaj onda ti to nije problem ni u cetrdesetim,nikad.....Umesto da uzivaju u tridesetim,zene se opterecuju glupostima;zajebi sredinu,budi ono sto jesi,i ne juri frajere,naci ce oni tebe...kada najmanje ocekujes...Ne vidim zasto bih u 31.trebalo nesto drasticno da menjam,a posebno ako to ima veze samo sa brojem koji pocinje sa trojkom..................Zajebite cifre zene,menjajte mozak!


E vidis ima jedna pesma od D.Dvornika "Plastika" menjaj sise menjaj nos ali mozak ne mozes nikako :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Kučka Topic Master : )

Mislim, potrajaće ova tema, ali ukratko:
Da, svi koji nečemu vrede, po pričama mojih prijateljica, su zauzeti nakon 30. godine. Prvo sam mislio da je to loš izgovor za vezivanje....
E sad, ako pogledam okruženje, upravo je tako profilisan svet. U parovima..
Znam sjajne ljude koji su sami, ali to je manjina...one koje znam su baš čudo od ljudi, ali negde moraju da škripe..biće da je to na emotivnom polju, nažalost..
Muška zrelost se stiče, tu negde, oko tridesete, neko pre, neko kasnije..ali ne mnogo kasnije.
Sve je to prirodno, prvo imaš veze bezveze, pa duže veze, pa one koje traju preko godinu-dve dana.
Emotivno sazrevanje da ti se glava zavrti..
Žene, niko vas nije pitao da li volite mlađe, nego da li ima kvalitetnih, istovremeno i slobodnih muškaraca nakon 30. So - odgovarajte :))
 
kučka:
Godinaaaa..:-D
U mom okruzenju nema bas puno neozenjenih frajera u ranim 30-im. Ili su svi ozenjeni ili oni sto nisu su u vezama. Uglavnom malo ima slobodnih ali su i oni nekako nefleksibilni. Kakva su vasa iskustva u vasoj sredini?
Gde naci normalnog, neozenjenog, slobodnog muskarca u ranim 30-im,da nije mamin sin.? Ajde..samo posteno. I ozbiljno pitam, obzirom da ste redom siznuli na veze sa ozenjenim.:wink:
Ja sam preko 30...kao shto ce i vecina vas biti...ali verujem da je malo onih koji bi zbog nje uchinili ...ali samo zbog nje...ne zbog sebe ili drugih...ono shto srce ...ono shto ljubav ...od sexa do nadsvesti kaze ono shto zeli u najtananijim svojim zeljama i snovima...ma uchinio bih ono shto ona zeli u svojjim snovima...ali jbg ja nisam u ranim 30-tim...i nisam mamin sin...ulica me vaspitala...al nema veze ...sory...i shta sada?hajde devojchice ostavite mene ali da chujem vashu spiku...
 
dobro...ali zrelost valjda ne mora da znaci da si po JUSu? u smislu vezanosti na odredjeni nacin u odredjenim godinama...
ili nacin zivota koji je u skladu sa istim...
ne verujem da ljudi tek tako mogu da se promene...ali poenta onog sto sam htela da kazem da ocaj koji se oseti kad se stvari ne dese onako kako je "normalno" da se dese nije neohodan...
mozda sve to nije u redu ali yebiga, polazimo od cinjenica koje je navela kucka - sama zena preko trideset....
da vrati vreme? da se udara po glavi? zasto kad ne mora tako?
da li me shvatas?
 

Back
Top