NESTAŠICA NEOŽENJENIH FRAJERA IZNAD 30
Strana 1 od 22 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 540

Tema: NESTAŠICA NEOŽENJENIH FRAJERA IZNAD 30

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.472
    Reputaciona moć
    15761

Podrazumevano NESTAŠICA NEOŽENJENIH FRAJERA IZNAD 30

[font=Verdana]Godinaaaa..:-D [/font]
    [font=Verdana]U mom okruzenju nema bas puno neozenjenih frajera u ranim 30-im. [/font][font=Verdana]Ili[/font][font=Verdana] su svi ozenjeni ili oni sto nisu su u vezama. Uglavnom malo ima slobodnih ali su i oni nekako nefleksibilni. Kakva su vasa iskustva u vasoj sredini? [/font]
    [font=Verdana]Gde naci normalnog, neozenjenog, slobodnog muskarca u ranim 30-im,da nije mamin sin.? Ajde..samo posteno. I ozbiljno pitam, obzirom da ste redom siznuli na veze sa ozenjenim.:wink: [/font]

Želim vam mnogo ljubavi, sex bez reklamacije i što manje sekiracije u 2018.godini.

Domaćin Gryphon (avatar)
    Učlanjen
    06.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    81

Podrazumevano Re: NESTAŠICA NEOŽENJENIH FRAJERA IZNAD 30

To je matoro, na mladjima svet ostaje.

Aktivan član slatko volim :)) (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

E pa sve sto je kvalitetno, brzo se probere, tj. ozeni ..

Dobro ti pitanje, al ne znam odgovor
    I just wanna feel real love,
    Feel the home that I live in.
    ’cause I got too much life,
    Running through my veins, going to waste.

Zainteresovan član schljokica (avatar)
    Učlanjen
    31.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

koliki je to problem zna vecina nas....interesantna tema, pozdrav

Buduća legenda sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Ima ih koliko hoces. Jedino sto nemaju love koliko bi damice zelele pa su neprimeceni.
    Piti da, delat ne.

Poznat TOMAX (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

" NESTAŠICA NEOŽENJENIH FRAJERA IZNAD 30 "
    Auuuuu što laže... :shock:
    Ma nije u tome problem!

Problem je u tome što ružno cveće niko neće.
    Tomax Mann

Iskusan frozen1982. (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

Bzvz.....svako je neke mame sin.
    A i mladje meso nije za bacanje.

anakin
    Guest

mlado, mlado...to i ja kazem...
    sta bre preko 30? sto mi moramo da probiramo ostatke koji su vec osedeli kad mozemo lepo kao muskarci da biramo mladje (lepse, zategnutije...hihi...znaju muskarci o cemu pricam)?

Veoma poznat Artinve (avatar)
    Učlanjen
    18.07.2005.
    Pol
    muški
    Daleko sam ja...U kuci od mesa - zatvorenih vrata, spustenih roletni, zavesa - zivim.
    Reputaciona moć
    0

hmmm... ja sam naprotiv okruzem mnogim muskarcima, koji iako imaju preko 30 nisu ozenjeni... ali su u vezi i ne smatraju za shodno da to ozvanice... mislim zvanicno... pred bogom i ljudima... neozbiljnost... ccc

anakin
    Guest

hm....odemo ja i moj decko na neku zurku (decko je mladji od mene)...i tu drustvo sa naseg faxa i neki nasi ljudi sa kojima je devojka koja je pravila zurku navalila da me upozna....i mom decku dosadno da stoji sa nama, ne razume jezik i uzme pivo i ode da se zayebava...a mene dovati nas tip, preko trideset, situirani mladi inzenjer (barf..) i covece, kad je poceo...koji su mi planovi u zivotu, gde sebe vidim za godinu dana...poceo covek ocajnicki da me propituje valjda da ustanovi jesam ja TA za zenidbu...mislim, savrseno sve...nasa devojka, u godinama za udaju, u neprijateljskoj Americi, samo mladog inzenjera ceka da se udomi izdrzala sam 15 kulturnih minuta i zabila se u karton piva...a tip i nije tako los nego je dosadan kao proliv...
    zasto ljudi tako streme tome da se skrase? i onda dodje famozna trideseta i ljudi padnu u ocaj...zivot se ne zaustavi kad se napuni trideset, naprotiv...
    ja to necu, mislim trenutno ...zato je moj izbor drugaciji...eto...

Domaćin Gryphon (avatar)
    Učlanjen
    06.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    81

Citat Original postavio anakin
    sta bre preko 30? sto mi moramo da probiramo ostatke koji su vec osedeli kad mozemo lepo kao muskarci da biramo mladje (lepse, zategnutije...hihi...znaju muskarci o cemu pricam)?
    To anakin, nemaju ovi pojma.
    p.s. imate tamo neku temu mi iz 60 i neke.

Primećen član Ava G. (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2006.
    Reputaciona moć
    49

Ma,ima ih,i sve je super,ako nisi dosadna udavaca,ili ako on nije iz te price............Onda smaraju i guse mozak(intelekt),planiraju i te fore...Ma,Anakin je potpuno u pravu.......Kako ostati slobodan,a opet se vezati?

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

hm....odemo ja i moj decko na neku zurku (decko je mladji od mene)...i tu drustvo sa naseg faxa i neki nasi ljudi sa kojima je devojka koja je pravila zurku navalila da me upozna....i mom decku dosadno da stoji sa nama, ne razume jezik i uzme pivo i ode da se zayebava...a mene dovati nas tip, preko trideset, situirani mladi inzenjer (barf..) i covece, kad je poceo...koji su mi planovi u zivotu, gde sebe vidim za godinu dana...poceo covek ocajnicki da me propituje valjda da ustanovi jesam ja TA za zenidbu...mislim, savrseno sve...nasa devojka, u godinama za udaju, u neprijateljskoj Americi, samo mladog inzenjera ceka da se udomi izdrzala sam 15 kulturnih minuta i zabila se u karton piva...a tip i nije tako los nego je dosadan kao proliv...
    zasto ljudi tako streme tome da se skrase? i onda dodje famozna trideseta i ljudi padnu u ocaj...zivot se ne zaustavi kad se napuni trideset, naprotiv...
    ja to necu, mislim trenutno ...zato je moj izbor drugaciji...eto...

Zato sto bi se yebale, a u braku im to deluje kao normalno. Sve u potsvesti to imaju urezano. Kao ono nista pre braka.
    Piti da, delat ne.

anakin
    Guest

ma moze...ima toliko stvari koje mozes da radis u zivotu...nije valjda planiranje vencanja ono sto potpuno zaokupi zenski mozak posle 25-te?
    naravno, ako si normalna osoba, osecaces potrebu za normalnom emotivnom vezom i ja nisam primetila da su bas svi muskarci kreteni, zauzeti, budale...itd...
    ne iskljucuje potreba da zivis svoj zivot emotivno vezivanje...to su price koje nas teraju da ponavljamo kao papagaji i na kraju i sami poverujemo u njih...
    drigo, vezivanje ne znaci gubitak identiteta...ali yebiga, ako si vec sama po sebi dosadna osoba bez preteranog sadrzaja u zivotu onda se ne buni sto tu svoju dosadu ne mozes da podelis sa nekim...
    hocu da kazem da taj ocaj usled nemogucnosti da se uda/ozeni posle 30 cesto nema veze sa "trzistem" ...mozda ti se udaje jer ne znas sta bi sa sobom? a kad ti to ne znas, kako ocekujes od nekog da zna?

Poznat TOMAX (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

Ne osećam se uvređenim ni malo.
    Ostatak koji tebi pripada u sasvim očuvanom je stanju... kao nov! I nema da brigaš.
    Inače, nisam debeo, pa mogu da klizim po tebi kao zmija.. kad se malo namažem sa uljem.
    I šta fali sedoj kosi? Hrabrim ljudima kosa sedi, a piččkicama otpada.
    I da li znaš zašto neki likovi idu u teretane?
    Pa zato što su celog veka dobijali batine......
    ...a oni i dalje redovno dobijaju batine... mislim, u pićku materinu....

Ej, Anakin.... a jel si spavala sa muškarcem 30+?
    Jesi đavola! Ne znaš ti šta je lepo. :-P
    Tomax Mann

Primećen član Ava G. (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2006.
    Reputaciona moć
    49

ma moze...ima toliko stvari koje mozes da radis u zivotu...nije valjda planiranje vencanja ono sto potpuno zaokupi zenski mozak posle 25-te? :)
    naravno, ako si normalna osoba, osecaces potrebu za normalnom emotivnom vezom i ja nisam primetila da su bas svi muskarci kreteni, zauzeti, budale...itd...
    ne iskljucuje potreba da zivis svoj zivot emotivno vezivanje...to su price koje nas teraju da ponavljamo kao papagaji i na kraju i sami poverujemo u njih...
    drigo, vezivanje ne znaci gubitak identiteta...ali yebiga, ako si vec sama po sebi dosadna osoba bez preteranog sadrzaja u zivotu onda se ne buni sto tu svoju dosadu ne mozes da podelis sa nekim...
    hocu da kazem da taj ocaj usled nemogucnosti da se uda/ozeni posle 30 cesto nema veze sa "trzistem" :)...mozda ti se udaje jer ne znas sta bi sa sobom? a kad ti to ne znas, kako ocekujes od nekog da zna? :)
    Upravo to.Ako imas sadrzaj ,onda ti to nije problem ni u cetrdesetim,nikad.....Umesto da uzivaju u tridesetim,zene se opterecuju glupostima;zajebi sredinu,budi ono sto jesi,i ne juri frajere,naci ce oni tebe...kada najmanje ocekujes...Ne vidim zasto bih u 31.trebalo nesto drasticno da menjam,a posebno ako to ima veze samo sa brojem koji pocinje sa trojkom..................Zajebite cifre zene,menjajte mozak! Pa ne biramo valjda godiste,nego licnost!
    Poslednji put ažurirao/la Ava G. : 24.01.2006. u 01:27

anakin
    Guest

sta se meni uvaljujes, nisam ja postavila temu...

PS ovo je za Tomaxa, ne Avu...

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Citat Original postavio Ava G.
    Upravo to.Ako imas sadrzaj onda ti to nije problem ni u cetrdesetim,nikad.....Umesto da uzivaju u tridesetim,zene se opterecuju glupostima;zajebi sredinu,budi ono sto jesi,i ne juri frajere,naci ce oni tebe...kada najmanje ocekujes...Ne vidim zasto bih u 31.trebalo nesto drasticno da menjam,a posebno ako to ima veze samo sa brojem koji pocinje sa trojkom..................Zajebite cifre zene,menjajte mozak!

E vidis ima jedna pesma od D.Dvornika "Plastika" menjaj sise menjaj nos ali mozak ne mozes nikako
    Piti da, delat ne.

Poznat TOMAX (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

Onda nemoj da kritikuješ nas koji smo 30+, jer ne znaš šta je lepo. :wink:
    Tomax Mann

anakin
    Guest

ne kritikujem nego kazem da izbor ne mora biti suzen godistem...

Iskusan HeBePoBaTaH_ (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Kučka Topic Master : )

Mislim, potrajaće ova tema, ali ukratko:
    Da, svi koji nečemu vrede, po pričama mojih prijateljica, su zauzeti nakon 30. godine. Prvo sam mislio da je to loš izgovor za vezivanje....
    E sad, ako pogledam okruženje, upravo je tako profilisan svet. U parovima..
    Znam sjajne ljude koji su sami, ali to je manjina...one koje znam su baš čudo od ljudi, ali negde moraju da škripe..biće da je to na emotivnom polju, nažalost..
    Muška zrelost se stiče, tu negde, oko tridesete, neko pre, neko kasnije..ali ne mnogo kasnije.
    Sve je to prirodno, prvo imaš veze bezveze, pa duže veze, pa one koje traju preko godinu-dve dana.
    Emotivno sazrevanje da ti se glava zavrti..
    Žene, niko vas nije pitao da li volite mlađe, nego da li ima kvalitetnih, istovremeno i slobodnih muškaraca nakon 30. So - odgovarajte )
    Što pristaje Jupiteru ne pristaje volu

anakin
    Guest

delimicno si u pravu...
    ali definisi kvalitet...

Primećen član istrazivach (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio kučka
    [font=Verdana]Godinaaaa..:-D [/font]
    [font=Verdana]U mom okruzenju nema bas puno neozenjenih frajera u ranim 30-im. [/font][font=Verdana]Ili[/font][font=Verdana] su svi ozenjeni ili oni sto nisu su u vezama. Uglavnom malo ima slobodnih ali su i oni nekako nefleksibilni. Kakva su vasa iskustva u vasoj sredini? [/font]
    [font=Verdana]Gde naci normalnog, neozenjenog, slobodnog muskarca u ranim 30-im,da nije mamin sin.? Ajde..samo posteno. I ozbiljno pitam, obzirom da ste redom siznuli na veze sa ozenjenim.:wink: [/font]
    Ja sam preko 30...kao shto ce i vecina vas biti...ali verujem da je malo onih koji bi zbog nje uchinili ...ali samo zbog nje...ne zbog sebe ili drugih...ono shto srce ...ono shto ljubav ...od sexa do nadsvesti kaze ono shto zeli u najtananijim svojim zeljama i snovima...ma uchinio bih ono shto ona zeli u svojjim snovima...ali jbg ja nisam u ranim 30-tim...i nisam mamin sin...ulica me vaspitala...al nema veze ...sory...i shta sada?hajde devojchice ostavite mene ali da chujem vashu spiku...

Iskusan HeBePoBaTaH_ (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

delimicno si u pravu...
    ali definisi kvalitet...
    Zrelost je kvalitet.
    Čovek koji je emotivno, intelektualno i socijalno formiran kao ličnost.
    Bez regresije.
    Što pristaje Jupiteru ne pristaje volu

anakin
    Guest

dobro...ali zrelost valjda ne mora da znaci da si po JUSu? u smislu vezanosti na odredjeni nacin u odredjenim godinama...
    ili nacin zivota koji je u skladu sa istim...
    ne verujem da ljudi tek tako mogu da se promene...ali poenta onog sto sam htela da kazem da ocaj koji se oseti kad se stvari ne dese onako kako je "normalno" da se dese nije neohodan...
    mozda sve to nije u redu ali yebiga, polazimo od cinjenica koje je navela kucka - sama zena preko trideset....
    da vrati vreme? da se udara po glavi? zasto kad ne mora tako?
    da li me shvatas?

Slične teme

1. Nestasica
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 22.12.2007., 13:37
  2. Muvanje frajera...
    Autor Sevka u forumu Muškarci
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 03.11.2007., 14:00
  3. U Hrvata neštašica advokata!?
    Autor fosilvaso u forumu Politika