ZA GAZDARICU I ONE ISKUSNIJE DAME!!!

  • Začetnik teme NOVI POSETILAC
  • Datum pokretanja
N

NOVI POSETILAC

Gost
Evo jedno pitanje za one sa stazom.
Ako vas partner izuzetno pali sa strane njegovog intelekta na nacin kako se ponasa sa vama tj. na nacin kolko lepo mozete sa njim da pricate, ali zato seks nikako da profunkcionise, da li vi iskusne zene izgubite strpljenje za takvog partnera.
Znaci vi ste svesne da na najlepsi moguci nacin provodite vreme sa njim van seksa, ali seks ne funkcionise. Kolko dugo imate strpljenja sobzirom da ipak imate neki instikt da je partner neko ko treba da vas zadovolji u krevetu i sa kim ce te da imate poroda u perspektivi. Da li je taj problem nepremostiv.
Da li ste imali takvo licno iskustvo, ili neka vasa iskusnija prijateljica.
 
NOVI POSETILAC:
Evo jedno pitanje za one sa stazom.
Ako vas partner izuzetno pali sa strane njegovog intelekta na nacin kako se ponasa sa vama tj. na nacin kolko lepo mozete sa njim da pricate, ali zato seks nikako da profunkcionise, da li vi iskusne zene izgubite strpljenje za takvog partnera.
Znaci vi ste svesne da na najlepsi moguci nacin provodite vreme sa njim van seksa, ali seks ne funkcionise. Kolko dugo imate strpljenja sobzirom da ipak imate neki instikt da je partner neko ko treba da vas zadovolji u krevetu i sa kim ce te da imate poroda u perspektivi. Da li je taj problem nepremostiv.
Da li ste imali takvo licno iskustvo, ili neka vasa iskusnija prijateljica.

Pogresno je to sto odgovor trazis samo od zenskog sveta.U ovom lezi dobar deo odgovora na tvoje pitanje.
 
Vec nekoliko tema u poslednje vreme imaju slican naslov za gazdaricu i iskusnije i tome slicno? Sta to znaci bas da pitam sve postavljace ovakvih? u naslovu bi trebalo da se stavi nesto sto ima veze sa necim sto hoces da kazes ili pitas,ovako postaje monotono
 
Imala sam takvu situaciju... Par godina smo pokusavali da prevazidjemo problem i nismo uspjeli...
Iskreno mislim da bi bolje bilo da se nismo tako dugo zavlacili... Ako sex ne funkcionise, dzaba sklad na intelektualnom i uopste mentalnom planu...
I obrnuto naravno...
Skladna veza moze se ostvariti samo ako oba ova aspekta funkcionisu kako treba...
Znas onu - dobar sex ne moze spasiti vezu, ali je los definitivno moze upropasiti...
Zao mi je, ali ja ti drugaciji odgovor ne mogu dati... Nadam se da ce se javiti neko s iskustvom drugacijim od mog...
I da, zaista bi bolje bilo u naslovu istaci problem, zbog kog se topic i otvara...
Sve najbolje...
 
Evo drugacijeg iskustva:U svemu smo se neverovatno slagali,on pocne recenicu -ja je dovrsim,u restoranu narucujemo isto jelo ,muzika ista..SVE.I kada je dosao red na sex oboje smo ocekivali da ce se desiti pravi "zemljotres"Kad ono-KATASTROFA ! I jos jednom i jos jednom i jos jednom i na kraju kad smo hteli da odustanemo,znaci nismo razmisljali o tome ,sasvim slucajno i neocekivano BINGOOO :D :D :D Razgovaraj sa njom,neposredno je ispitaj sta je radila sa ostalim momcima,sta voli a sta ne i td.Nemoj jos da odustajes jer je danas mnogo teze naci normalnu osobu sa kojom se mentalno slazes nego nekoga za dobar sex :!:Good luck :win
 
E, vidis, ja upravo imam takav problem.
Sve je savrseno, osim sexa. Sto se strpljenja tice, mislim da to zavisi od toga koliko je devojci stalo do te osobe.
Mislim, ja sam konkretno svog decka pitala u cemu je problem i nisam dobila neki odgovor...otprilike problema i nema sto se njega tice...mozda ni on ne zna :roll: a mozda nece da prica :cry:
 
Angela:
E, vidis, ja upravo imam takav problem.
Sve je savrseno, osim sexa. Sto se strpljenja tice, mislim da to zavisi od toga koliko je devojci stalo do te osobe.
Mislim, ja sam konkretno svog decka pitala u cemu je problem i nisam dobila neki odgovor...otprilike problema i nema sto se njega tice...mozda ni on ne zna :roll: a mozda nece da prica :cry:

Znao sam da je ovo siroko rasprostranjen problem, pogotovo medju intelektualnijem svetu. I ja mislim da posle nekog vremena moze da dodje do tog BINGO. Mada nisam siguran kolko jos za to treba vremena i kako da do toga dodje.
Usput angela kako ti objasnjavas to sto se posle duzeg vremena desio BINGO za tebe i njega, i sta mislis pod tim bingom - mozes li da opises ako to nije previse intimno za tebe da iznosis.
Ja sam ubedjen da moze da dodje do te seksualne hemije koja ce konacno da napravi Bingo, ali nisam siguran da moze samo prica sa njom da pomogne.
Mora da ima jos neki trik, ali je neznam jos uvek da ga pronadjem.
Imate li neki savet u vezi toga?
 
NOVI POSETILAC:
Angela:
E, vidis, ja upravo imam takav problem.
Sve je savrseno, osim sexa. Sto se strpljenja tice, mislim da to zavisi od toga koliko je devojci stalo do te osobe.
Mislim, ja sam konkretno svog decka pitala u cemu je problem i nisam dobila neki odgovor...otprilike problema i nema sto se njega tice...mozda ni on ne zna :roll: a mozda nece da prica :cry:

Znao sam da je ovo siroko rasprostranjen problem, pogotovo medju intelektualnijem svetu. I ja mislim da posle nekog vremena moze da dodje do tog BINGO. Mada nisam siguran kolko jos za to treba vremena i kako da do toga dodje.
Usput angela kako ti objasnjavas to sto se posle duzeg vremena desio BINGO za tebe i njega, i sta mislis pod tim bingom - mozes li da opises ako to nije previse intimno za tebe da iznosis.
Ja sam ubedjen da moze da dodje do te seksualne hemije koja ce konacno da napravi Bingo, ali nisam siguran da moze samo prica sa njom da pomogne.
Mora da ima jos neki trik, ali je neznam jos uvek da ga pronadjem.
Imate li neki savet u vezi toga?

Ono sto je tebi potrebno ces pronaci u sebi.Bitno je da samo povratis samopuzdanje i mnogo toga ces moci da uradis.Sto se tice caka i fazona , to je prazno mlacenje slame , jer nikada jedan recept nemozes primeniti na iste osobe.Stvar je individualna .DIREKTNO IZMEDJU VAS ,sta je to sto ne stima u vasem seksu ? Da li nemozes da je zadovoljis ? Da li prebrzo svrsavas ? Budi malo odredjeniji .J a licno mislim ukoliko postoji psihicka veza da se sve ostalo da doterati ,samo je potrebno da zaista imate obostranu zelju.Jer SEX je i stvar osecanja , ali i stvar treninga.Ono sto sada ne ide lako se promeni .

Pozdrav svima SL
 
Evo sta je moj problem,
U toku samog cina meni se nedize kako treba, ali to sigurno nije zbog fizioloskog problema niti zato sto me devojka nepali jer je tu stvar potpuno suprotna kao sto sam ranije pricao.
Ili i ako mi se digne kako treba, nemogu da svrsim vec imam penetraciju odredjeno vreme (nemora da bude krako) i posle toga mi spadne i tu je kraj penetraciji. stvarno mi nije jasno kako da resim ovo, a mislim da nije uopste problem do devojke, a neznam ni koji je do mene problem.
Sta vi savetujete?
 
Uroni u sebe,tu ces definitivno pronaci odgovore.Nekada su to i znakovi koje moras pratiti,ali najcesce je to nas sopstveni strah da se suocimo sa svojim najtananijim delom licnosti.Mozda ti se ona previse dopada,da li si o tome mislio?Ne postoji ni jedan drugi razlog,osim tebe samog.Zato ti predlazem,mada to nije nimalo jednostavno,da tragas u sebi za svetlom.Doticna,ako joj je stalo,imace strpljenja,morate pricati,morate se slusati dok pricate i naravno tu bitnu ulogu ima poverenje u drugu stranu,jer su u pitanju vrrrrlo rafinirane stvari.Iz mog licnog iskustva znam,retko kada sam bila bas sasvim iskrena,ne zato sto nisam htela,nego zato sto nisam prema sebi dovoljno otvorena.Onda sam,naravno bila zatvorena prema drugoj osobi.Sa tobom je sve u redu,to je sigurno.Misli lepo,opusti se,upalite mirisljave stapice,neko lepo svetlasce,diskretno,tragaj zajedno sa njom,ko zna do cega ce te sve :D doci.......Pozdrav :D
 

Back
Top