"Pogledaj u sutra" - Cveta Majtanovic

PopTrash

Obećava
Poruka
99
Cvetin CD izlazi sredinom marta, a na njenom zvanicnom sajtu (koji radi od danas) mozete cuti 3 pesme sa albuma! Album ce se zvati "Pogledaj u sutra", a pored te pesme, na sajtu mozete da cujete jos i "Ne zelim kraj" i "Pop Trash" (posvecena velikom delu domace estrade! :twisted: ).

Po mom potpuno objektivnom misljenju :p , ovo je fenomenalno, fantasticno, ma CVETASTICNO!

Adresa sajta je http://www.cvetamajtanovic.net

Aj pa da cujem misljenja!
 
Sta je to... samo jedna stranica... koju si nazvao Cetinom prezentacijom.
Ako se to tako radi daj da i ja napravim jednu. ;)
A to sto je Cveta opravila sprdacinu na temu narodnjaka... daj Boze da se ona pomeri od njih, ne u smislu nacina pevanja (mislim na taj karakteristicni narodnjacki triler), vec u smislu muzickog kvaliteta. Ako pokaze vise od ove klasike koja se cuje svakoga dana na radiju i TV (kao i na svim ostalim mestima) bicu medju prvima koji ce kupiti taj CD.
Mada, to njeno "popasto" pevanje je poprilicno dosadno... nema veze, obecanje je ipak obecanje. ;)
 
Secam se tog dana.... ulazi skolski pedagog u nas razred i zena,sva zabrinuta,samo sto ne zaplace ,i odma' sa vrata: "Jao deco pa ovo je strasno,pa ne moze tako mi moramo nesto da uradimo,da pomognemo !!! "
Mi se skenjali,sta je sad,ode sve u....
kad ona : "pa dajte brzo da pocnemo sa skupljanjem para da kupimo dopune da glasamo za Cvetu,pa moramo pobediti..."
Mi se sokirali,da l' da placemo il' da se smejemo....
I od tada svake nedelje,kad god je idol,cvetine najbolje drugarice idu po svim razredima i skupljaju pare za cvetu...
I dok drugi placaju crveni krst,mi karica i idola...i naravno cvetu....
Bas bi voleo da vidim da se ona digne iznad tog "Pop Trash-a" mada.... i vise nego tesko(ne mislim zbog kilaze,da me ne shvatite pogresno....)
 
PopTrash:
Cvetin CD izlazi sredinom marta, a na njenom zvanicnom sajtu (koji radi od danas) mozete cuti 3 pesme sa albuma! Album ce se zvati "Pogledaj u sutra", a pored te pesme, na sajtu mozete da cujete jos i "Ne zelim kraj" i "Pop Trash" (posvecena velikom delu domace estrade! :twisted: ).

Po mom potpuno objektivnom misljenju :p , ovo je fenomenalno, fantasticno, ma CVETASTICNO!

Adresa sajta je http://www.cvetamajtanovic.net

Aj pa da cujem misljenja!

Bez nje sam nacisto lud:)
 
Lucky girl:
kad bude naucila da peva,mozda i kupim njen disk...a on je nasla o kvalitetu da prica....
Da li si odslushala neku pesmu,ili onako na nevidjeno dajesh komentare.Jer ukoliko si odslushala mozesh primetiti da je dosta radila na glasu i da se dostao promenio u odnosu na Idol,mene je lichno bio drazi onaj karakteristachan sa dranjem,ali svaka pohvala za pesme...
 
nikodim:
Sta je to... samo jedna stranica... koju si nazvao Cetinom prezentacijom.
Ako se to tako radi daj da i ja napravim jednu. ;)
A to sto je Cveta opravila sprdacinu na temu narodnjaka... daj Boze da se ona pomeri od njih, ne u smislu nacina pevanja (mislim na taj karakteristicni narodnjacki triler), vec u smislu muzickog kvaliteta. Ako pokaze vise od ove klasike koja se cuje svakoga dana na radiju i TV (kao i na svim ostalim mestima) bicu medju prvima koji ce kupiti taj CD.
Mada, to njeno "popasto" pevanje je poprilicno dosadno... nema veze, obecanje je ipak obecanje. ;)

sajt je tak proradio zato je samo jedna stranica,dovoljno za pochetak jer je cilj promocija,kasnije ce biti svega kao i na ostalim sajtovima.Ako ti ne uochavash kod nje kvalitetno pevanja ili je ne razlikujesh od narodnjaka to je onda tvoj problem,mada moram da priznam da je to jako ako je istina....ochito nemash ni ukusa ni sluha.
 
.pissbottleman:
Secam se tog dana.... ulazi skolski pedagog u nas razred i zena,sva zabrinuta,samo sto ne zaplace ,i odma' sa vrata: "Jao deco pa ovo je strasno,pa ne moze tako mi moramo nesto da uradimo,da pomognemo !!! "
Mi se skenjali,sta je sad,ode sve u....
kad ona : "pa dajte brzo da pocnemo sa skupljanjem para da kupimo dopune da glasamo za Cvetu,pa moramo pobediti..."
Mi se sokirali,da l' da placemo il' da se smejemo....
I od tada svake nedelje,kad god je idol,cvetine najbolje drugarice idu po svim razredima i skupljaju pare za cvetu...
I dok drugi placaju crveni krst,mi karica i idola...i naravno cvetu....
Bas bi voleo da vidim da se ona digne iznad tog "Pop Trash-a" mada.... i vise nego tesko(ne mislim zbog kilaze,da me ne shvatite pogresno....)


jadno.
 
Sve_je_laz:
sajt je tak proradio zato je samo jedna stranica,dovoljno za pochetak jer je cilj promocija,kasnije ce biti svega kao i na ostalim sajtovima.Ako ti ne uochavash kod nje kvalitetno pevanja ili je ne razlikujesh od narodnjaka to je onda tvoj problem,mada moram da priznam da je to jako ako je istina....ochito nemash ni ukusa ni sluha.

Ako si ovim zeleo da kazes da je Cveta u svetu muzike vredna postovanja, a da je to sto se meni ta shitina koju ona radi ne dopada sam vrh... Onda bih zaista mogao da bacim usi i posvetim se pletenju.
To sto se tebi dopada takav glasic nikako ne znaci da ona necemu vredi. Sto se mene tice, iako je to drugi muzicki stil, nikada ne bi mogla ni da prismrdi nekim velikim vokalima koje inace slusam.
Ako je toliko dobra... sta radi u zemlji piraterije, gde su jake izdavacke kuce koje bi joj ponudile neki ugovr???? Nema ih, jer je Cveta samo Cveta... mala pevaljka lokalnog karaktera, koja ce tu i ostati.
Dakle, kada krenes da velicas tako jedno vokalce, porazmisli malo sta bi zaista mogao da napises, a da bi islo u prilog timsmesnim tvrdnjama.
Cveta... bolje da je tema postavljena na humoru, ili samo dodata medju najsmesnija imena. :roll:
 
micka_88:
Da li si odslushala neku pesmu,ili onako na nevidjeno dajesh komentare.Jer ukoliko si odslushala mozesh primetiti da je dosta radila na glasu i da se dostao promenio u odnosu na Idol,mene je lichno bio drazi onaj karakteristachan sa dranjem,ali svaka pohvala za pesme...
naravno da jesam...ja draga micka nista ne govorim napamet....i to bas one nove tri pesme,i ona meni peva za nijansu bolje od alke vujice ...kad se setim da je nju neko poredio sa anastazijom....hhahaha
 
Sve_je_laz:
sajt je tak proradio zato je samo jedna stranica,dovoljno za pochetak jer je cilj promocija,kasnije ce biti svega kao i na ostalim sajtovima.Ako ti ne uochavash kod nje kvalitetno pevanja ili je ne razlikujesh od narodnjaka to je onda tvoj problem,mada moram da priznam da je to jako ako je istina....ochito nemash ni ukusa ni sluha.
ko kaze da on nema sluha i ukusa?jel ima pravo da se njemu nesto ne svidja,ima :)
e ovako,kad cveta bude otpevala nesto od arete,maraje,selin,....i to dobro,ja cu se izvinti cvet i reci joj da je moj idol,obecvam :) a dote je ona za mene samo devojka koja rezi umesto da peva
 

Back
Top