Osveta je slatka...

Fizicar

Primećen član
Poruka
578
Imam drugaricu sa kojom sam na ratnoj nozi od 1. razreda osnovne, pre raspusta smo se debelo posvadjale i ne pricamo vise (i pre ovoga je bilo svadjanja, ali nikada nismo prestale da pricamo, po mom misljenju ovo je sada ozbiljno).

Ona zna da se vise, skoro uvek, druzim sa decacima i da sam omiljena kod njih i zato pokusava da mi preotme musko drustvo. Treba mi vas savet kako da zadrzim decake i da joj napakostim.

P.S.:Obozava da me kopira i uzasno je ljubomorna na mene.
 
kako da joj napakostish ? lolz0r. realno samo treba da je iskulirash, tako ces joj najvishe napakositi :D.
btw. negotivim ribe koje se vrte oko mushkog drushtva 24/7. sve je uredu ali u umerenim kolichinama :D
 
Ma prebij je! ;) Salim se, naravno... Kuliranje je najbolje resenje, definitivno. Uostalom, ona je samo zavidna, a verovatno joj smeta sto nikada nece biti kao ti... I zato nemoj da brines, samo je ignorisi.
 
iskuliraj je... zaboravi na nju... znash onu opciju 'ignore' na 4umu... e pa ona postoji i u RL-u ;)

da joj napakostish? to bi bila najgluplja stvar koji bi mogla uraditi :roll:

shto se tiche tvojih drugova... zar je problem da se i ona druzi sa njima? :roll:
 
Fizicar:
Imam drugaricu sa kojom sam na ratnoj nozi od 1. razreda osnovne, pre raspusta smo se debelo posvadjale i ne pricamo vise (i pre ovoga je bilo svadjanja, ali nikada nismo prestale da pricamo, po mom misljenju ovo je sada ozbiljno).

Ona zna da se vise, skoro uvek, druzim sa decacima i da sam omiljena kod njih i zato pokusava da mi preotme musko drustvo. Treba mi vas savet kako da zadrzim decake i da joj napakostim.

P.S.:Obozava da me kopira i uzasno je ljubomorna na mene.
:lol: :lol: :lol:
 
Ovako,obicno kada nekom pakostis duplo ti se vraca.Tako da bi bilo najbolje da je iskuliras. :wink:
A sto se tice drugova...pa slusaj ako su ti pravi drugovi onda nece da te napuste,a ako nisu onda ce da odu glupacici.A ti im pokazi da si bollja od nje.
P.S.Nemoj da se previse svadjas sa njom jer mogu pogresno da protumace. ;-)
 
Fizicar:
Imam drugaricu sa kojom sam na ratnoj nozi od 1. razreda osnovne, pre raspusta smo se debelo posvadjale i ne pricamo vise (i pre ovoga je bilo svadjanja, ali nikada nismo prestale da pricamo, po mom misljenju ovo je sada ozbiljno).

Ona zna da se vise, skoro uvek, druzim sa decacima i da sam omiljena kod njih i zato pokusava da mi preotme musko drustvo. Treba mi vas savet kako da zadrzim decake i da joj napakostim.

P.S.:Obozava da me kopira i uzasno je ljubomorna na mene.
e, takve me najvise nerviraju!!!jos uvek nisam nasla recept za uklanjanje takvih gamadi!!!mislim, ignorisanje pomaze samo donekle, ali nije dovoljno...
 
omg.....

znachi vas dvije se ne podnosite od 1. osnovne, ok ne gotivite se, ne prichate vishe i sad ti hocesh da joj napakostish jer je ona ljubomorna na tebe, kopira te i hoce da ti preotme mushko drushtvo :roll:

Ok pazi onda ovo... bila mi je The best best best drugarica i onda se utripovala da ja nju kopiram, da sam ljubomorna na nju i sva ta sranja... Prvo shto sam uradila je bilo to da joj objasnim da nisam ljubomorna ni na nju ni na bilo koga drugog jer zaista nemam razloga za to. (Ali 'ajde objasni to osobi koja je tvrdoglava kao ona :roll: ) I onda je ona ochigledno doshla na istu ideju kao ti pa joj nije bilo dovoljno da me omalozava u shkoli vec je doshla i na forum da to radi.
Jbg u pochetku sam bila iznervirana zbog toga, ali onda sam odluchila da je iskuliram. Ne pricham s njom jer mi nije potrebna drugarica koja misli da sam "ispod njenog nivoa". I znash shta primjetila sam da se nakon nekog vremena ohladila. Prije je bukvalno ali bukvalno rezala u mom prisusutvu, a sad se sve svodi na kolutanje ochima i povremeno ogovaranje. Ali meni nije stalo do toga.
I zbog chega je sve to radila? Jer sam ja navodno nju kopirala i bila ljubomorna?

E sad kako mozesh biti u potpunosti sigurna da je ona ljubomorna na tebe?
U proshlosti ste se stalno svadjale tako da uopshte nisi imala priliku da je upoznash. Shto znachi da je ne poznajesh dovoljno kako bi mogla prichati o njenim osjecanjima.
Jesi li sigurna da te kopira u nechemu ili je ona samo doshla na istu ideju kao i ti? Mislim, evo moja drugarica je mislila da je kopiram jer sam jednom prilikom upotrebila izraz 'kontradiktornost' :lol: Zapravo ona misli da se jedino ona tako izrazava LooooL

Shto se tiche mushkog drushtva :roll: Ako su ti zaista dobri drugovi, onad se nece mjeshati u to izmedju vas dvije. Ne mora da znachi da ona hoce da ti ih preotme. Mozda jednostavno zeli da se druzi s njima ne razmishljajuci o tome da li se oni druze i sa tobom.



Znam da niko ne chita duge postove, ali nema veze...
Rekla sam ono shto sam imala da kazem...
 
Osveta??Ma daj,chista glupost......Ja sam za varijantu ko tebe kamenom-ti njega hlebom.Nemoj se spushtati tako nisko,jer ona to sigurno ne zasluzuje.Uostalom,ja sam uvek za verbalne okrshaje,tachnije-razgovorom se sve reshava....Bolje je sve shto imash da kazesh nekom u lice,i tako cesh mu zatvoriti usta za sva vremena....Znachi bez bilo kakvih osveta...To je moje mishljenje...
 

Back
Top