Dlake na grudima

Можда да, ипак, консултује лекара. Чини ми се да то има везе са хормонима?
Иначе, не могу да одговорим на питање како да их уклони. Sorry!
 
pa ako su hormoni nista ne pomaze!
hormonske terapije su opasne, mogu biti fatalne... a ako je hormonski poremecaj ne vrede ni laseri, ni bilo sta

a da se konstantno depilira i muci... to je jos ruznije nego dlake.... prihvati sebe kakva jesi i tacka
 
Ne znam da li se radi o dlakama oko bradavice (neke žene to imaju) ili o maljama između dojki?
Ako je ovo drugo valjda se treba konsultovati sa nekim ljekarom da ispita hormone, ili otići na trajno uklanjanje malja elektro putem.
 
етотако:
jeeeee... oci ti ispale!
ako nisi imala nista pametnije da kazes nisi morala da se javljas

oh ti verovatno nemas dlake ni na nogama... a i bush redovno depiliras i tako...

za devojku sa dlakama na grudima: nosi rolke!

Gle ovu!?!?!:?
Aj stisaj strasti, pogotovo ako se neko tebi ne obraca.:twisted:
I reci devojci sta ti koristis za negu dlakavih grudi, umesto sto joj nudis rolku kao resenje.
Ja koristim pincetu, u mom slucaju je dovoljno.

I jos nesto za devojku koja je postavila temu. Gde se tacno nalaze te dlake, posto spominjes da ne moze da nosi dekolte?!
 
uopste nisam strastvena bila... nego si me iziritirala... jednostavno si kretenski reagovala i kraj price
ne koristim nista za dlake na grudima jer ih nema
znam neke ljude koji imaju problema sa dlakama i znam koliko se muce i kako je sve bolno i opasno
i mani se ti mene ... nisi ni fakultet zavrsila, a mene nazivas "ovom" seljancuro
hahahhaha... negde si napisala da si glupa, a ja bas mogu da se slozim :D
 
Najverovatnije je hormonski poremecaj. Neka poseti svog ginekologa koji ce joj dati adekvatnu terapiju. Nikako depilacija (nije pametno, a kako tek ruzno izgleda kad pocnu da rastu). Neka ih posvetli 3% hidrogenom.
I kakav bre dekolte na ovu 'ladnocu????
 
етотако:
uopste nisam strastvena bila... nego si me iziritirala... jednostavno si kretenski reagovala i kraj price
ne koristim nista za dlake na grudima jer ih nema
znam neke ljude koji imaju problema sa dlakama i znam koliko se muce i kako je sve bolno i opasno
i mani se ti mene ... nisi ni fakultet zavrsila, a mene nazivas "ovom" seljancuro
hahahhaha... negde si napisala da si glupa, a ja bas mogu da se slozim :D

"Kako to ljudi ne umeju da funkcionišu bez vređanja. Zašto je vređanje ljudima zabavno? Da li čini da se osećaju bolje, jače, osmišljeno...
mislim na totalne anonimuse koji bez ikakvih inhibicija, opremljeni rođenom projekcijom sipaju uvrede na internet forumu
Da li će ih to učiniti srećnijim? Izgleda hoće. Da li će ih to učiniti snažnim u svojim očima?
Sigurna u sebe, ostavljam ih da se brljaju u brlogu bez mog začina."
:wink:
 
етотако:
uopste nisam strastvena bila... nego si me iziritirala... jednostavno si kretenski reagovala i kraj price
ne koristim nista za dlake na grudima jer ih nema
znam neke ljude koji imaju problema sa dlakama i znam koliko se muce i kako je sve bolno i opasno
i mani se ti mene ... nisi ni fakultet zavrsila, a mene nazivas "ovom" seljancuro
hahahhaha... negde si napisala da si glupa, a ja bas mogu da se slozim :D


molim lepo, na temi o dlakama je poželjno učešće samo onih koji su završili fakultete
 
Marija_SU:
Kako da se uklone?Moja drugarica ima veliki problem sa tim, ja bash i nemam toliko ali nema veze, kako da se uklone? DEkolte ne izgleda bash lepo...

Ne bi bilo lose da drugarica najpre poseti lekara, zbog provere hormonalnog statusa.
To je mnogo bitnije, nego sam estetski problem koji ce se lakse resiti.
POz
 
Aphroditi:
"Kako to ljudi ne umeju da funkcionišu bez vređanja. Zašto je vređanje ljudima zabavno? Da li čini da se osećaju bolje, jače, osmišljeno...
mislim na totalne anonimuse koji bez ikakvih inhibicija, opremljeni rođenom projekcijom sipaju uvrede na internet forumu
Da li će ih to učiniti srećnijim? Izgleda hoće. Da li će ih to učiniti snažnim u svojim očima?
Sigurna u sebe, ostavljam ih da se brljaju u brlogu bez mog začina."
:wink:
ti si mi se jako ruzno obratila... sta sada kukas?

Nemas ti pravo tako da pricas sa mnom... ni po jednom osnovu!!!
i ja sam ti samo ukazala na to
over and out
 
Etotako "puca" od pameti...Evo iskipi joj mozak na sve strane....Ko da ga je natrpala kvasac u glavu...Ocit primjer kako fakultet nema nikakve veze sa stepenom inteligencije....
 

Back
Top