kakva su vasa iskustva sa devojkam jarcevima?

mazzan:
Mnogo mnogo su hladne, cuvaju sve za sebe, tesko da joj izvuces ono sto misli
ako jednom pogrijesis gotovo je! sve ostalo je ok, zavisi i od osobe ne samo od horoskopa al uglavnom mislim da su sve manje vise ovako kao sto sam ti ja opisao.....mnogo su ponosne

joj sad mi je neprijatno...! nadam se da ovo nece procitati niko ko me poznaje jer sam u suprotnom nadrljala... :oops:
 
slatka mala jarica:
u principu u pravu ste!ko nas jednom zezne govov je za nas,ponosne smo,tvrdoglave,a ponekad i hladne.SA NAMA MOGU SAMO POSEBNI LJUDI DA BUDU U KONTAKTU,A OSTALE SMARACE OTPISUJEMO! :wink:
jarica...hehe...koliko ja znam zenka jarca je koza!..da takve su uglavnom...devojka kod koje sam radila je bila jarac...nikad u zivotu nisam srela gluplje stvorenje...spec. sluchaj...tu su,kidaju se sa vodolijama...
 
ha,ha,ha!u svakom znaku ima glupih ljudi!pa,Boze moj nismo svi pametni na ovoj planeti,zar ne?imas visih i nizih tipova u svakom znaku.Ja poznajem devojku koja je jarac i uzasno je smotana,kao i j4edna vodolija,vaga,lavica..............jel razumes sta hocu da kazem? :roll: devojke jarcevi su veoma pametne po horoskopu i smatraju se najpametnijim u zodijaku :wink: :) :!:
 
Baby Kate:
Pamet nema apsolutno nikakve veze sa horoskopskim znakom.
Nije mudro praviti generalizacije.Zena-jarac moze biti ortodoksna glupaca,ali to moze biti i zena-ovan.Ali i ne mora.
Jasnije?
devojko,imam osecaj da si jako negativna osoba i iskompleksirana :!: cemu takvo ponasanje :?: bas je t uzno sto se tako ponasas i lupetas gluposti :? nigde neces proci sa takvim ponasanjem,zato ti preporucujem iz dobrih namena da se menjas :wink:
 

Back
Top