SKUPLJAM PSOVKE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 8170

Veoma poznat
Poruka
10.963
napisite koju god psovku znate a da nije neka onako svakodnevna. dajte neku mastovitu koju ste culi nije ni bitno gde samo da bude nesvakidasnja za nas novosadjane
naravno nemojte ih adresirati na mene :wink:
 
ok pada mi na pamet neshto shto nije psovka al kao dogodilo se...

"e eve ga pavle...pa de si paka do sad choveche...eee opet si bio s milicom...shto se nisi umio choveche?"
"e tjao...jbga nisam mogo pre...a shto da se umijem?"
"zato shto si sav musav opet si lizo i odma dosho kod nas...vidi bre kakvi su ti obrazi sve se skorelo i beli se...idi upristoji se vidi na shta lichish"

(: paka je ponekad zhrtva a ponekad dzelat...
 
Svaka ti cast majstore.Svi se uzasavaju psovanja a upravo bi psovke mogle da budu srpski brend.HEHEHE
Salu na stranu ali dobra ti je tema.Imamo posle Madjara najvise psovki i trebalo bi da cuvamo to kulturno blago.Da da i to je kulturno blago
Samo napred
 
Ima jedna neverovatna psovka i sada kada se setim nje umirem od smeha cuo sam je negde u Srbiji pomoravci... "sve ti u pi*ku poljubim" hahahahaha
To su narodne umotvorine sad ja kao onaj u Hagu kad kaze tako pise u tekstu a ja cu tako sam cuo u zemlji Srbiji :) ...
 
Rujevit:
Svaka ti cast majstore.Svi se uzasavaju psovanja a upravo bi psovke mogle da budu srpski brend.HEHEHE
Salu na stranu ali dobra ti je tema.Imamo posle Madjara najvise psovki i trebalo bi da cuvamo to kulturno blago.Da da i to je kulturno blago
Samo napred

pa naravno i to je deo folklora. to ti je onako zastitni znak nacije. s ovim vidis na koji nacin ljudi razmisljaju, upoznas njihov mentalitet.
a sta madjari imaju puno psovki?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top