The Pogues

Sta ce mi Korozy?! :confused:
Vid' ti nje juce dosla na forum i vec misli da je gazdarica. . . Nijesam ti ja Ingvi da znas :P
Usput nemoj previse da se zanosis i divanis o irskoj muzici jer ces skrenuti sa teme. Tema o irskoj muzici vec postoji ;)
 
A. Malmsteen:
Ma, ucestvujem u nastanku Tribute banda pa mi treba za ostale clanove posto vecina njih nije bas nesto zagrajana za Pogues-e, ali 'ajde pristali su da sviraju.
Pevac je pitao clanove Irish Stew-a da mu izadju u susret ali su ga po prilicno ispalili.
Juckele.....
 
A. Malmsteen:
E, konacno neko normalan! :)
Trebaju mi kompletne transkripcije nekih pesama, jel znas gde mogu da ih nadjem? ...posto na netu skoro nista nema normalno uradjeno!

To neces moci pronaci na netu, mislim ja nisam video to na netu... :-(
Sve skidao po sluhu tako da bi trebalo i to da uradis.. ;)
Ipak sam gitarista pa mogu da ti dam akorde za neke pesme ako hoces...
 
dok macke nema misevi kolo vode
e sad dok je ivka u moskvi ja i gospodinov se ludo provodimo svaku noc, pre neko vece smo smuvali 3 (slovima: tri) ribe za vece :)

ps. pesme poguesa su prilicno lake za skidanje, narocito ako se na netu mogu naci akordi, ne bi bilo problema odsvirati to na bendzu
 
Zivot na Marsu?:
dok macke nema misevi kolo vode
e sad dok je ivka u moskvi ja i gospodinov se ludo provodimo svaku noc, pre neko vece smo smuvali 3 (slovima: tri) ribe za vece :)

ps. pesme poguesa su prilicno lake za skidanje, narocito ako se na netu mogu naci akordi, ne bi bilo problema odsvirati to na bendzu

...ma ne slusaj ga... Sale je dobar decko!!! Nece on da prevari svoju devojku..... :)
 

Back
Top