Radio budjenje
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Radio budjenje

Spavalica
    Guest

Podrazumevano Radio budjenje

E, ona tema sta slusate ujutro je cool, ali da se malo bolje usmerimo, koji rado obicno slusate i zasto?

Koja vam je nagora spika ujutro na radiju?

"Dobro jutro dragi slušatelji, jeste li e naspavali, šta ćete vreme je da se dizete - šta se mora nije ni teško... "

Ima li ljudi danas ijedan radio gde spikeri nisu totale bez veze???
    Preporučite mi jedan takav, ako uopšte postoji.

Lav_33
    Guest

Podrazumevano hm...

ma u pravu si svi su radijski voditelji bezvezni,posebno ujutro.
    al ja sam cuo da se voditeljke dobro praskaju

ja bih radije da pricamo koja je najseksi voditeljka

sanja
    Guest

Podrazumevano

alergicna sam na jutro. i glupe komentare, u svako doba. ali, u izboru izmedju voditelja koji se trudi da briljira i radio stanice sa hitovima grand produkcije, nekako mi ovo drugo budi zelju da uvedem porez na maltretiranje postenog sveta.

sanja
    Guest

Podrazumevano

alergicna sam na jutro. i glupe komentare, u svako doba. ali, u izboru izmedju voditelja koji se trudi da briljira i radio stanice sa hitovima grand produkcije, nekako mi ovo drugo budi zelju da uvedem porez na maltretiranje postenog sveta.

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano

Ma odlican je ponedeljak ujutro na B92, kad se skupe zene i staramajke i krenu da zezaju Radovana kako i zasto je on ono bese noio sestrine carape i stikle kad je imao krizu identitteta u dvadesetoj.....preporucujem, jutranji program B92, indeed......evo, jutros je bilo da vlada uredjuje zemlju po feng-shuiju, samo premesta staro i pravi nov raspored.....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.09.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Ujutru me budi programiran tv i najcesce dok se spremam gledam (pardon, samo slusam) jutarnji program RTS1, nebih li saznala prognozu za taj dan, stanje u saobracaju, ...
    Poludim dok slusam, ali stvarno me uvek iznerviraju glupi i suvisni komentari voditelja koji pokusavaju da budu kao spontani, a tako ispadnu smesni i glupi. Zasto uopste moraju da komentarisu?
    Ima toliko korisnih informacija koje treba cuti, a one i ne dolaze do izrazaja jer uvek vise paznje obratim na njihov medjusobni razgovor, tj. bisere koje prosipaju, i onda se uvek pitam da li je moguce da je njih neko zaposlio i da su oni zavrsili "skolu".

Slične teme

1. Radio Beograd 1 - Prvi program Radio Beograda FM 88.33 i 95.3
    Autor Liza Dennis u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 27.05.2010., 13:46
  2. Budjenje
    Autor dadap u forumu Romantika
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 03.06.2009., 22:33
  3. budjenje
    Autor NovaIsta u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 39