zbog čega se odjednom ćuti

crow

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.554
svi primećujemo da se ona halabuka oko Mobtel imperije odjednom splasla, zar ne?
bogi ziv zdrav i na žalost nije u zatvoru :(

pošto sam bio optužen da nerealno sagledavam lik i delo gosn Vojislava, postavio bi jedno pitanja:

Da li ovo zatišje ima veze sa Salatinom izjavom da je svedok pobune crvenih beretki i da bi rado svedočio o tome???

da li sam bio u pravu kada sam tvrdio da jedan od glavnih organizatora ubistva Zorana Đinđića baš gosn Neobavešteni?
 
Kostunjavi je isto 'zrod kao i Tadic. Ds su oduvek vodili 'zrodi. Micunovic: "Srbi nema sta da traze preko Drine". Tadic jeo g*vna o Ratku Mladicu, i plakao za pobijenim mudzahedinima u Srebrenici, pored Bratunca prosao kao pored smrdljivog sira. Djindjuretina u*mrdela podrzavao bombardovanje Srbije i omalovazavao srpske slave.
titoisti, usta*e, po*rice su ljubitelji djindjure. To sve govori ko je i sta je taj smr*d, i njegovi sledbenici.
 
crow:
svi primećujemo da se ona halabuka oko Mobtel imperije odjednom splasla, zar ne?
bogi ziv zdrav i na žalost nije u zatvoru :(

pošto sam bio optužen da nerealno sagledavam lik i delo gosn Vojislava, postavio bi jedno pitanja:

Da li ovo zatišje ima veze sa Salatinom izjavom da je svedok pobune crvenih beretki i da bi rado svedočio o tome???

Svako cudo za tri dana.
da li sam bio u pravu kada sam tvrdio da jedan od glavnih organizatora ubistva Zorana Đinđića baš gosn Neobavešteni?

Ovo je bar jasno kao dan.

Kostunica je bio politicki kisobran za zlocince iz Milosevicevog vremena.
 
frozen1982.:
U jb.te za vreme *********/socijalista/radikala je bila stvarno pravna i uredjena drzava!

Radikali nisu imali vlast, milosevic je bio glavni. A i on je daleko bolji od srb*zderskih dosmanlija. Barem je dao vojnu pomoc srbima preko Drine. A tebe bas briga da li srbe preko Drine i na kosovu kolju. Glavno je tebi da su tvoje k*rvinske usne oko s'ptarskog k*rca.
 
hehehehehee...Ma Dimitrije je privilegovan ovde.....
Prica ono sto vecina na forumu zeli, samo sto je on dovoljno lud da napise najvulgarnije psovke, umesto njih.....
Zato i dobija sto prvu poslednju opomenu......

DIMITRIJE ...UDARNA PESNICA MALE GRUPE NA FORUMU KRSTARICA....POLITIKA:P
 
King 7:
A zasto se cuti o Veljinim mariftlucima? Zasto niko ne pominje dzabe izdavanje aviona Makedoncima? zasto je afera sa vozovima prvo bila vezana za njega pa se brzo vezala za neke druge likove? Vrlo brzo sve pokrije sneg.

Veselim bankarima s elektricnim gitarama, bivsim generalima, sto rukovode kanalima oslobodjenim carina, firmama za izvoz oruzja i malina, sto valjaju sve PTT cementare a bog te pitaj gde su sve te pare nestale.
 
billy_THE_kid:
Cuti se, zato sto je Velja ovde jedan omiljen lik.....Srpski "domacin".......

Da je pola od toga uradio Tadic, Ceda Jovanovic, bili bi razapeti...

Ovako.........ma Domacinski, Veljo.....udri brate sta te boli k...........
Ma ne moj misliti da i oni nisu u istom loncu. Dinkic nas od 5. oktobra dribla znalacki. Nikom ne pada na pamet da se pita sta je sa parama koje su SPS - JUL likovi iznosili napolje. Nikom ne pada na pamet da se pita zasto se ne salje vise lova koja se slala sa zapada prvih godina, zasto se ne salje vise pomoc u medicinskoj opremi i socijalno ugrozenima. Zaboravili smo likove koji su drpisali i zahvatali kasikom nemilice. Tadic nas blamira pre sipcima i mudzahedinima, ponizava Srpske junake i zrtve dok Ceda posteno, nije nista niti rekao ni uradio. Ne znam odakle kult tog lika kod nekih ljudi. Ma sve je to ista kurta i murta. Prica pukne samo kada jedan od njih resi da zezne nekog iz kombinacije.
 
Da, ali kakav kredit? Uplatis za auto i platis im jos jedan sa PDV - om. Mladjan je smutio nekakav dil sa MMF - om koji nije nimalo povoljan dok zemlje koje su izbegle slicne zamke sada imaju sasvim drugaciju sliku od nase. Kako rece jednom Ambasador, nakotilo se milion nekakvih banaka a drzava nema svoju banku koja je garant. Smesno. Ovolike banke u zemlji koja propada, ne lici li to na grebacinu pomalo?
 
Ali ja ne znam ni jednu zemlju koja je izbegla tu zamku a da je bila u s**** u kakvom smo mi bili. Najbolji primer ti je Slovacka. Ona ti je clan EU a ima pola nase inflacije sto je prema zakonu EU nedopustivo. Najvecu stopu siromastva ima Slovacka ali opet taj narod zivi nekako. Od cega? Od kredita. A sto se tice stope kredita mi dok ne sredimo privredu i dok preduzeca ne postanu profitabilna ne mozemo da ocekujemo kredite po stopi kakva je u Sloveniji ili u Hrvatskoj. Ali to je vec pitanje radnih navika naroda i mentaliteta.
 
Ovaj decko.....Mrkelja je u pravu......skroz
Nemoj neko da baronise kako je sad bez veze sto mozes da dobijes kredit...kao ..satro, visoke kamate..hahahahhahahaa
Pa ja se secam kada si pare jedino mogao da dobijes kod zelenasa po 10 ili cak 20%mesecno....

Sad mozes i auto da kupis, i da obnovis namestaj , i tehniku....nemoj da se lazemo..

Neka nama stranih banaka......bolje su od nasih lopovskih, koje su otele stednje ljudima, a pare davale samo privilegovanima....

Sad, odjednom, zalite za tim bankama....ma ko ih hebe...neka ih je zatvorio.....
 

Back
Top