Predrasude

Psihologue:
@ PETAR PAN

Nije mi jasno ali kroz sve ove postove zakljucujem sledetje:
ILI SU SVE OVE DEVOJKE LJUBOMORNE NA TEBE
ILI SI TI PREVISHE NJIH STARTOVAO SA KRSTARICE
mislim da je ovo prvo...ima lepse noge i dupe od mene ...pfff...:-?

:lol:
 
hanibaI77:
e zeno onda su poslednja vremena dosla.nemoj slucajno da otvoris oci bice pogubno
ps sad ce pera da objasnjava kako on nikad ne bi s tobom pa da si i jedina na svetu
Ne kazem ja da ona ne izgleda dobro, lepa i zgodna ali to njeno ponasanje i razmisljanja su stvarno za neke druge prihvatljiva... meni ne...
 
Vragolasta Amfibija:
ma znas...sumnjam ja u njegovu potajnu zaljubljenost u nas dve...ali onu devijantnu ...pali se na nashe nikove !!!
kad ih vidi..digne mu se :-D
evo ti pero : amfibija.hanibal.amfibija,hanibal...

jel si pri kraju?
:-D
Slabo je to da bi se meni digao sestro... :razz:
Da si stavila neke eksplicitne slike... npr tvojih grudi... :lol: :razz:
 
Ali Arapi su cudo
c008.gif
 
Gryphon:
Cekaj ti si KRAVA, a ja mislio sve vreme KONJ.
I nisam te ja muzao, nego si se nekom poveravao ovde da si nevin,
pa sam stoga izvukao zakljucak da ja kad sam bio nevin
imao sam da muzem do sutra.
Ma ne vredi tebi ja da objasnjavam sta sam... previse je to za tvoj mozak... bitno je samo da imas belo na bradi... :lol:
 
krvolok:
PRS'O je, KONAČNO !!! :lol:
ne..ne...sad je u fazi placha...suze mu teku u potocima i kvase tastaturu..ipak ne stize da odgovori na sve...omekshao je..jos malo pa ce da kaze da nas sve voli i prizna nam da je zlostavljan u detinjstvu...da ga je zlostavljala devojcica 2 godine starija ( u toku zajednickog pishkenja smejala se pokazujuci prstom prema njegovoj noshi :-D) i da zato sad voli klinke...
 
Gryphon:
ma kakva perverzija, izgubio ormu pa mu to kazna.
Inace mi je nesto govorio da se mozda znate
pa me zamolio da tebe kontaktiram
njegovo ime je Bora, valjda tako nisam siguran.
Hehe rekla ti Stiklica? :lol: Ona sto se toliko lozila na tebe? :lol:
Inace seljak si sto iznosis licna imena u javnost....mada smo to i ranije znali.

A ne moje pravo ime nije to koje si naveo... :razz: (Btw i hanibal i Vragolasta vec odavno znaju kako se ja zovem... :razz: )
 

Back
Top