Šta vas više vređa?

Zaratrustra:
_____Šta vas više vređa; kad vam muškarac kaže da imate kratke, krive i debele noge, opuštenu zadnjicu, naslage sala na slabinama i male grudi, ili kad vam kaže da nemate osnovnu kulturu?
pa zavisi koji muskarac... ali generalno je mnogo gore da mi kaze da nemam osnovnu kulturu... a to mi se i desilo jednom :?
u stvari nije jednom... za istu stvar... kasnjenje :lol:
 
Zaratrustra:
_____Šta vas više vređa; kad vam muškarac kaže da imate kratke, krive i debele noge, opuštenu zadnjicu, naslage sala na slabinama i male grudi, ili kad vam kaže da nemate osnovnu kulturu?

Ovo prvo ne moze nikako da me uvredi, jednostavno, jer nemam ni kratke, ni krive, ni debele noge, ni opustenu zadnjicu, a naslage sala jos manje. Sto se tice grudi, to je cinjenica, koja mi btw. uopste nije uvredljiva.:p
Znaci ev. bi me uvredio da mi kaze da nemam osnovnu kulturu. :roll:
 
Stvarno ova tvoja pitanja, Zaraturstra, totalno bezveze.
Tesko mi je i da zamislim tipa koji bi mi nekad kad sam bila u srednjoj skoli i faksu rekao : Ej, imas krive noge, veliku zadnjicu i sl.
To mi se jedino moglo desiti u osnovnoj skoli, ali nije.
Jedan zloca me je zvao coroskop, jer sam nosila naocare.
Cisto sumnjam da bi takvom tipu bio vazan nivo moje kulture.
 
Jesi li gnevan na zene iz nekog razoga? Sve te stvari podjednako razocaravaju u musku osobu koja ih je izrekla. Zene ne vole uvrede ni po kojoj osnovi (fizicki izgled, inteligencija..). To ima efekat kao kad se muskarcu ukaze na malu k...
 
blizance:
Kulturan muskarac ,NIKADA ne izgovara ovo sto si naveo!
Kulturan muskarac bira,kulturnu zenu!
Podržavam odgovor 100%. Ako bi mi neko bilo šta prokomentarisao, samo bih to smatrala kao njegovu manu, a ne da se, ne daj Bože, uvredim! Pa niko nije savršen, naročito ne muškarci. Svakom bih mogla na njegovu jednu da odgovorim sa sto svojih komentara fizičkog izgleda, ako baš pretera.
 
Zaratrustra:
_____Šta vas više vređa; kad vam muškarac kaže da imate kratke, krive i debele noge, opuštenu zadnjicu, naslage sala na slabinama i male grudi, ili kad vam kaže da nemate osnovnu kulturu?
Ne vređa me ništa od toga, jer mi do mišljenja osobe koja se tako gađa izrazima nije ni stalo.
Doduše, ovo drugo bi me možda uvredilo, ako to izgovori osoba do koje mi je stalo i koju poznajem duže vremena.
Mada, ne bi me ni to uvredilo. Ako sam se ponašala kao da "nemam osnovnu kulturu", znaću to i biće me sramota i to je sve. Ako nisam onda, ćao, bato...
 
Ne opstim sa muskarcima koji me vrijedjaju na bilo koji nacin...

Misljenje ostalih me uopste ne dotice... Uostalom, tesko da i oni mogu da me vrijedjaju, buduci da se ne upustam u bilo kakve odnose sa njima, koji bi mogli da me dovede do neke takve situacije...
 
Gazdarica:
Ne opstim sa muskarcima koji me vrijedjaju na bilo koji nacin...

Misljenje ostalih me uopste ne dotice... Uostalom, tesko da i oni mogu da me vrijedjaju, buduci da se ne upustam u bilo kakve odnose sa njima, koji bi mogli da me dovede do neke takve situacije...

Sto se mene tice nikada nisam natucao ni jednoj devojci nista. Volim da dajem komplimente devojkama ako su osnovani, ako nisu precutim. Par puta sam skidao komplekse devojakam koje su im drugi momci ili drustvo nametali ( iako oni nisu bili upravu ). Uostalom svako to prihvata kako hoce, a nekulturno podjebavanje i sve vrste takvog tipa prezirem.
 
Zaratrustra:
_____Šta vas više vređa; kad vam muškarac kaže da imate kratke, krive i debele noge, opuštenu zadnjicu, naslage sala na slabinama i male grudi, ili kad vam kaže da nemate osnovnu kulturu?
Ništa od toga ne može da me uvredi. Razbesni, možda...
Svoj fizički izgled nisam odabrala, takav je kakav je, i boli me uvo šta neko drugi ima o tome da kaže. U stvari, ja pobesnim i kada me neko komentariše pozitivno, a ocenjivački. Meni je to džiberski sasvim.
A nekulturna, tačnije bezobrazna mogu samo namerno i sa razlogom da budem.
 
Zaratrustra:
_____Šta vas više vređa; kad vam muškarac kaže da imate kratke, krive i debele noge, opuštenu zadnjicu, naslage sala na slabinama i male grudi, ili kad vam kaže da nemate osnovnu kulturu?
Kad bih imala takve noge pomirila bih se sa situacijom.
Mislim da nema veze kada te neko s podsmjehom gleda (fizički) ili kada ti govori bilo šta vezano za vaspitanje.
 
Ne kažem da se meni dešavalo, to je više bilo zezanje između dvoje ljudi.
Glupo mi je sada da pišem da sam extra i druge gluposti, ali da li će ti to neko reći ne zavisi od toga koliko biraš ljude nego koliko kome dopustiš prisnosti da ti to kaže, bilo sa osnovom ili ne.
 

Back
Top