Site: Totul despre romanii/vlahii din Timoc

honda.gif
 
lider:
Kažem vam ja,ugušiše nas ovi sa strane.
Beograd Beograđanima!

Tako je! 2/3 Beograda treba spaliti do zemlje jer je ruglo ove drzave, 1/3 stanovnika vratiti u gradove odakle su dosli, 1/3 raseliti po prigradskim naseljima Ovca, Borca, Umka itd (jer i nisu za bolje) a ona probrana 1/3 da ostane da zivi u Beogradu.....

Za provinciju koja ne izdrzava parazitski Beograd !!!

P.S.
Uzgred, momak koji je postavio temu pise na rumunskom, a stvar vase neobrazovanosti je sto ne razumete rumunski....
 
Wilkołak:
Tako je! 2/3 Beograda treba spaliti do zemlje jer je ruglo ove drzave, 1/3 stanovnika vratiti u gradove odakle su dosli, 1/3 raseliti po prigradskim naseljima Ovca, Borca, Umka itd (jer i nisu za bolje) a ona probrana 1/3 da ostane da zivi u Beogradu.....

Za provinciju koja ne izdrzava parazitski Beograd !!!

P.S.
Uzgred, momak koji je postavio temu pise na rumunskom, a stvar vase neobrazovanosti je sto ne razumete rumunski....

Momak pre svega treba da cita, gde postavlja teme.
Dalje, ne mislim da sam nesto neobrazovan jer ne govorim i ne pisem rumunski (vazan neki jezik u svetski razmerama)
Trece, momak bi trebalo da se obrazuje pa nauci srpski, ako zeli da postuje na srpskom forumu, da ga svi mogu razumeti. Ili, da nauci neki znacajniji jezik od rumunskog, da bi mogli diskutovati.
To ti je isto kao da je pokusao na srpskom da razgovara na finskom forumu, pa se onda cudi sto ga ne *ebu za suvu sljivu. A jos da obavesti fince da srpski radio ima emisiju o gajenju pasulja...
Svasta!

A sto se rusenja Beograda tice - zaboravi, ako ti se ne svidja - tvoj problem. Dosta su Beograd rusili, trebalo bi ga malo i graditi i cuvati.
 
Hehehe, decko se ne cudi za pocetak vec samo reklamira sajt i zbog toga treba da se brise....

Uzgred, i ja sam da se Beograd gradi i cuva, ali da to rade Beogradjani a ne ostatak Srbije! Srbija nije Beograd i Beograd nije Srbije!

Beograd u ovoj i ovakvoj Srbiji predstavlja samo jednu vrecu bez dna u koju sve lokalne sampuprave ugradjuju veliki deo kolaca svog budzeta! Ja sam za Srbiju koja ne izdrzava Beograd !!!
 

Back
Top