ЖЕНЕ И СЕКС !

ЧИЧА ДРАЖА

Zainteresovan član
Poruka
268
Зашто глумите незаинтересованост кад знате да вас једино секс чини равноправним са јачим полом?
Питање је можда провокативно али из мог искуства знам да су све после секса много искреније и смеју да кажу оно што мисле!
 
Prave žene ne raspravljaju sa svakim o svojoj intimi, nego ćute i gledaju u svoj tanjir. Nije mi jasno zašto lepiš etiketu "nezainteresovane", ako žene, na forumu tj.pred svima, ne naglašavaju svoja seksualna maštanja, želje i sl. Pa pobogu, to je intima, zar ne?
 
mislim..nemojte da se ljutite, ali vi muskraci ste uglavnom nenormalni:lol: :lol: :lol:

dakle, ako sam je riba nezainteresovana, onda GLUMI ili je frigidna ili leznaca..ili nenormalna
ako je zainteresovana, onda je nifmomanka, laka, zacorena, sto ce reci nenormalna

u zivotu sam srela svega par muskaraca koji umeju da pokazu na normalan nacin da hoce sex, i da i odbijanje i prihvatanje gledaju normalno...:wink:

dakle, sve zene su zainteresovane za sex...samo je pitanje SA KIM:roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
ЧИЧА ДРАЖА:
Зашто глумите незаинтересованост кад знате да вас једино секс чини равноправним са јачим полом?
Питање је можда провокативно али из мог искуства знам да су све после секса много искреније и смеју да кажу оно што мисле!
Da sam na tvom mjestu, ja bih se zabrinula za sebe... :idea:
 
A sto? Covjek je iznio svoje stajaliste...Citajuci neke tvoje postove i drugi bi mogli da nesto tako kazu i za tebe pa ipak ne govore...Ili barem vecina...Evo posto se i ja djelimicno slazem uzimam telefon i zovem psihica immediately.. :shock: da spasi sto se spasti da...
 
ЧИЧА ДРАЖА:
Зашто глумите незаинтересованост кад знате да вас једино секс чини равноправним са јачим полом?
Питање је можда провокативно али из мог искуства знам да су све после секса много искреније и смеју да кажу оно што мисле!
Oho ho! Drama na pomolu!
 
ЧИЧА ДРАЖА:
Зашто глумите незаинтересованост кад знате да вас једино секс чини равноправним са јачим полом?
Питање је можда провокативно али из мог искуства знам да су све после секса много искреније и смеју да кажу оно што мисле!
Sta ce cica draza u zenskom kutku?
a odgovor na pitanje je to sto je muski mozak podeljen na 3 dela: sex, rizika i tehnologija, dok je zenama mnogo mnogo komplikovaniji mozak.
inace bi svako sa svakim... kako bi to izgledalo?
 
@nica:
Sta ce cica draza u zenskom kutku?
a odgovor na pitanje je to sto je muski mozak podeljen na 3 dela: sex, rizika i tehnologija, dok je zenama mnogo mnogo komplikovaniji mozak.
inace bi svako sa svakim... kako bi to izgledalo?

U jednostavnosti je sustina....Znaci li to su muskarci superiorniji? To implicira da se zenama mozak pregrijava pa im rokne sistem....Hvala Bogu pa evolucija ide u pravom smjeru...Zene preuzimaju svijet....Sto se mene tice evo im sva vlast pa nek vladaju kad vec kazu da umiju...Sto manje obaveza to bolje...Evo ja cu biti domacica...Kuvam, peglam i varim vutru po cijeli dan....Dalje nema.... :D :D :D
 

Back
Top