sta ne valja?

marco3dx

Zainteresovan član
Poruka
496
foramtiro sam disk i reinst. winxp, dosao do dela kad uzimam stotine cd-a i trazim drivere...
e sad :), ne rade mi zvucnici, cd za njih nemam! zucnici su Jazz speakers 5.1 j9902 model!
trazio sam po netu, al bez uspeha...

i jos... kad se konektujem na net, ne pojavi mi se ona mala ikonica pored sata dole desno!

wtf???

hvala unapred

poz
 
a sta ce ti drajveri za zvucnike majke ti ???? :lol:
start/control panel/sound and audio device/stavis kvacicu na place volume icon in the taskbar.
to je ako si mislio na ikonicu za zvuk
a ako si mislio na ikonicu za konekciju na netu stvarno ne znam zasto je nemas jer prvi put cujem da se nekom nije pojavila :)
 
Ako imas posebnu zvucnu-kupio si je naknadno pa ubo u PCI slot,onda si verovatno dobio disk uz nju pa sa njega instaliraj drajver.
Ako imas integrisan zvuk,onda ti se drajver verovatno nalazi na disku od ploce.
 
Ili bolje da pogleda, ako ima zvucnu a kako je napisao, verujem da ima a ona se otkacila... sve u svemu drajveri jesu u pitanju... nego kada sve to uradi i ne bude opet mogao na internet, mislim da treba da instalira drajvere za monitor i tada ce moci normalno da se konektuje.
 
koliko sam ga jashvatio, on se konektuje ali mu se ne pojavi iknica da je izasao na net (ona dva televizorcica pored sata sto e pale i gase od konekcije)
[quoet]kad se konektujem na net, ne pojavi mi se ona mala ikonica pored sata dole desno!
[/quote]
Za zavuk jesu u pitanju drajveri nego mi bilo smesno sto je trazio drajvere za zvucnik i opisao njih a nije rekao koja mu je zvucna karta. :)
 
Moguce je da mu je drajver od modema "zamenio" ona dva televizorcica sa nekim slichnim indikatorom, tipa semafor i sl. To sam video na jednom kompu i uopshte mi se nije svidelo, pogotovo shto su drajveri za taj modem stalno pucali.
 

Back
Top