samopouzdanje

B

bokan

Gost
Kako da steknem samopouzdanje, sta da radim? Baš mi ne ide sa devojkama, a već imam 24, baš sam u krizi i ne snalazim se u svojoj sredini. Imajte u vidu da sam sa juga Srbije i da je tamo zajeban mentalitet.
 
bokan:
Kako da steknem samopouzdanje, sta da radim? Baš mi ne ide sa devojkama, a već imam 24, baš sam u krizi i ne snalazim se u svojoj sredini. Imajte u vidu da sam sa juga Srbije i da je tamo * mentalitet.
E Bokane, pa znas sta ako mislis da ces samopouzdanje steci tako sto ce ti neko prodati dobru zvaku da smuvas ribu, gresis...

Iskustvo je pola uspeha tako da nemoj da obracas paznju na to koliko ce te ribica odbiti nego vezbaj, probaj nekoliko "svojih" nacina, prati inspiraciju koja te obuzme kada ugledas tu cicu, bez blokade i sumnje u sebe. Tvoj nacin je najbolji!!!

Aj sad u grad i vezbaj!!!

Probaj sa da li si ti normalna koliko si slatka itd.
 
internet je odlican za izgradjivanje samopouzdanja. odes na cat i catujes sa nekom devojcicom i bude ti super. i posle catujes sa drugom, trecom, i na kraju kad u stvarnosti vidis neku slatku devojcicu imas osecaj za to kako treba pricati sa devojcicama :wink:
 
Samopouzdanje ces dobiti kada smuvas koju devojku. Ako ti je frka da joj pridjes probaj prvo sa nekom koju neces vise videti jer ako zabrljas mozes jednostavno da odes i da te boli uvo. Videces da muvanje riba i nije neki problem.
 

Back
Top