srednjoskolke i apsolventi

Ok, a zamislite ovako, taj od 25 nije neki imaginarni napaljenik sa neta cije vas godine odbijaju u startu, vec je on vas novi mladi profesor, koji je tek zavrsio faks i odmah je primljen.

Kako sada zvuci? Pa nije valjda da se ne lozite na tu situaciju. Vecina vas bi verovatno bar povremeno masturbirala mastajuci o njemu, a one odvaznije bi mozda pokusale nesto konkretno?
 
random_cloud_form:
Ok, a zamislite ovako, taj od 25 nije neki imaginarni napaljenik sa neta cije vas godine odbijaju u startu, vec je on vas novi mladi profesor, koji je tek zavrsio faks i odmah je primljen.

Kako sada zvuci? Pa nije valjda da se ne lozite na tu situaciju. Vecina vas bi verovatno bar povremeno masturbirala mastajuci o njemu, a one odvaznije bi mozda pokusale nesto konkretno?

Ja se lozim samo na tipove koji se loze na mene tj. u prevodu VOLIM DA ME VOLE, a profesori u mojoj skoli su svi a la "kretenino imbecile" :lol:
 
pa da samo sto neko ko ima 7-8 godina vise tesko moze da ti bude cale :roll:

mislim....o cemu se raspravlja. :neutral:

random je klasicno lupio temu a sad se svi primili pa se prozivaju.
a on belezi statistike ko je od koga stariji i koliko,da li doji u javnosti i kakve sise ima :roll:
 
Ma,ne znam..kod mene godine nemaju bash veliku ulogu... privukao me jednom lik od 33.god ...jednom od 24. ...jednom od 18.....jednom od 27.... i bila sam sa svima...u razlichito vreme,naravno.... Hocu da kazhem da mi nije bash normalno kad je on mnooogo mladji (vishe od 2 god. je vec mnogo) ali...uopshte mi nije vazhno koliko je stariji,ako mi se dopada.. :wink:
 
pa dobro...ko prica o deci od 12 godina....mislim da je ovde donja granica oko 15...a obzirom da je prosek godina na tinejdzerima vise od 20 godine su manje vazne.

ali evo bolesnog primera...u osnovnoj je bila neka riba koja je sa 11 godina imala decka od 20 :shock: posle mu je rodila i dete :lol: to je gadno....jer ona je dete a on pedofil.razlika je posle mnogo manje bitna....naravno kad izadjes iz puberteta :shock:
 
random_cloud_form:
Srednjoskolke, da li se vise lozite na dase 25-26 godina nego na svoje vrsnjake iz klupa?
Sa kojima je bolje biti u vezi po vasem misljenju?
iskreno volim i jedne i druge,mada SAM SIGURNIJA IPAK U ONE STARIJE,ovi mladji su neozbiljni ,glume neke face bla bla,bzv.Mada nisam bas ni za 25 26 negde izm 23 napr.

kad smo vec kod dece imam jednu poznanicu koja je tek napunila 16 i trudna je i rodice,a imam jos jednu koja je sa 15 rodila i njoj je super zivi sama sa deckom.Da li je to vama normalno?Meni bas i ne ...
 
random_cloud_form:
Ok, a zamislite ovako, taj od 25 nije neki imaginarni napaljenik sa neta cije vas godine odbijaju u startu, vec je on vas novi mladi profesor, koji je tek zavrsio faks i odmah je primljen.

Kako sada zvuci? Pa nije valjda da se ne lozite na tu situaciju. Vecina vas bi verovatno bar povremeno masturbirala mastajuci o njemu, a one odvaznije bi mozda pokusale nesto konkretno?


A da nisi mozda ti taj lik od 25-26 godina ? U profilu ti pise da si '80 godiste. Pa sad ovde na indirektan nacin pitas da li je normalno i koliko je moguce da se smuvas sa nekom srednjoskolkom.
 
BlackDragon:
A da nisi mozda ti taj lik od 25-26 godina ? U profilu ti pise da si '80 godiste. Pa sad ovde na indirektan nacin pitas da li je normalno i koliko je moguce da se smuvas sa nekom srednjoskolkom.

Haha, cega se sve necete setiti.
Nije mi ni na kraj pameti, ali nebitno, svakome od nas bi moglo nesto tako da iskrsne, primera radi bilo meni, tebi, banshee, bilo kome.
 
Peta W.:
Ma,ne znam..kod mene godine nemaju bash veliku ulogu... privukao me jednom lik od 33.god ...jednom od 24. ...jednom od 18.....jednom od 27.... i bila sam sa svima...u razlichito vreme,naravno.... Hocu da kazhem da mi nije bash normalno kad je on mnooogo mladji (vishe od 2 god. je vec mnogo) ali...uopshte mi nije vazhno koliko je stariji,ako mi se dopada.. :wink:

super receno
 
P da...i ja se to pitam svaki dan. Ali moja majka kaze da sam se takva rodila....a majkama se mora uvek verovati. Mozda je kriva ona kruska sa koje sam pala? Hmm napisacu esej o tome kad budem imala vremena.
Sretjo nisam ti ja kriva sto tvoj muski bioloski sat otkucava pa posatajes nervozan........tik tak tik tak......
 
wild_child:
P da...i ja se to pitam svaki dan. Ali moja majka kaze da sam se takva rodila....a majkama se mora uvek verovati. Mozda je kriva ona kruska sa koje sam pala? Hmm napisacu esej o tome kad budem imala vremena.
Sretjo nisam ti ja kriva sto tvoj muski bioloski sat otkucava pa posatajes nervozan........tik tak tik tak......

Ovo prvi put čujem za muškarca
 

Back
Top