MATERINSKI INSTIKT...

Mici $

Zainteresovan član
Poruka
204
Devojke,kako se osecate kada vidite bebice?Pozelite li da imate jednu malu slatku takvu istog trenutka?Da li nam to stvarno neki satic iznutra govori da je vreme ili samo umisljamo?Zanima me da li se mozda i muskarcima desava nesto slicno?
 
jedan moj prijatelj je istetoviran po celoj glavi i tako izgleda da se uplasish :wink: ali mi se relativno skoro desilo da smo se setali gradom zajedno ja mu blebetuckala neku moju pricicu a on gledao zenu koja na ramenu nosi bebu i vukao me za rukav pokazujuci mi kako je slatko bebence. elem, posto klinche nije odreagovalo na njegovo gugutanje on se malo odaljio i glasom besnog muskarca poceo da urla MA STA MU JA BRE TOLIKO MASHEM?!? OVO DETE ME UOPSTE NE KONSTATUJE!!! :wink:
 
Mici $:
Devojke,kako se osecate kada vidite bebice?Pozelite li da imate jednu malu slatku takvu istog trenutka?Da li nam to stvarno neki satic iznutra govori da je vreme ili samo umisljamo?Zanima me da li se mozda i muskarcima desava nesto slicno?
Nisam devojka, ali nadam se da nemate nista protiv da i ja izrazim svoje misljenje, posto jos uvek nemamo dece.
Naravno da mi je uvek slatko kada vidim dete, redovno masem i cak komuniciram sa klincima na svakom koraku, u njihovom prisustvu se u momentu opustim i osetim divno, predivno. Deca su zivot!
S druge strane, klinci moje sestre su odrasli sa mnom, a ja kao omiljeni lik u njihovim zivotima, nisam bila postedjena niti jednog detalja. Presvlacenje, hranjenje, uspavljivanje, budjenje nocu, temperatura, slatke obaveze, ali "obaveze".
I ne zurim. Sve znam. Dete nije onih sat vremena kada se malo poigramo sa njim i odemo kuci.
Mozda je vreme da i ja imam plod svoje ljubavi, ali moj satic ne misli tako. Dete treba iskreno zeleti i ozbiljno se pripremiti na veliku odgovornost i odricanje, kako bismo uzivali u nasoj deci i oni sa nama.
 
Mici $:
Devojke,kako se osecate kada vidite bebice?Pozelite li da imate jednu malu slatku takvu istog trenutka?Da li nam to stvarno neki satic iznutra govori da je vreme ili samo umisljamo?Zanima me da li se mozda i muskarcima desava nesto slicno?

osecam se dvojako, kako kada, nekad odmah pozelim bebu, a nekad razmisljam kako bih je odmah dala mami da je cuva, da je imam :roll: . Jos sam neodredjena po tom pitanju :? Ali nekako osecam, da bih se u slucaju da buduci tata zeli bebu, brzo predomislila :) .
 

Back
Top