Da li osecate neprijatnost?

Onomad sam srela glumicu Goricu Popovic, pred Novu Godinu, u Bulevaru, sa svercerskom torbom, zena krenula malo da pazari.
Nisam imala nikakav poseban osecaj, kao da sam srela komsinicu.
Inace Snezana Savic mi je komsinica i odusevim se njenom lepotom koju jos uvek ima.
Mislim da kod nas javne licnosti nisu pod takvim pritiskom gradjana i medija kao npr. javne licnosti u USA. Narocito je to slucaj sa glumcima. Oni se mirno setaju kao i svi drugi i niko ne pada u nesvest.
A sto se tice politicara, najsretnija sam kad ih ne sretnem. Samo mi jos na ulici fale.
 
he:p
ovi domaći mi nisu nešto, nekako su mi kao mi ,kao ja :p
ali jednom sam videla na aerodromu tamonegde lajzu mineli....i gomilu gorila:p
e, baš mi je bilo onako....kao neka frka....nemam pojma.
i videla sam deboru harry na leysin festivalu,sedela na ćebencetu pored mog, nisam ni provalila da je ona,nego je provalio moj drugar.
i tako...
ma šta ja tebi pričam :mrgreen:
 
ne
možda kad bih srela nekog stvarno onako odvratnog...npr. preznojila bih se da mi ona grdosija Karleuša dahće za vrat :mrgreen:
E, bilo mi je neprijatno od Branislava Ivkovića....ali to zbog njega i njegovog obezbeđenja, a stvarno je i odvratan baš

utisak? mhm...pa ako ima harizmu, ili priča nešto stvarno zanimljivo, pamtim
 
Video sam u VERU onog Vuka iz zoloskog vrta.Sav se rasirio ko da mu tata ostavio i dere se ko da siso sa planine.Cale mi jednom usluzio Danilovica...dok bio na stecaju radio u kiosku a ovaj nije znao kako se zovu neke cigare...U Knezu sam video Cukica i bio je nesto uzurban...Video sam guzu iz boljeg zivota jednom na autobuskoj,neke klinke ga smarale za autogram...skoro sam video onog filmskog kriticara sedog ko ovca sa cvikerima sa RTS-a isto ceko bus...Covic,nazalost Vucic, Bogdanovic-svima nos u oblacima na putu za Knez Mihajlovu...ako se ovi mogu nazvati poznatima, al kakva zemlja,takvi poznati.
 
domaci celebritiji me potpuno ostavljaju ravnodusnom. Razne sam sretala, na raznim mestima.

Ma vecina tih nasih slavnih su zaista kao i sav obican svet. Ni mnogi od njih nemaju para, voze polovna kola i zive kao podstanari... Nista impresivno.

E, jedino kad tu i tamo vidim nekog SPSovca ili nekog slicnog dodje mi da mu pokazem the finger, ali onda ponovo promislim, i budem u fazonu - ma ko ga ****!
 
Po nazivu teme i nicku autora, ja pomislih da se radi o necemu drugom.
c028.gif
 
Larra:
domaci celebritiji me potpuno ostavljaju ravnodusnom. Razne sam sretala, na raznim mestima.

Ma vecina tih nasih slavnih su zaista kao i sav obican svet. Ni mnogi od njih nemaju para, voze polovna kola i zive kao podstanari... Nista impresivno.

E, jedino kad tu i tamo vidim nekog SPSovca ili nekog slicnog dodje mi da mu pokazem the finger, ali onda ponovo promislim, i budem u fazonu - ma ko ga ****!
Video sam juce jednog jako poznatog iz jedne jako poznate reklame,sa jako poznatim autom, kupuje jako poznate polovne gume za isti. A sto je najbolje pita majstora,jel su pokisle"gume" pa normalno kada stoje napolju.Majstor je u prvo vreme bio jako naklonjen,ali kada je ovaj poceo da zapitkuje o kvalitetu,njegove inace spojene "LEVIS" obrve su se jos vise spojile. Otisao sam ,tako da neznam kraj.
 
igrao sam jednom basket sa super mega starom acom ilicem
muzem biljane jeftic
i pozdravio sam se sa vladom vujasinovicem
on je od kumova neki zet
nemam pojma
dao mi i kapicu
kad je igro u barseloni
i vuk draskovic me pomazio po glavi
kad sam bio mali klinac
on ziveo kod ortaka u zgradi
al ga onda prebise
i njega i zenu mu danu
 
xpajamacax:
he:p
ovi domaći mi nisu nešto, nekako su mi kao mi ,kao ja :p
ali jednom sam videla na aerodromu tamonegde lajzu mineli....i gomilu gorila:p
e, baš mi je bilo onako....kao neka frka....nemam pojma.
i videla sam deboru harry na leysin festivalu,sedela na ćebencetu pored mog, nisam ni provalila da je ona,nego je provalio moj drugar.
i tako...
ma šta ja tebi pričam :mrgreen:
A molicu lepo,gde se to dogodilo,taj leysin.
 

Back
Top