Sta to MILO mulj ***** ga u usta?!!

Vladika Rufim:
Srbske zemlje postoje samo u svetosavskim bajkama i mitovima.
To je svetosavsko-garasaninovska bajkovita, mitomanska fraza.
Jos malo, i zbogom Velika Srbijo, jos 3 mjeseca!
Mada to je u sustini dobro za Srbiju. Ostavice se iluzija i posvetiti sebi.

igracino.....odbrojavam.....svaku sekundu tvoja tri meseca.
i nemoj posle da te vidim ovde :roll: :x :evil: :x :x :x

preko glavse ste mi i ti i nezavistnost i hebena cg,i milo i svi ostali na -o,i crnogorci direktori,profesotri,i studenti i svi :roll: :x
svi ste ovde,a nikome ne valja hebem vas glupave i dosadne :x :x :x
 
Banshee:
igracino.....odbrojavam.....svaku sekundu tvoja tri meseca.
i nemoj posle da te vidim ovde

preko glavse ste mi i ti i nezavistnost i hebena cg,i milo i svi ostali na -o,i crnogorci direktori,profesotri,i studenti i svi
svi ste ovde,a nikome ne valja hebem vas glupave i dosadne

Svaka cast, ali heheh, najvise mi se dopada ovo "svi ostali na -o". Hehehe, setih se jedne fore....

Q: Zasto se svi Crnogorci nazivaju imenima koja se zavrsavaju na -o?
A: Da im ne bi popucale zvale..... hehehehe hihihihih hehehehe
 
Vladika Rufim:
Izvolite citajte kako su posrbljeni 1918. Tesle, Kocici, Paspalji, Martici, Dokici, Santici, Kapori...
Do 1918. su se SAMOIZJASNJAVALI kao Hrvati, Bosnjaci... a onda su Acinim dekretima 1918. postali Srbi!
http://forum.krstarica.com/threads/83176
:lol: :lol: Ne,ne, bili su MARSOVCI a onda dosli zli Srbi!!! :twisted:
E ,necu te stavim na crnu listu samo zato sto si mnooogo smesan. :lol:
 
Banshee:
ma dobro sam ja spavala nego mi padne mrak na oci cim vidim igracinu.
covek je produvao :roll:
i jos smara ko nenormalan :x

ubedlljivo jedini lik koji me toliko nervira da mogu svasta da mu kazem....a sta je on meni pricao i duzna sam mu :roll:
:shock: Banshee,zar i ti sine Brute? :lol:
Ma nemoj da se nerviras,pusti ga meni mnogo smesan ko i neki drugi likovi...jbt.e ovo bolje preimenovati u humor,sport i zabava a ne politika... :lol:
Ti si ovde najbolja,nemoj da se uzbudjujes zbog budala. :wink:
 
frozen,tata cezare....
...ako se ja opasno ne varam ovaj covek je bio poznat pod nickom igracina,pa diocles...a ovaj rufim mi veoma lici na njega.
isprozivao me je hiljadu puta na istoriji i politici.
kao ja pricam 'veljesrpske mitove' ili tako nesto....a ne shvata kako se zakacio za totalno pogresnu osobu.:roll:
dosadan je,iritantan i suvisan na ovom forumu i razmiljam se da li ce on da li ce on da ima tu cast da presece traku na inauguraciji moje ignore liste :mrgreen: :roll:
 
spirittt:
Sta mislite hoce li Milo odwojiti Crnu Goru i da li je to novi pocetak za ovaj region?
Ja nisam za odvajanje ali s druge strane mislim da mozda to nece biti lose pre svega po Srbiju tj da razbije decenijsku iluziju o nekavoj Jugoslaviji ...
Moje iluzije o Jugoslaviji rasprsene su 27. 06. 1991.
Hoce li Milo da odvoji CG... nek odvoji. Kao sto ce Srb. ostati bez CG tako ce i CG ostati bez Srbije. Ko nece sa nama, ne mora i ajd zdravo, zelim ti srecu itd.

Tu nema reci o Jugoslaviji.
 

Back
Top