Aaaaaaaaaaaaaaaa!

divlja u srcu

Poznat
Banovan
Poruka
7.025
Jel' vam dodje nekad, odlepite iz cista mira, kao da vas je grom strefio? I srecni ste, tacnije prozima vas nesto neobuzdano, ne mozete da se smirite, kao da ste provodnik nekih visih sila? :D I lepo vam je , mnogo vam je lepo, hocete da traje i traje, nikada da ne prestane! Smejete se sami sebi, zivot je lep i tako to?
Aaaaaaaaaa, danas vas sve volim! :lol:
 
Gazdarica:
Danas sam tako srecna, srecna, jer sam sebi kupila nove cizme...
I bas me briga sto sam posudila lovu za njih i bas me briga sto pojma nemam kako cu da je vratim...
Cizme su tako divne, divne, divne... :D

Što volim kad je neko ovakav , valjda zato što ja nisam :roll: , unapred bih mislila šta ću, kako ću vratiti pare, pa mi je mnooogo simpatično kad neko kaže o tome ću misliti posle...
 
Struja:
divlja u srcu:
Moze samo plafon na glavu da mi padne, ne izlazim iz kuce danas! :p


a je l si otvarala prozore danas? da nije nedostatak kiseonika uticao na to ekstaticno stanje svesti? :p

Jesam, cim ustanem, vetrim kucu! :razz:
Al' to je kod mene cesta pojava, pa kaze::D


Pogledaj, ulice su pune ljudi
Djecaci koracaju s tranzistorom na uhu
Muzika dolazi iz podruma, iz krova
I citav grad plese kao da je lud, lud, lud
I ja sam lud!

Zamisli zivot u ritmu muzike za ples
Zamisli zivot u ritmu muzike za ples
Zamisli zivot drugaciji od ovog
I igraj, igraj, igraj, igraj
Zamisli zivot u ritmu muzike za ples.

:razz: :) :razz: 8) :D




 
divlja u srcu:
Jel' vam dodje nekad, odlepite iz cista mira, kao da vas je grom strefio? I srecni ste, tacnije prozima vas nesto neobuzdano, ne mozete da se smirite, kao da ste provodnik nekih visih sila? :D I lepo vam je , mnogo vam je lepo, hocete da traje i traje, nikada da ne prestane! Smejete se sami sebi, zivot je lep i tako to?
Aaaaaaaaaa, danas vas sve volim! :lol:

Hahahahahahaah JOJ SRECO DRAGO MI JE STO SE TAKO OSECAS,....ja se vec duze vreme nisam tako osecala,....ALI DRAGO MI JE ZBOG TEBE

p.s. super ti je onaj avatar gde si ti sa naocarim i sa cigarom....
e016.gif
d030.gif
 
Bas ste cakani, a i Sunce sijaaaaaaa! :lol:


Ja volim jednu malu devojku,
i svake noci mislim ja na nju.
Ja volim jednu malu devojku,
I cesto, cesto mislim ja na nju.

Kakav radostan dan...

Sinoc mi je srce ukrala,
Ukrala i negde sakrila.
Gde da nadjem malu devojku?
Kako da joj kazem tajnu tu?

Kakav radostan dan...:razz:
 
divlja u srcu:
Jel' vam dodje nekad, odlepite iz cista mira, kao da vas je grom strefio? I srecni ste, tacnije prozima vas nesto neobuzdano, ne mozete da se smirite, kao da ste provodnik nekih visih sila? :D I lepo vam je , mnogo vam je lepo, hocete da traje i traje, nikada da ne prestane! Smejete se sami sebi, zivot je lep i tako to?
Aaaaaaaaaa, danas vas sve volim! :lol:
Desava se sada.Zaljubila sam se,a inace se desava kada mi legne plata na racun!
 
ti bi ti bi...mozda nisu fotogenicne.u ostalom,to je i onako prolazno.a sta mishu mali ima kada bi otvoriili recimo tvoj patent :p rece ti onomad da ti je majushan.pa cime bi ti rodjace to **********mojne bre da me brukas gde god stignes.e pozdravila te tear.:p
 

Back
Top