hocemo temu za dobro jutro!!!!!!!!!

JOVANA77

Poznat
Poruka
9.786
e pa ovako...........

ne znam i ne zanima me ko je i zasto zakljucao "ko je na liniji" ali nama stvarno fali jedna takva tema.
pa da ne bi mi sad izmisljali raznorazne teme, molim tog gospodina koji je zakljucao prethodnu da sad on postavi neku takvu temu.............onako juratrnju.......veselu................i nasu :wink:
 
JOVANA77:
e pa ovako...........

ne znam i ne zanima me ko je i zasto zakljucao "ko je na liniji" ali nama stvarno fali jedna takva tema.
pa da ne bi mi sad izmisljali raznorazne teme, molim tog gospodina koji je zakljucao prethodnu da sad on postavi neku takvu temu.............onako juratrnju.......veselu................i nasu :wink:
I ja smatram da treba da postoji jedna ovakva tema...
Ucestvovala sam do sada na vise foruma i uvijek su ljudi otvarali takve topice, koji su, kao po nepisanom pravilu, bili i najposjeceniji...
Desavalo se da ih moderatori zakljucaju, ali prije ili kasnije, ponovo bi vaskrsnuo takav topic...
Uostalom, bolje je da se na jednom mjestu neobavezno caska, nego da se takva vrsta konverzacije, siri po svim topicima, a bojim se da ce sada, upravo do toga doci... I sa "Ko je na liniji" tesko je bilo suzbiti chat na neku podnosljivu mjeru, a tek ovako... :roll:
Osim toga, postoji mogucnost i da opadne posjeta forumu, sto vjerujem, nije nikome u cilju...

P.S. Rasta, ovo naravno nije nista licno... Tek iznosim svoje misljenje... Pozzz
 
Izgleda da smo manje - vise svi istog misljenja... Posebno bih dodao Gazdaricinoj prici temu o smaranju na forumu i tamosnje primedbe da se na nekim temama ljudi odalje od osnove i odlutaju. Zaista nije lose imati neku temu bez prave teme, tek da se malo procakula, da se ljudi jave jedni drugima, da se osecaju kao kod kuce, bez obaveze da pricaju "po zadatku" o unapred definisanom...
 
dreadnot:
Izgleda da smo manje - vise svi istog misljenja... Posebno bih dodao Gazdaricinoj prici temu o smaranju na forumu i tamosnje primedbe da se na nekim temama ljudi odalje od osnove i odlutaju. Zaista nije lose imati neku temu bez prave teme, tek da se malo procakula, da se ljudi jave jedni drugima, da se osecaju kao kod kuce, bez obaveze da pricaju "po zadatku" o unapred definisanom...

U POTPUNOSTI SE SLAZEM!A,HOCE LI MI NEKO RECI STO JE ZAKLJUCANA? :(
 
E sad, s obzirom da sam ja zakljuchao temu, red je i da vam odgovorim na pitanja.Cilj mog eksperimenta je da vidim gde ce se rasuti populacija sa "Ko je na liniji?" posle zakljuchavanja.2. cilj cu vam otkriti kada se moj eksperiment zavrshi.Jedino shto vam sada mogu reci je da vidim koliko vam nedostaje dotichna tema i da ce po zavrshetku eksp. ona biti otkljuchana, shto znachi za par dana.Molim vas za strpljenje.
Unapred zahvalan, Rastamann
 
I want to express my deepest condolences and sympathy for all those who suffer because Rasta's dubious and trivial... in fact stupid decision to lock 'Who's online?" topic. (My favorite btw.)
Rasta says that HE will be conducting essential experiment but what bugs me is:
How this stupid moron can summarize the outcome of this experiment?
Rasta, thank you for your 'understanding' and 'co-operation',
Bill
 
Furthermore, I would like to thank all Moderators for their support on this subject.
Specially Blondi with-big-bubbies( I'll miss your green smile...on this topic) and Gazdarica with-not-so-big-bubbies but
also sexy, too.
So Rasta, Krasta, Mr.Ulcer or whatever Pain-in-Butt-Name you are...
pls. finish your experiment and let people enjoy!

Regards,
Bill
 
Bill Gates:
Furthermore, I would like to thank all Moderators for their support on this subject.
Specially Blondi with-big-bubbies( I'll miss your green smile...on this topic) and Gazdarica with-not-so-big-bubbies but
also sexy, too.
So Rasta, Krasta, Mr.Ulcer or whatever Pain-in-Butt-Name you are...
pls. finish your experiment and let people enjoy!

Regards,
Bill
just to please you my dear Bill ... you and your soft willy :mrgreen:

a što se tiče "Ko je na liniji" nadam se da če eksperimentiranje brzo proči i da če se tema ponovo otključati jer je ta tema bila glavni razlog i povod za otvaranje Svaštare...

jer je "Ko je na liniji" simbol ovog foruma 8)
 
blondi:
just to please you my dear Bill ... you and your soft willy :mrgreen:

a što se ti?e "Ko je na liniji" nadam se da ?e eksperimentiranje brzo pro?i i da ?e se tema ponovo otklju?ati jer je ta tema bila glavni razlog i povod za otvaranje Svaštare...

jer je "Ko je na liniji" simbol ovog foruma 8)[/quote]

Micro and soft-No!
Macro and Hard-Yes :wink:
 

Back
Top