SASTANAK NA SLEPO

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.297
Da li ste bili u takvoj situaciji da organizujete sebi sastanak na slepo...
Nekog upoznate preko oglasa a da ga nikada ranije niste videli...
Ako niste pod kakvim okolnostima bi ste to ucinili ?
Agencije za posredovanje DA ili NE !!!
 
pre 6 godina...sam se nasla sa deckom sa chata...druzili smo se mesec dana...posle toga bili u vezi godinu i po...u svakom slucaju prijatno iznenadjenje...a nismo ni ja ni on imali slike...nego smo se prepoznavali po odeci..
 
Bliss:
pre 6 godina...sam se nasla sa deckom sa chata...druzili smo se mesec dana...posle toga bili u vezi godinu i po...u svakom slucaju prijatno iznenadjenje...a nismo ni ja ni on imali slike...nego smo se prepoznavali po odeci..


Zar se ne nalaze zbog sexa? Nisam znao da to ide u vezu.
 
sinnke:
A kako cemo mi onda na pivo? Znaci kod tebe je obecanje ludom radovanje.
To si pogodio.
a115.gif
 
Psihologue:
Da li ste bili u takvoj situaciji da organizujete sebi sastanak na slepo...
Nekog upoznate preko oglasa a da ga nikada ranije niste videli...
Ako niste pod kakvim okolnostima bi ste to ucinili ?
Agencije za posredovanje DA ili NE !!!


tako na slepo sam se upoznala sa sadashnjim muzem bilo je to davno pre 4 godine...
upoznavanje na chatu pa zatim licno upoznavanje nakon godinu dana tipkanja ...
 
sinnke:
Zar se ne nalaze zbog sexa? Nisam znao da to ide u vezu.

sinnke ja mislim da sam veoma precizno odgovorila na pitanje!
...naprotiv chatovali smo i nismo se cak ni nasli zbog toga da bi se smuvali...he eto koincidencije...nasli smo se sa idejom da popijemo pivo....
...druzili se mesec dana...onda je tu doslo do povecanja emocija...smuvali se...i tako...
...i zamisli sinnke pili smo pivo ispred hajata...i to iz flase... ;) ...
...znaci nije trebalo mnogo para za dobro raspolozenje...tako da tvoja teorija ne pije vodu u mom sistemu...
 
Upoznala sam neke ljude na taj nachin, preko chatova, i nalazila se s njima iz radoznalosti. Kao sto neko rece, bilo je raznih slucajeva, i onih s kojima sam dan- danas prijatelj, a i onih koje sam vidjela tad i nikad vise. Da sam to nekad radila da bih nasla nekoga, ne. A to organizovanje sastanaka na slijepo je prihvatljivo i razumljivo za ljude koji su vec u nekim odredjenim godinama kad ne idu po diskotekama, nemaju neke krugove prijatelja i sl, pa im je to sasvim dobar nacin da upoznaju srodnu dusu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top