Radovan III - nekad i sad

ja uopste nisam razocarana..dobro naravno da nije kao stari ali besmisleno je uporedjvati...glumacka postava je sjajna...pogotovu brstina...pricu su malo promenili malo su makli akcenat sa samog radovana ali to su uradili najbolje moguce..po meni potpuni uspeh s obzirom na to sta su radili.
 
ofelija:
... dobro naravno da nije kao stari ali besmisleno je uporedjvati ... pricu su malo promenili malo su makli akcenat sa samog radovana ali to su uradili najbolje moguce ... po meni potpuni uspeh s obzirom na to sta su radili.

Pa zashto je besmisleno? :confused:
Prva predstava je dozivela veliku slavu i ostavila je nezaboravan utisak, pa ako se vec radi rimejk onda mora da se radi sa dobrim razlogom i da bude bolja od originala, po nekom mom shvatanju.
Prvi Radovan je svakako postavio visoke kriterijume i standarde i ako rimejk hoce da bude bolji on mora te kriterijume i da nadmashi.
Za ovo shto su radili, stvarno, svaka im chast, ali to je nedovoljno da bude dobro ili bolje od originala.
Besmisleno je to da se nova predstava radi samo zbor zgrtanja para, shto je, chini mi se, ovde bio sluchaj.

Mislim da je predstava uzasno precenjena. :-?
 
Definitivno se ne moze uporediti sa starim Radovanom,jer po mom misljenju jednostavno Zoki Radmilovic je Radovan,i zaista ne verujem da ce moci neko da ponovi to sto je on ostavio iza sebe.Ali smatram da je ovo jedna simpaticna predstavica koju treba odgledati bez uporedjivanja sa kultnim Radovanom koga ce(predpostavljam)vecina nas zauvek pamtiti.
 
Некада се у позоришту догоди таква алхемија, да један глумац потпуно загосподари сценом и остави све колеге
у сенци, а драмски текст делује као да је управо за њега и написан. То се десило са Зораном Радмиловићем и
Радованом III, тако да је потпуно бесмилено, након тога поново правити ову представу са другим актером.
Резултат је унапред познат.
 

Back
Top