Da li znash.......?

istrazivach

Primećen član
Poruka
779
DA LI ZNAS DA MOZES UVEK RACUNATI NA MENE???
U TRENUTKU, VREMENU I MESTU KAD ME ZATREBAS , POZOVI
ME I BICU SA TOBOM!


Da li postoji osoba ili osobe u vashem zivotu kojima to mozete reci,a da to mislite i osecate i da li postoji neko ko to vama moze reci...
Ako ne postoji ..kakav bi to lik trebao da bude...
 
Jedna jedina osoba, za koju sam 100 % sigurna da bi u svakom trenutku bila tu za mene. I 3-4 za koje sam 90% sigurna, zavisno od trenutka. A ja naivna, i onima koji su zaslužili i onima koji i nisu nesto posebno. I dosta puta mi se desilo da pitam sebe "zasto si kad ta osoba ne ceni to koliko bi trebalo"...
 
Heh...dobro pitanje... Ja mogu to da kazem za jednu osobu van porodice (jedino je ona uspela da mi to i dokaze, tako se poklopilo) mada ne mogu da kazem da ce to i u buducnosti biti tako. Ne zato sto on ne bi hteo, nego eto zivot je takav, svasta se desava...
Inace imam dosta ljudi u zivotu koji su za mene uradili neke stvari a da to nisam ni ocekivala od njih.. Generalno, ne nadam se mnogo pomoci od drugih. Kada ja pomazem ili se nalazim nekome, nikada, ali NIKADA to ne prebacujem niti ikad to pomenem kao argument. Te s'toga prezirem kad mi se neko nadje a posle mi to nabija na nos. Zato dobro vodim racuna od koga sta trazim...
Isto tako, to kome cu se naci ja, ne zavisi od toga da li se on meni nasao, vec od moje procene da li je vredan toga... Pritom mi je kriterijum nizak :roll: pa cesto dovedem sebe u situaciju da dozivim nezahvalnost. Opet, prezirem i ljude koji pomazu da bi im pokazivali zahvalnost..
 
To se lako kaze, smo u praksi to ne funkcionishe bash naj bolje. Prijatelji tamo vamo, na kraju kada ti jer neko stvarno potreban stojish obichno sam na kishi, ili se ipak neko nadje od koga se tome josh naj manje nadash.
 
Lucky Luck:
To se lako kaze, smo u praksi to ne funkcionishe bash naj bolje. Prijatelji tamo vamo, na kraju kada ti jer neko stvarno potreban stojish obichno sam na kishi, ili se ipak neko nadje od koga se tome josh naj manje nadash.

od koga se najmanje nadash...slazem se sa tobom,ali ljudi su ljudi ,nadaju se ochekuju,malo ko kapira da se najvishe na sebe treba osloniti,zato me interesuju vasha mishljennja....
 
istrazivach:
DA LI ZNAS DA MOZES UVEK RACUNATI NA MENE???
U TRENUTKU, VREMENU I MESTU KAD ME ZATREBAS , POZOVI
ME I BICU SA TOBOM!


ZNANM.... kada sam prvi put cula ove reci znala sam da su iskrene...i evo vec godinama je tako..hvala tim meni dragim ljudima...kao sto i oni znaju da isto tako mogu na mene racunati..uvek i svuda..zivotno smo se dokazali vise puta do sada..to je nesto sto smatram dragocenim u svom zivotu..:-D
 
Pa, nikada to nisam izgovorio, odnosi prijateljstva to podrazumevaju. Obostrano.
Ne izgovara se, ako se izgovori možda je višak...nisam siguran
Bio sam par puta obradovan da mi je pružena ljudska pomoć, a da je nisam tražio.

Pored moje ljubavi postoji troje ljudi na koje uvek mogu da se oslonim.
To je moje sveto trojstvo prijatelja.
 

Back
Top