KOZMETIKA AVON

Koristim Avon kozmetiku i dobra je ali samo nekolicina proizvoda. Npr. maskara color trend u blesavom zutom pakovanju je fantasticna, karmini,korektori za podocnjake su isto dobri. Parfeme i kreme za telo nemoj slucajno da kupujes jer nista gore od toga nisam probala.
 
sunrise:
jednom sam kupila od drugarice koja se inache cima time, neke preparate za negu kose (maska,shampon,silikon,...), maska moz' da prodje, a ovo ostalo nishta nevalja... e da uzimala sam neku kremu za stopala i ona je bila skroz bezveze cak sam je poklonila posle...
Vidis ja isto koristim te preparate i mogu ti reci da su mi super,posebno za volumen šampon.sjajila su mi super i puderi-ovi tekuci.i ona naturals kolekcija.
 
Elleni:
Koristim Avon kozmetiku i dobra je ali samo nekolicina proizvoda. Npr. maskara color trend u blesavom zutom pakovanju je fantasticna, karmini,korektori za podocnjake su isto dobri. Parfeme i kreme za telo nemoj slucajno da kupujes jer nista gore od toga nisam probala.
Meni ta maskara opet uopce ne odgovara.one skuplje su i bolje.
 
AVON JE DAME MOJE 0!NISTA TO NE VALJA!SAMPONI,PUDERI,KARMINI,LAKOVI A TEK MASKARE SU UZAS ZIVI,JAKO LOSE!A KREME SU MI UNISTILE LICE!TO JE SVE JAKO NEKVALITETNO ALI PRIVUCE TE ONAJ KATALOG SA LEPIM FOTOGRAFIJAMA.PREPORUCUJEM VAM ORIFLAME,DOBRA KOZMETIKA.NPR.MASKARE SU FANTASTICNE!
 
ISKUSNA:
AVON JE DAME MOJE 0!NISTA TO NE VALJA!SAMPONI,PUDERI,KARMINI,LAKOVI A TEK MASKARE SU UZAS ZIVI,JAKO LOSE!A KREME SU MI UNISTILE LICE!TO JE SVE JAKO NEKVALITETNO ALI PRIVUCE TE ONAJ KATALOG SA LEPIM FOTOGRAFIJAMA.PREPORUCUJEM VAM ORIFLAME,DOBRA KOZMETIKA.NPR.MASKARE SU FANTASTICNE!
Meni su Oriflamove kreme unistile kozu lica,sjenila se trunje,a karmini su suhi,samponi preskupi pa ih nisam ni probala,toaletne vodice ispare kroz 2 sata-ma katastrofa!Kod njih mi je katalog super i to me uvijek privuce.Moram reci da gledavsi na cijenu(niska i prihvatljiva)takva je i kvaliteta.U biti sam razocarana Oriflame-om,a za Avon ne bih znala jer ga nisam koristila.I kad bolje pogledam prethodne odgovore cini mi se da je sve to subjektivno-nekome nesto odgovara,a drugome to isto ne.
 
Elleni:
Koristim Avon kozmetiku i dobra je ali samo nekolicina proizvoda. Npr. maskara color trend u blesavom zutom pakovanju je fantasticna, karmini,korektori za podocnjake su isto dobri. Parfeme i kreme za telo nemoj slucajno da kupujes jer nista gore od toga nisam probala.
Ja sam probala parfeme i koristim:Pur Blanca,Dremlife;Incandessence i onaj sa orhidejom i mimizom-i super su mi!Super mi je korektor za oko ociju,losion od ljiljana i original roll-on(to mi je najbolji stick koji sam u zivotu probala!).Ne volim onu liniju SSS sa mirisom sume-to mi je fuj.Da suncane perle:to mi je nesto savrsenooo!A onaj stick 3u1-arabin glow(il tako nesto)bezveze.Linija Clearskin za problematicnu kozu mi je OK,te gel za grudi.Nadam se da sam ti pomogla,navela sam ono sto sa isprobala i u globalu sam zadovoljna(korisim avon oko 2god.).Da,sjenila(tekuca su) i ruzevi-Bey. Colour su najskuplji u avonu,ali i najbolji-provjereno.Pozdrav!
 
Drage moje dame, treba prvenstveno da znate da je AVON kozmetika uglavnom namenjena zrelijim zenama, tj. od 32 pa nadalje, zbog toga vam mozda i nisu odgovarali ti neki preparati, ali i to je individualno, sto se Oriflama tice ja sam zadovoljna nekim proizvodima posebno toaletnom vodom Serene i Orange, i cini mi se da duze traju od dva sata kao sto je neko naveo, ali i tu treba biti obazriv, nije svaki proizvod za svakog.
 
kissy:
Drage moje dame, treba prvenstveno da znate da je AVON kozmetika uglavnom namenjena zrelijim zenama, tj. od 32 pa nadalje, zbog toga vam mozda i nisu odgovarali ti neki preparati, ali i to je individualno, sto se Oriflama tice ja sam zadovoljna nekim proizvodima posebno toaletnom vodom Serene i Orange, i cini mi se da duze traju od dva sata kao sto je neko naveo, ali i tu treba biti obazriv, nije svaki proizvod za svakog.
-slazem se,nekome nesto odgovara.pozdrav!
 
Elleni:
Koristim Avon kozmetiku i dobra je ali samo nekolicina proizvoda. Npr. maskara color trend u blesavom zutom pakovanju je fantasticna, karmini,korektori za podocnjake su isto dobri. Parfeme i kreme za telo nemoj slucajno da kupujes jer nista gore od toga nisam probala.

Isto i kod mene. Ma sve je to lepo upakovano, mirisljavo, a kvalitet nista posebno.
 
Elleni:
Koristim Avon kozmetiku i dobra je ali samo nekolicina proizvoda. Npr. maskara color trend u blesavom zutom pakovanju je fantasticna, karmini,korektori za podocnjake su isto dobri. Parfeme i kreme za telo nemoj slucajno da kupujes jer nista gore od toga nisam probala.
E da!
Danas sam bas sa drugaricom komentarisala kako je ta maskara "Pump up The Volume" stravicno dobra, a uopste nije basnoslovno skupa, koristila sam ja njihovu neku klasicnu, onu kao iz bolje kolekcije, ali zaista nisam videla nikakvu razliku, izmedju nje i neke sa pijace. Eto znaci da cena svakako nije uvek potvrda kvaliteta, imala sam prilike da se uverim u to ,pogotovo kad je u pitanju toliko izvikana Oriflame kozmetika.
 
EJPRIL:
OD NJIHOVIH ŠAMPONA DOBILA SAM PERUT. MASKA ZA KOSU ONAKO. ALI SAM ČULA ZA ANTICELULIT KREMU DA JE STVARNO DELOTVORNA PREPORUČUJU JE I KOZMETIČARI.
:!: tocno,krema je jako delotvorna,koristim je par meseci i celulit se povlaci!nisam mogla da verujem.preporucam,svakako.
 
AVON NE VALJA I TU JE KRAJ PRICE!!!!ORIFLAME ME ODUSEVLJAVA!A STO SE TICE ONOGA KOME STA ODGOVARA DRAGE GOSPODJE/ICE I NIVEA JE DOBRA ALI MNOGIMA NE ODGOVARA.ISTO VAZI I ZA LOREAL...SVE ZAVISI OD TIPA KOZE,KOSE...POSTO DRZIM PARFIMERIJU ZNAM MNOGO TOGA.NPR.ZENE GODINAMA TRAGAJU ZA KREMAMA KOJE IM ODGOVARAJU.STVARNO JE TESKO PRONACI!STO SE TICA AVONA STVARNO IMAM LOSE ISKUSTVO(KAO I VECINA). :P
 
NERVIRATE ME...:
AVON NE VALJA I TU JE KRAJ PRICE!!!! :!: :?: ne znam zasto bi neko bio ogorcen u toj meri da ga toliko nervira nesto sto je nekome dobro,a tebi licno ne?!ORIFLAME ME ODUSEVLJAVA! A STO SE TICE ONOGA KOME STA ODGOVARA DRAGE GOSPODJE/ICE I NIVEA JE DOBRA ALI MNOGIMA NE ODGOVARA.ISTO VAZI I ZA LOREAL...SVE ZAVISI OD TIPA KOZE,KOSE... :!: pa ovim si smo ptvrdila gore receno... :!: POSTO DRZIM PARFIMERIJU ZNAM MNOGO TOGA.NPR.ZENE GODINAMA TRAGAJU ZA KREMAMA KOJE IM ODGOVARAJU.STVARNO JE TESKO PRONACI!STO SE TICA AVONA STVARNO IMAM LOSE ISKUSTVO(KAO I VECINA) :!: ja,kao i krug devojaka skojima se druzim imamo lose iskustvo sa Oriflame-om-pa sta sad reci na to?!ne moze se sve generalizovati.takodjer mislim da je nivea previse razvikana,poznata i po tome kao dobra-u mom slucaju-ne odgovara mi. :P
 
NERVIRATE ME...:
AVON NE VALJA I TU JE KRAJ PRICE!!!!ORIFLAME ME ODUSEVLJAVA!A STO SE TICE ONOGA KOME STA ODGOVARA DRAGE GOSPODJE/ICE I NIVEA JE DOBRA ALI MNOGIMA NE ODGOVARA.ISTO VAZI I ZA LOREAL...SVE ZAVISI OD TIPA KOZE,KOSE...POSTO DRZIM PARFIMERIJU ZNAM MNOGO TOGA.NPR.ZENE GODINAMA TRAGAJU ZA KREMAMA KOJE IM ODGOVARAJU.STVARNO JE TESKO PRONACI!STO SE TICA AVONA STVARNO IMAM LOSE ISKUSTVO(KAO I VECINA). :P
E a sto ne napises sta ti to konkretno ne valja,pretpostavljam da si probala(posto imas iskljucivo negativno misljenje),pa bi nam svima ucinila uslugu da poimence navedes te proizvode.Iako se meni nekako cini da su to sve neke šablonske price,tipa ne valja i tocka-bez nekih argumenata.Da,cini mi se da je tema Avon-a ne Oriflame,pa se pise o Avonu-sto valja a sto ne.A sta mi znamo-mozda ti i prodajes Oriflame,pa ga toliko hvalis i trpas pod ovu temu?!Kao sto rekoh-konkretne proizvode navedi da nama neupucenima pojasnis sto to i zasto ne valja.Hvala!
 
Elleni:
VOLELA BIH AKO NEKO OD VAS IMA ISKUSTAVA U VEZI SA KORISCENJEM AVON PREPARATA ZA CELULIT I ZA NEGU GRUDI? HVALA
Evo me!Koristim gel za grudi oko 1.5god. i izuzetno sam zadovoljna.Naravno nece ti on sad povecati ili podici grudi,ali ce ucvrstiti kozu i samim tim ce izgledati lepse,jedrije i cvrsce!Potrebna je kap gela(znaci malo se trosi)-ja sam na pri kraju drugog u ovu 1.5god.,jako je maziv i meni ugodnog mirisa.Stvarno sam zadovoljna(naravno moras biti svesna onog kako ustvari deluje-gore navedeno,a ne imati neka izvanredna ocekivanja).Sto se tice celulit-gela nisam koristila jer sam suvise lenja za to,ali drugarica koja ga koristi par meseci kaze da c. polako nestaje(sto nisam verovala dok mi nije pokazivala svaki mesec tretirano podrucje!).Da,u oba slucaja moraju se koristiti redovno,znaci svaki dan!Probaj-mislim da neces pozaliti.Sestra(koja je 2x rodila) koristila je gel za strije-isto odlican,nisu se ono sad izbrisale,ali su se povukle i nekako zagladile,nisu onako vidljive.Isto je bila lenja da nastavi,da je nastavila mozda bi i nestale(iskoristila je samo jednu tubu).Pozdrav!
 
evo da odgovorim jednoj budali tj.lorki!kao prvo da znas da citas procitala bi da drzim parfimeriju.kao drugo;nisam nikakva prodavacica oriflajma!kao trece;htela sam reci da je sve debeo,debeo marketing(nivea,loreal)ali sve zavisi i od tipa koze,kose...ne moze svima da odgovara sve!ja i pored raznoraznih krema u svojoj parfimeriji nisam pronasla onu koja mi odgovara.i pored tolikih maskara ja sam prezadovoljna oriflajmovom.sto se tice avona imam lose iskustvo sto ne znaci da nekom nesto od toga ne odgovara ili bar misli da mu odgovara....mogu ja ovako do sutra ali ako te jos nesto zanima dodji do moje parfimerije(aako si uopste iz beograda).parfimerija "TIFFANY"
 
nervirate me:
evo da odgovorim jednoj budali tj.lorki!kao prvo da znas da citas procitala bi da drzim parfimeriju.kao drugo;nisam nikakva prodavacica oriflajma!kao trece;htela sam reci da je sve debeo,debeo marketing(nivea,loreal)ali sve zavisi i od tipa koze,kose...ne moze svima da odgovara sve!ja i pored raznoraznih krema u svojoj parfimeriji nisam pronasla onu koja mi odgovara.i pored tolikih maskara ja sam prezadovoljna oriflajmovom.sto se tice avona imam lose iskustvo sto ne znaci da nekom nesto od toga ne odgovara ili bar misli da mu odgovara....mogu ja ovako do sutra ali ako te jos nesto zanima dodji do moje parfimerije(aako si uopste iz beograda).parfimerija "TIFFANY"
:arrow: činiš mi se dosta agresivnom osobom.zamolila sam te za argumente,a ti se bacaš odmah na uvrede-svašta...
kao da si sve shvatila previše osobno...zašto?...bezveze...
čuvaj živce za važnije stvari...
 
Sve kozmetike su bazirane na skodljivim hemikalijama( radi jeftinoce uglavnom, kao petrolatum itd.) i kad tad ce da iritiraju i ujedno unistavaju ne samo lice (kozu) vec i unutrasnje organe, jer na zalost molekuli u stetnim sastojcima preparata po nase zdravlje (a sve je sazdano od molekula)su jako mali te prodju kroz kozu i naslazu se u organima i pronadjeno je da tako vremenom pocinje rak specijalno od pudera ( cak i decijeg) rak na grlicu materice.
A sami vec znate o iritacijama lica i raznih drugih poremecaja koje koze koje kose noktiju itd.
Ja licno upoterebljavam proizvode kompanije NEWAYS INTERNATIONAL koji nemaju stetnih sastojaka i vrlo su aktivni sastojci.
To upotrebljavam vec 14 godina kao i moje cerke te prema tome su za sve godine.
Firma ima od karmina preko sampona, zastite od stetnih suncevih zraka do pudera i krema i pilula protiv celulita kao i za preparate za osetljivu kozu beba itd.
Proizvodi su zainteresovali i svetske naucnike koji se bave preventivom raka i toxologijom te se i par knjiga ( na engleskom) pojavilo u kojima ima puno pohvala i preporuka za NEWAYS preparate od tih naucnika.
Ja sm probala veliki deo proizvoda ukljucujuci i AVON pre mnogo godina, pa cak i skoro sve poznate svetske kuce i jako se razocarala cak neznajuci u to vreme o stetnosti tih hemikalija od cega su sazdani ti proizvodi.
U mojim traganjima sam dosla do te firme i prijatno se iznenadila.
Srecno Gordana :idea: :lol: .
P.S.ako vas zanima ova informacija i zelite da saznate koje su to knjige itd javite mi se na E-mail; pleasure@hotkey.net.au :?:
 

Back
Top