Kljajicevo je zakon!

Pozdrav Kljaicevo,

Nije Vam lose tamo. Preko leta je Sujica napravio par dobrih zurki na bazenu. Bazen je stvarno strava. I u onom caffeu...Mislim da se zove "tears". Upoznao sam neke dobre i simpaticne devojke Dragana, Zeljka.....sve u svemu OK.


Pozdrav !
 
*MIXMASTER*:
Pozdrav Kljaicevo,

Nije Vam lose tamo. Preko leta je Sujica napravio par dobrih zurki na bazenu. Bazen je stvarno strava. I u onom caffeu...Mislim da se zove "tears". Upoznao sam neke dobre i simpaticne devojke Dragana, Zeljka.....sve u svemu OK.


Pozdrav !
jes ti onaj mix sto dolazi u inlajn?
 
I ja sam zivjela u Kljaicevu nekih godinu i malo vishe..i sjecam se jos tog bazena, 95-god ljeto
... Bas me zanima koliko je ostalo tamo jos krajisnika?pozdrav svim ljudima koji su u svoje kuce primili izbjeglice,to je bilo humano.
Pozdrav Kljajicevu i svim ljudima u njemu
 
jedna:):
I ja sam zivjela u Kljaicevu nekih godinu i malo vishe..i sjecam se jos tog bazena, 95-god ljeto
... Bas me zanima koliko je ostalo tamo jos krajisnika?pozdrav svim ljudima koji su u svoje kuce primili izbjeglice,to je bilo humano.
Pozdrav Kljajicevu i svim ljudima u njemu
I ja sam bila jedna od Krajisnika koji su bili u Kljajicevu 95.god. Pozdrav tebi!
 
:) Pozdrav tebi Jelena..
Vec dugo nisam bila u Kljajicevu(iako sam prolazila ovo ljeto)ali to je bila noc..I ja sam bila kod jednih Dmitrovica (ali i na jos 2 adrese:))
Veliki Pozdrav svima
 
Ja sam bila kod Dmitrovic Vesne i Steve.Imaju ogromnu kucu,ona radi u nekoj firmi za akumulatore.Ne verujem da si kod njih bila,a u Kljajicevu nisam bila,pa ima jedno 7 godina...stvarno dugo,a isla sam nekih nedelju dana tamo i u skolu,2 raz.osnovne.Ipak sam jedva cekala da se vratim u moj kraj...
 
poges:
Seljaci jedni,samo nam zagadjujete nas lepi Sombor!!!Za vas je Conoplja Amerika!!!Okrecite sobe,da svabe ne prepoznaju svoj moleraj!!![/b]
SVAKA CAST, MAJSTORE. Slazem se u potpunosti. U stvari postoji jedna stvar koja im valja, a to je Petica (Tamara Bulovic). Kakve ta ima sise, ljudi moji. To je neverovatno. Sifoni i po. Prava muzara.

Krnjaja place.
Jeba ga ti.
 

Back
Top