Najpozitivniji znak po vasem misljenju?

Samantha Jouns:
MUSKI STRELCI POZITIVNI???? :shock:
Odkud ti ta ideja???Meni su oni totalno ne zainteresovani za zivot,.ravnodusni,hladni,sivi ,...
Mislim da ni jedan znak nije najpozitiviniji,..svaki znak je pozitivan na svoj nacin...Osim ovo za strelceve ne znam...

Vecu glupost u zivotu svom nisam cuo.
Strelcevi nezainteresovani za zivot???? :shock:
Bas suprotno od toga.Strelcevi su najharizmaticniji znak zodijaka jer im je vladar Jupiter.Vole zivot,zabavu,putovanja,optimisti,plemeniti,uvek otvoreni prema ljudima itd.
A nikako hladni i sivi kako si ti opisala.
Ti si bas malo pobrkala izgleda loncice.Kako vatreni znak moze da bude hladan i siv? :lol:
 
Jupiter -planeta srece ,radosti i blagostanja.....je u svom sedistu u znaku strelca.....Dakle,astroloski strelcevi su znak koji poseduje najvecu sposobnost da siri pozitivnu energiju. A egzaltacija Jupitera je u znaku raka....dakle ,osobe u znaku raka koje imaju jupitera egzaltiranog su cak mozda najbolji prenosnici (rak-medijum) pozitvne energije (jupiter)....
TO je generalan odgovor.
 
Ameba, ti se ovde najvise razumes u horoskoup.

Nema najpozitivnijih, moze samo da se kaze da su vazdusni KADA SU U SVOM ELEMENTU najpozitivniji, ako me razumete, i sire tu pozitivnu energiju, s druge strane kada su u bedaku isto tako sire. Oni su dakle uglavnom ti od kojih zavisi raspolozenje drugih.

A zemljani su najvise dosadni i oni kad su raspolozeni to je u slucajevima kada im je pun novcanik i stomak, raduju se zivotu koliko i jedan smoreni aligator.
 

Back
Top