Milan Babic i Biljana Plavsic.

-Dimitrije-

Zainteresovan član
Poruka
347
Koje su to gomile u Hagu priznale da su krive, Srpske? Drugih i nema, ili poneki, tek da se ne dosete, pa i njih puste samo da izvrse „inspekciju” Sheveningena, pa ih oslobode. Ja nisam dobro obavestena, jer, znam samo da je Biljana Plavsic nešto priznala, kao i Milan Babic, sve u nadi da će im se kazne smanjiti. Koji još, nabroj! Šta je Seselj, „priznao” u tom Hagu, kad evo četvrta godina, ni ne nazire se nekakvo sudjenje, jer se ne zna ni zašto je tamo, osim sto ga optuzuju za verbalni delikt, ili nešto slično?! Ima li to gde na kugli zemaljskoj? Biljana Plavsic je lagala, ne bi li sebi smanjila kaznu, tako su je ucili tamo, to su joj obecali. Nista od toga nije dobila, ona će crknuti u zatvoru. Ona lagala,nju slagali,a narod je prezire, čak i p*turice u ciju korist je lagala, ne misle joj ništa bolje od onih koje je olagala. Milan Babic.Taj je na sve pristajao. Lagao,optuzivao Srbe za sve šta je tuzilac tražio. I na kraju: Odbrana trazi osobadjajucu presudu.Tuzioci predlazu maksimalnu kaznu od sedam godina.Sud mu za njegove „zasluge” daje „samo” 13 godina.A kr*ten se ponadao da će spasiti 'uzicu.
 
-Dimitrije-:
:-D

Pa isti su sl*am kao i ti. Iz*od ko iz*rod, mesto vam je u ja*u. 10 metara duboka, a kilometar siroka :D

kazem ti,probaj ti da me strpash,ratniche ispod jorgan planine...patriota ispred kompjutera,sto ne zapalish u zandarmeriju,pa se malo smrzavas po bujanovachkim rovovima...lako biti "patriota"ispred rachunara
jedino sto znas je da se seljachis po forumu...izadji u javnost sa tim tvojim idejama,i baci koktel na nekog "izroda" paceniche
jadan si i bedan,lechis svoje komplexe anonimno na forumu...zao mi te mucheniche
 
serb_pagan:
kazem ti,probaj ti da me strpash,ratniche ispod jorgan planine...patriota ispred kompjutera,sto ne zapalish u zandarmeriju,pa se malo smrzavas po bujanovachkim rovovima...lako biti "patriota"ispred rachunara
jedino sto znas je da se seljachis po forumu...izadji u javnost sa tim tvojim idejama,i baci koktel na nekog "izroda" paceniche
jadan si i bedan,lechis svoje komplexe anonimno na forumu...zao mi te mucheniche

Pokazao sam letos kako se sredjuju i*odi. U Beogradu i Kragujevcu me mnogi dsovci upamtili. Na poslu sam ispljuvao i isutirao prosle nedelje dsovca. Brat mi od tetke ozenjen hrvaticom, kad je poceo da jede govna o Srebrenici. Dobio je preko nosa, da mu je krv posla :D . Jorgan planine :lol: Imam drugove srpske prognanike koji su bili na ratistu, i oni kad su me videli u Kragujevcu letos kako mlatim dsovce, zadivljeno su rekli da sam pravi Srbin :D Jadan si ti, iz*de.
 
-Dimitrije-:
Pokazao sam letos kako se sredjuju i*odi. U Beogradu i Kragujevcu me mnogi dsovci upamtili. Na poslu sam ispljuvao i isutirao prosle nedelje dsovca. Brat mi od tetke ozenjen hrvaticom, kad je poceo da jede govna o Srebrenici. Dobio je preko nosa, da mu je krv posla :D . Jorgan planine :lol: Imam drugove srpske prognanike koji su bili na ratistu, i oni kad su me videli u Kragujevcu letos kako mlatim dsovce, zadivljeno su rekli da sam pravi Srbin :D Jadan si ti, iz*de.

jos prichaju o tebi,postao si legenda...znam ko si sa stormfronta,ti si nas stari znalac.. ;)
informacije se polako skupljaju,mozaik se slaze...vremena dimitrije,vremena... ;)
kartoteka se polako puni,akcija uskoro...shvatices kad dodje vreme...pozdrav
 
serb_pagan:
jos prichaju o tebi,postao si legenda...znam ko si sa stormfronta,ti si nas stari znalac.. ;)
informacije se polako skupljaju,mozaik se slaze...vremena dimitrije,vremena... ;)
kartoteka se polako puni,akcija uskoro...shvatices kad dodje vreme...pozdrav

Akcija od vas, kao skojevci, da saljete srbe na Goli Otok. Ma ja sam spreman za vas :D
Stormfront :lol: :lol: :lol: I sta rece nazi da sam :lol: :lol: :lol: Samo ti dodji :twisted:
 
-Dimitrije-:
Akcija od vas, kao skojevci, da saljete srbe na Goli Otok. Ma ja sam spreman za vas :D
Stormfront :lol: :lol: :lol: I sta rece nazi da sam :lol: :lol: :lol: Samo ti dodji :twisted:

pogresno si shvatio...necu ja da dolazim,vec sistem dolazi po vas...registracija,potencijalni teroristi,extremisti, i te fore...kao kod vashe filijale u novom sadu ...one baje sa fantomkama na glavi,snima TV...znas o cemu pricam
ajd ziv bio ;)
 
-Dimitrije-:
Pokazao sam letos kako se sredjuju i*odi. U Beogradu i Kragujevcu me mnogi dsovci upamtili. Na poslu sam ispljuvao i isutirao prosle nedelje dsovca. Brat mi od tetke ozenjen hrvaticom, kad je poceo da jede govna o Srebrenici. Dobio je preko nosa, da mu je krv posla :D . Jorgan planine :lol: Imam drugove srpske prognanike koji su bili na ratistu, i oni kad su me videli u Kragujevcu letos kako mlatim dsovce, zadivljeno su rekli da sam pravi Srbin :D Jadan si ti, iz*de.

ocekivao sam kako ces da pricas kako si se borio protiv shiptara,***** im kevu u mitrovici i slicno,a ti ovde pricas kako si prebio srbina,simpatizera demokrata,zato sto ti se nije svideo njegov politicki stav...mora da je bio 20 kila laksi i za glavu manji...ej,hvalis se jos kako si bratu razbio nos...zbog politike...bas srpski,nema sta,porodica na prvom mestu...
jos su ti se i divili...alal vera junace. dimitrije ljotic bi bio ponosan na tebe
 

Back
Top