Milan Babic i Biljana Plavsic.
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Milan Babic i Biljana Plavsic.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    48

Thumbs down Milan Babic i Biljana Plavsic.

Koje su to gomile u Hagu priznale da su krive, Srpske? Drugih i nema, ili poneki, tek da se ne dosete, pa i njih puste samo da izvrse „inspekciju” Sheveningena, pa ih oslobode. Ja nisam dobro obavestena, jer, znam samo da je Biljana Plavsic nešto priznala, kao i Milan Babic, sve u nadi da će im se kazne smanjiti. Koji još, nabroj! Šta je Seselj, „priznao” u tom Hagu, kad evo četvrta godina, ni ne nazire se nekakvo sudjenje, jer se ne zna ni zašto je tamo, osim sto ga optuzuju za verbalni delikt, ili nešto slično?! Ima li to gde na kugli zemaljskoj? Biljana Plavsic je lagala, ne bi li sebi smanjila kaznu, tako su je ucili tamo, to su joj obecali. Nista od toga nije dobila, ona će crknuti u zatvoru. Ona lagala,nju slagali,a narod je prezire, čak i p*turice u ciju korist je lagala, ne misle joj ništa bolje od onih koje je olagala. Milan Babic.Taj je na sve pristajao. Lagao,optuzivao Srbe za sve šta je tuzilac tražio. I na kraju: Odbrana trazi osobadjajucu presudu.Tuzioci predlazu maksimalnu kaznu od sedam godina.Sud mu za njegove „zasluge” daje „samo” 13 godina.A kr*ten se ponadao da će spasiti 'uzicu.

Primećen član James 007 (avatar)
    Učlanjen
    08.10.2005.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Re: Milan Babic i Biljana Plavsic.

Bez uvrede, gospodine Dimitrije; ali mislim da gospodin jomini neće biti previše zadovoljan sa ovih nekoliko tema koje ste danas napravili.

Domaćin serb_pagan (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

pa zar nju nisu zvali "carica biljana"? a onaj babic samozvani predsednik nekakve RSK? pravili se pametni i zavrsili tamo gde im je uostalom i mesto...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    48

:-D
    Citat Original postavio serb_pagan
    pa zar nju nisu zvali "carica biljana"? a onaj babic samozvani predsednik nekakve RSK? pravili se pametni i zavrsili tamo gde im je uostalom i mesto...
    Pa isti su sl*am kao i ti. Iz*od ko iz*rod, mesto vam je u ja*u. 10 metara duboka, a kilometar siroka

Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio -Dimitrije-
    :-D

Pa isti su sl*am kao i ti. Iz*od ko iz*rod, mesto vam je u ja*u. 10 metara duboka, a kilometar siroka
    kazem ti,probaj ti da me strpash,ratniche ispod jorgan planine...patriota ispred kompjutera,sto ne zapalish u zandarmeriju,pa se malo smrzavas po bujanovachkim rovovima...lako biti "patriota"ispred rachunara
    jedino sto znas je da se seljachis po forumu...izadji u javnost sa tim tvojim idejama,i baci koktel na nekog "izroda" paceniche
    jadan si i bedan,lechis svoje komplexe anonimno na forumu...zao mi te mucheniche
    Poslednji put ažurirao/la serb_pagan : 18.01.2006. u 16:56

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    48

kazem ti,probaj ti da me strpash,ratniche ispod jorgan planine...patriota ispred kompjutera,sto ne zapalish u zandarmeriju,pa se malo smrzavas po bujanovachkim rovovima...lako biti "patriota"ispred rachunara
    jedino sto znas je da se seljachis po forumu...izadji u javnost sa tim tvojim idejama,i baci koktel na nekog "izroda" paceniche
    jadan si i bedan,lechis svoje komplexe anonimno na forumu...zao mi te mucheniche
    Pokazao sam letos kako se sredjuju i*odi. U Beogradu i Kragujevcu me mnogi dsovci upamtili. Na poslu sam ispljuvao i isutirao prosle nedelje dsovca. Brat mi od tetke ozenjen hrvaticom, kad je poceo da jede govna o Srebrenici. Dobio je preko nosa, da mu je krv posla . Jorgan planine Imam drugove srpske prognanike koji su bili na ratistu, i oni kad su me videli u Kragujevcu letos kako mlatim dsovce, zadivljeno su rekli da sam pravi Srbin Jadan si ti, iz*de.

Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Pokazao sam letos kako se sredjuju i*odi. U Beogradu i Kragujevcu me mnogi dsovci upamtili. Na poslu sam ispljuvao i isutirao prosle nedelje dsovca. Brat mi od tetke ozenjen hrvaticom, kad je poceo da jede govna o Srebrenici. Dobio je preko nosa, da mu je krv posla . Jorgan planine Imam drugove srpske prognanike koji su bili na ratistu, i oni kad su me videli u Kragujevcu letos kako mlatim dsovce, zadivljeno su rekli da sam pravi Srbin Jadan si ti, iz*de.
    jos prichaju o tebi,postao si legenda...znam ko si sa stormfronta,ti si nas stari znalac..
    informacije se polako skupljaju,mozaik se slaze...vremena dimitrije,vremena...
    kartoteka se polako puni,akcija uskoro...shvatices kad dodje vreme...pozdrav

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    48

jos prichaju o tebi,postao si legenda...znam ko si sa stormfronta,ti si nas stari znalac..
    informacije se polako skupljaju,mozaik se slaze...vremena dimitrije,vremena...
    kartoteka se polako puni,akcija uskoro...shvatices kad dodje vreme...pozdrav
    Akcija od vas, kao skojevci, da saljete srbe na Goli Otok. Ma ja sam spreman za vas
    Stormfront I sta rece nazi da sam Samo ti dodji

Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Akcija od vas, kao skojevci, da saljete srbe na Goli Otok. Ma ja sam spreman za vas
    Stormfront I sta rece nazi da sam Samo ti dodji
    pogresno si shvatio...necu ja da dolazim,vec sistem dolazi po vas...registracija,potencijalni teroristi,extremisti, i te fore...kao kod vashe filijale u novom sadu ...one baje sa fantomkama na glavi,snima TV...znas o cemu pricam
    ajd ziv bio
    Poslednji put ažurirao/la serb_pagan : 18.01.2006. u 17:34

Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

ocekivao sam kako ces da pricas kako si se borio protiv shiptara,***** im kevu u mitrovici i slicno,a ti ovde pricas kako si prebio srbina,simpatizera demokrata,zato sto ti se nije svideo njegov politicki stav...mora da je bio 20 kila laksi i za glavu manji...ej,hvalis se jos kako si bratu razbio nos...zbog politike...bas srpski,nema sta,porodica na prvom mestu...
    jos su ti se i divili...alal vera junace. dimitrije ljotic bi bio ponosan na tebe

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Hajde da ostavim ovu temu. Samo bez svađe ako je ikako moguće...

Slične teme

1. Biljana Plavšić!!!???
    Autor fosilvaso u forumu Politika
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 28.06.2008., 16:03
  2. Biljana Plavsic je slobodna!!
    Autor Sonnet u forumu Politika
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 21.12.2007., 00:27
  3. Milan Babic je ubijen u Hagu!
    Autor untouchable u forumu Politika
    Odgovora: 21