dnevnici

Evo da ja pocnem.... imam tu chast! :)

Imam 10 dnevnika.pisem ih od 2003.nisu bas kao Cheovi ,ali su super.pisem svaku sitnicu.pisem i o vama! :) u dnevnike lijepim recimo ulaznice,papirice i podsjetnice za dogadjaj tog dana.. volim dnevnike i cuvam ih kao oci u glavi! pisacu jos sutra,sad sam malo umorna!
 
xe,xe...werujem:mrgreen:
ali u mom sluchaju ja uwek kazem....NE TREBA IMATI DOKAZE!!!!
Nece me nikaaaadaaaaaaa uhwatiti
a048.gif

ja da pishem shta sam swe ja radila mogla bih i u zatwor da odem....c c c....zato ne pishem:mrgreen:
 
hihihihihihihihi eto i neka nowa tema da ostane....poshto swe uglawnom dobiju kljuch posle 2 posta...
ne kazem da je bez razloga...ali eto...
 
sofffy:
Evo da ja pocnem.... imam tu chast! :)

Imam 10 dnevnika.pisem ih od 2003.nisu bas kao Cheovi ,ali su super.pisem svaku sitnicu.pisem i o vama! :) u dnevnike lijepim recimo ulaznice,papirice i podsjetnice za dogadjaj tog dana.. volim dnevnike i cuvam ih kao oci u glavi! pisacu jos sutra,sad sam malo umorna!

Isto tako i ja... Samo sto ja pisem od '99... I ne svaki dan... Kako kada mi se pise... Ponekad skoro svaki dan, a neki put ne napisem nista mesec dana... Lepim sve i svasta... Crtam...Mnogo toga bi tu moglo da se nadje... :P
 
rumenkica je pichkica ;p

ja sam dugo pisao, al to nije ni nalik klasichnom dnevniku. vishe lichi na andricjeve "ex ponto,nemire" i "znakove pored puta". po formi i temi, ne po kvalitetu naravno.
 
Ja sam dugo pisaooo, ceo prvi i jedva nesto malo u drugom osnovne... eto toliko im je ishlo za rukom da me teraju... jbga znalo se tacno sto ocu sta necu! I drago mi je sto nisam pisao... imam hvala bogu pamcenje!
S druge strane od proslosti se ne zivi, samo se izvlache zakljuchci kao jedini bitni ;)
 
ja sam pisala skoro 10 god... pisala bih i dalje da nisam provalila da je sve detalje iz mog privatnog zhivota (koji je prilichno buran) moja draga majka kopala odatle... :roll: Ljudi moji,gde god da ga zakopam,znala je da ga pronadje..kao da ga namirishi.. :evil:
 
Peta W.:
ja sam pisala skoro 10 god... pisala bih i dalje da nisam provalila da je sve detalje iz mog privatnog zhivota (koji je prilichno buran) moja draga majka kopala odatle... :roll: Ljudi moji,gde god da ga zakopam,znala je da ga pronadje..kao da ga namirishi.. :evil:

e o tome ti ja pricham....zato ja kazem bolje je nemati dokaze za bludne radnje....
 

Back
Top