Kupovina Audija A3 iz Nemacke
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Kupovina Audija A3 iz Nemacke

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Kupovina Audija A3 iz Nemacke

Ne znam da li sam na pravoj temi postavio ovo pitanje ,ako nisam neka admini je prebace tamo gde treba da bude ali bih veoma bio zadovoljan ako bi mi neko objasnio ,iole detaljnije, sledece.
    Imam nameru da kupim Audi A3 od jednog lika iz Frankfurta ,inace je lik dobar prijatelj sa mojim ujakom koji zivi pored njega (to je nebitno u prici) tamo.Elem,taj decko prodaje taj automobil za 4.000 evra.U pitanju je ,normalno, starija verzija A3 modela ,1.9TDI i 2000-to je godiste ,odrzavan ,servisiran i sve ful.E sad moje pitanje glasi koliko ce me taj auto izaci da ga prebacim na Bg table?Sta se sve placa ,koliko,koja je otprilike kataloska cena na carini tog automobila itd...Molim vas ako mozete detaljnije da mi pojasnite i napishete sta sve placam prilikom prenosa...I koliko ce me sve to kostati na kraju?Unapred zahvalan....
    "Facta non verba"

Početnik
    Učlanjen
    05.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kupovina Audija A3 iz Nemacke

Najbolje ti je da pozoves nekog speditera koji se time bavi, oni imaju i kataloge, i iskustvo, sve ce ti vrlo brzo i prilicno pouzdano reci.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: Kupovina Audija A3 iz Nemacke

Citat Original postavio peculiar
    Najbolje ti je da pozoves nekog speditera koji se time bavi, oni imaju i kataloge, i iskustvo, sve ce ti vrlo brzo i prilicno pouzdano reci.
    Hvala brate.
    "Facta non verba"

Slične teme

1. Potrebni poznavaoci audija
    Autor hadzija u forumu Automobilizam
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 12.07.2004., 18:32

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku