I onda se zivot umeshao

stewardess
kada si shvatila da to vise nije to...
ja sam u inostranstvu 3 meseca, bila sam kod kuce na 10 dana za novu godinu, sad sam opet ovde i vracam se kuci tek u julu, a on ne moze da dodje kod mene...sve me to plasi..ne zelim da se ohladi ovo sto osecamo jedno prema drugom
stvarno mi je potreban savet
jel ima neko da je prevazisao zivotne nedace ili su svi digli ruke posle izvesnog vremena?
 
Ovo me podseca na ono pitanje "da li se ovde vec neko smuvao?" Rekao bih da od forumasha to nikom nije bash naj bolje poshlo za rukom, ali ima vremena...mozda se pojavi neki srecnik pa bih i ja u tom sluchaju da se ogrebem za savet ;)
 
IvanaZ:
stewardess
kada si shvatila da to vise nije to...
ja sam u inostranstvu 3 meseca, bila sam kod kuce na 10 dana za novu godinu, sad sam opet ovde i vracam se kuci tek u julu, a on ne moze da dodje kod mene...sve me to plasi..ne zelim da se ohladi ovo sto osecamo jedno prema drugom
stvarno mi je potreban savet
jel ima neko da je prevazisao zivotne nedace ili su svi digli ruke posle izvesnog vremena?
6 meseci sam ja tamo a on ovde...
Ne mogu da kazem kada sam videla da se udaljavamo, niti mogu da kazem da sam se potpuno predala tome. I dalje nastojim da spasem to sto smo bili i imali, jer mislim da vredi, ne zelim da se predam. Ali moram da priznam da me ubise mejlovi i telefonski razgovori, sve mi je to bezlicno.
Ne znam mogu li ti dati bilo kakav savet, kada ni ja bas nisam sigurna sta mi je ciniti. Jedino sto mogu da ti porucim je da pokusate da odrzite sto bolju komunikaciju...
Srecno :wink:
 

Back
Top