Snimci uzasa koji nemogu kao Srbin i covek oprostiti a kamoli zaboraviti!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Димитрије, брате, ја потпуно разумем и Твоје разлоге и Твоју огорченост и Твоју потребу да учиниш нешто да се злочин над Србима НЕ ЗАБОРАВИ. Сматрам то Твоје залагање веома оправданим и корисним - и веома ме радује што постоје и такви честити Срби који су истину о патњама свога народа поставили на интернет - јер то је заиста прави начин да се допре и до глувих и до слепих и до бездушних који се радују оваквом страдању.

Али, ја, рецимо, нећу отворити ни једну од ових адреса... а знаш ли зашто ? Зато што се толико изнервирам и потресем да се у мени јавља потреба за ОСВЕТОМ, иако освета није ни део мога васпитања, ни образовања, ни рационалног животног става и мислим да и остали учесници овде који су Срби исто осећају. Ми сви знамо и схватамо колико је наших невиних цивила ужасно патило и страдало... и да се и дан-данас то наставља.

Ми, на овом форуму, не можемо ништа да учинимо, тј. да помогнемо да ИСТИНА ИЗАЂЕ НА ВИДЕЛО, јер су медији потпуно блокирани за српске теме... јер и ми се налазимо у канџама исте звери која је вама нанела толико бола.. Немоћни смо...

Али, максимално подржавам људе који се баве прикупљањем и објављивањем података. ТО СМАТРАМ ЗАДАТКОМ БР.1 ЗА СВЕ СРБЕ... јер Истина је једна и она мора доживети светлост дана. Ја знам да Твоја жеђ за Истином не јењава, али, покушај да разумеш и нас овде и схвати да ми све то знамо и разумемо али још увек нико нема моћи да расчишћавање ратних рачуна стави на дневни ред... а и тај дан ће доћи... веруј... и не замери...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top