Snimci uzasa koji nemogu kao Srbin i covek oprostiti a kamoli zaboraviti!
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Snimci uzasa koji nemogu kao Srbin i covek oprostiti a kamoli zaboraviti!

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano Re: Snimci uzasa koji nemogu kao Srbin i covek oprostiti a kamoli zaboraviti!

pa ti si stvarno gori od njih kada toliko volis da gledas te snimke...
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Poznat Elvin (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    145

Podrazumevano Re: Snimci uzasa koji nemogu kao Srbin i covek oprostiti a kamoli zaboraviti!

ne trudi se...ovu temu postavlja verovatno pedeseti put na desetom forumu,ionako će šerif da je zaključa,pa onda ciklus kreće ponovo...i tako...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio Obersturmfuehrer
    pa ti si stvarno gori od njih kada toliko volis da gledas te snimke...
    Takvi kao ti i elvin su uradili ta zverstva srbima. Dokle se ne i*trebi g*mad kao vi, nece Srbija biti slobodna.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Димитрије, брате, ја потпуно разумем и Твоје разлоге и Твоју огорченост и Твоју потребу да учиниш нешто да се злочин над Србима НЕ ЗАБОРАВИ. Сматрам то Твоје залагање веома оправданим и корисним - и веома ме радује што постоје и такви честити Срби који су истину о патњама свога народа поставили на интернет - јер то је заиста прави начин да се допре и до глувих и до слепих и до бездушних који се радују оваквом страдању.

Али, ја, рецимо, нећу отворити ни једну од ових адреса... а знаш ли зашто ? Зато што се толико изнервирам и потресем да се у мени јавља потреба за ОСВЕТОМ, иако освета није ни део мога васпитања, ни образовања, ни рационалног животног става и мислим да и остали учесници овде који су Срби исто осећају. Ми сви знамо и схватамо колико је наших невиних цивила ужасно патило и страдало... и да се и дан-данас то наставља.

Ми, на овом форуму, не можемо ништа да учинимо, тј. да помогнемо да ИСТИНА ИЗАЂЕ НА ВИДЕЛО, јер су медији потпуно блокирани за српске теме... јер и ми се налазимо у канџама исте звери која је вама нанела толико бола.. Немоћни смо...

Али, максимално подржавам људе који се баве прикупљањем и објављивањем података. ТО СМАТРАМ ЗАДАТКОМ БР.1 ЗА СВЕ СРБЕ... јер Истина је једна и она мора доживети светлост дана. Ја знам да Твоја жеђ за Истином не јењава, али, покушај да разумеш и нас овде и схвати да ми све то знамо и разумемо али још увек нико нема моћи да расчишћавање ратних рачуна стави на дневни ред... а и тај дан ће доћи... веруј... и не замери...
    Poslednji put ažurirao/la eremita : 17.01.2006. u 17:24
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Domaćin serb_pagan (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

@ eremita

ove teme su postavljene odavno na sajt stormfronta...mislim,znamo mi za zverstva nad srbima,i to...al zar moramo vecno da se hranimo mrznjom? i srbi su cinili zlodela,prema tome,neka krivi odgovaraju neka zrtve mirno pocivaju..

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Dimitrije....

Slične teme

1. Oprostiti, ali ne zaboraviti!?
    Autor fosilvaso u forumu Politika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 30.09.2009., 23:13
  2. Crnogorac koji nije bio Srbin
    Autor Slaven777 u forumu Istorija
    Odgovora: 348
    Poslednja poruka: 04.10.2008., 15:43
  3. U Ljubljani glavni čovek-SRBIN
    Autor Dupont u forumu Politika