Finale Piramide

Jesam, decko nema pojma i sve sto je uspeo da kaze je da Vucic nema pojma sa sexom ;) Citao sam u Blicu "da je to gospodina Vucica jako pogodilo" pa boli me racku nek se besi. Mogu mislit sta se desavalo posle emisije.... :D
 
zamisli koliko je to nisko da bilo kome, pa bio to i Vucic, kazes na TVu da ima problem sa sexom....neki ljudi stvarno treba da se NE pustaju na TV, pa koliko god da se klinke loze na njih...
ali, i mene boli ****, nek se obojica bese
 
Sram bilo gospodina Vučića. Zar mora baš svuda da priča o politici.
Sram bilo gospodina Kalinića što nije ignorisao to.

A najviše sram bilo gospođu voditeljku, kada dozvoljava takve gluposti da se dešavaju.
 
Veles:
ste videli Kalinicha? xaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

Jao sto mi je drago sto je ispao TOOOOLIKOOOOOOOO GLOOOOOOOP!!!!!
Hvala Bogu pa se dokazalo da je kreten,...uh nikad mi se nije svidjao a kao nesto mi tu izigrava frajera,..budala....njemu mesto uopste nije bilo tamo!!!
SRAMOTA MILANE SRAMOTA!!!
 
Samantha Jouns:
EJ ALI NE MOGU DA VERUJEM DA JE IMALA SAMO 12 ili 13% :shock: :shock: :shock: :shock: ???????????????A Milan koliko??? 40-nesto??? HEJ PA KO JE LUD OVDE JA GLASALA ZA BJELICO JEDNO 1000 PUTA!!!

:D :D :D
xexe
ovo je strashno...
kalinic je obichan TV voditelj kog zabole za Piramidu, a tamo je otisho jer mu je shef naredio
i onda je otisho sa ponashanjem
sachekaj da neshto copy/paste...
"alo shefe shta me maltretirash, sve ako mi nije merak da se pljujem sa pomahnitalim klevetnikom koji po ceo dan pevushi "imam imunitet, imam imunitet...""

i zamalo da pobedi tok pomahnitalog klevetnika i tako zada katastrofalan udarac SRS koji je dosta ulozio na promovisanje preko Piramide.
jel primetio neko insistiranje na tome da DS shalje kalinica i da su oni brana DS-fikaciji srbije :D :D :D :D :D


a ona lujka sa kandilom... :D kompenzuje neshto... shta joj ja mogu
al kolko se ljudi na to prima... strashno :(
 
Samantha Jouns:
EJ ALI NE MOGU DA VERUJEM DA JE IMALA SAMO 12 ili 13%
Cudi me da je i toliko dobila.Jes` kobiletina,zivota mi.Tako moze da prica kod kuce,a ne na televiziji makar to bio Pink.
A ovaj Vucic,stvarno ide iz krajnosti u krajnost.S kim se on svadja? Ja sam imao utisak sa vetrenjacama.
Sto se tice Kalinica,i pored toga sto je bio prilicno neubedljiv i kilav,pored ovo dvoje mi je delovao najnormalniji. Mada,posto se cesto pravi vazan,ovo mu je bila dobra terapija za otreznjenje.
Voditeljka,za koju mislim da je medju najlepsim na nasim prostorima,nije zasluzila takve uvrede.
Da zakljucim,emisija je bila totalni fijasko i svakako nesto sto sto treba zaobici u sirokom luku,cisto radi ocuvanja mentalnog zdravlja.Pitam se kako su ti likovi uopste stigli u finale?
 
Samantha Jouns:
EJ ALI NE MOGU DA VERUJEM DA JE IMALA SAMO 12 ili 13% :shock: :shock: :shock: :shock: ???????????????A Milan koliko??? 40-nesto??? HEJ PA KO JE LUD OVDE JA GLASALA ZA BJELICO JEDNO 1000 PUTA!!!

Glasanjem za Kalinića se ozbiljno pozabavila DS, sa profesionalnim timom, to su
shvatili kao pitanje života ili smrti, međutim ništa im nije vredeo trud - izgubili su!
Međutim problem ove "Piramide" je očajna voditeljka, koja osim dekoltea, nije imala
šta da pokaže...glupa je beskrajno i nema ni malo autoriteta.
 
Tako izgleda politicko-estradna emisija u kojoj gostuju tri stoke, a koju vodi nesposobna voditeljka.

Sve u svemu tragedija.

Kalinic je nebitan, za Isidoru se zna da je budala, a najbolje je sto je Vucic pokazao ko je i sta je.

Sve u svemu slika i prilika javne scene u Srbiji.
 
Strela:
Glasanjem za Kalinića se ozbiljno pozabavila DS, sa profesionalnim timom, to su
shvatili kao pitanje života ili smrti, međutim ništa im nije vredeo trud - izgubili su!
Međutim problem ove "Piramide" je očajna voditeljka, koja osim dekoltea, nije imala
šta da pokaže...glupa je beskrajno i nema ni malo autoriteta.

.... a ni kulture. bez obzira sta mislila o nekom, ne sme si dozvoliti luksuz da ona komentarise pile :-(. to je mogao kalinic ili vucic, ali ona NE ...
 
Strela:
Glasanjem za Kalinića se ozbiljno pozabavila DS, sa profesionalnim timom, to su
shvatili kao pitanje života ili smrti, međutim ništa im nije vredeo trud - izgubili su!
Ja odbijam da prihvatim da postoji iko na planeti ko bi mogao da ovo i pomisli, a ne i da izgovori/napiše!
Osim možda radikala. Paranoja im je srednje ime. Strelo, što bi rekao Mike Tyson: BE REAL!
 
jomini:
Ja odbijam da prihvatim da postoji iko na planeti ko bi mogao da ovo i pomisli, a ne i da izgovori/napiše!
Osim možda radikala. Paranoja im je srednje ime. Strelo, što bi rekao Mike Tyson: BE REAL!

Našao si koga ćeš da citiraš...Ovo što sam rekla pouzdano znam, a da li ćeš ti u to da poveruješ ili ne, tvoja stvar. Ne pada mi napamet da te ubeđujem.
 
Strela:
...Ovo što sam rekla pouzdano znam, a da li ćeš ti u to da poveruješ ili ne, tvoja stvar. Ne pada mi napamet da te ubeđujem.
Ne treba da se ubeđujemo, taman posla, ali da pomisliš da su organizovano davali glasove??? Zar nije realnije da pomisliš/mo da je to slučaj na procentima Vučića i radikala? Mnogo bliže istini, da, da...
Drugo, ''Našao si koga ćeš da citiraš'' je besmislica. čovek nema školu, znači da ne može da ima pametnu misao ili životni moto, šta li... Eh, Strelo, Strelo... :wink:
 
Naucna metoda gledanja u staklenu kuglu je ponovo u modi.

Nemam neke simpatije prema DSu, ali ovo jew smesno.
Radikali zaista ne mogu da izadju iz tih zavera i da se bave realnim stvarima.
 
jomini:
Цитат:
Оригинал поставио Strela
Glasanjem za Kalinića se ozbiljno pozabavila DS, sa profesionalnim timom, to su
shvatili kao pitanje života ili smrti, međutim ništa im nije vredeo trud - izgubili su!


Ja odbijam da prihvatim da postoji iko na planeti ko bi mogao da ovo i pomisli, a ne i da izgovori/napiše!
Osim možda radikala. Paranoja im je srednje ime. Strelo, što bi rekao Mike Tyson: BE REAL!

А Ти, шерифе, почео као водитељка Пирамиде... мЛого брате навијаш воденицу на ДС-овце... :lol: :lol: :lol:
 
Eremita, pu-pu, daleko bilo. Rekoh par puta, nisam ni za koga, shvatite više. Ali protiv svih (njih) sam. Ista bagra, isti krajnji cilj. Komentarisao sam Strelinu izjavu, a ne Piramidu.
 

Back
Top