Srbija zemlja primera

Ministar Pravde

Početnik
Poruka
10
Sta ono htedoh reci... a da! U nasoj zemlji vise nema pristojne i valjane politicke stranke niti bilo koje licnosti u politickom svetu(koji kroji nase sudbine), za koju bi moglo da se glasa i sa mirnim tonom kaze da ce nam ovoj upropastenoj zemlji doneti pozitivne dane!!! A sto je jos gore ne moze ni da se osnuje nikakva politicka stranka, koja bi se pravdom isticala!!! Zasto>?? Pa zato sto smo mi SRBI, cudan neki narod... Ne zelim da iko pomisli da ne volim svoju naciju, sta vise cesto mi kazu da sam nacionalista, ali moram da primetim da smo izuzetno los narod. U kom smislu los? Pa ne slozni smo strasno!!! Tri persone Srbske nacionalnosti, razlicitih politickih ubedjenja ne mogu da se sloze i da urade nesto kvalitetno sto bi bilo u interesu nacije, a ako se pravilno posstavi i u korist pojedinca( ne sme biti pohlepan). Svi su kompromitovani, svi redom... A posteni i ambiciozni ljudi ne mogu da dodju i urade pravu STVAR. Neko vreme sam likovao ubistvu premijera, mada sada shvatam da je to bilo jako pogresno i vrlo ne konstruktivno, zasto? Verujem da ima jos ljudi koji su kao je mislili isto i dalje misle, ali grese, nisu dzabe poredili Djikija sa Obrenovicem, zasto?? pa od davnih dana poznatim u istoriji kao IStorija Srba, provlaci se podatak da smo skloni izdaji, licemerju, i dvolicnosti(nazalost). Djiki je probao da sedne na dve stolice i da izmakne stolicu kod onih koji su ga skolovali i poslali ovde, i mislim da bi to mogla biti prava istina. I on je jos jednom potvrdio da izdaja krasi nas narod i da mora skupo da se plati.
A sto se tice koalicije koja se na forumu pominje, mislim da nije ne ocekivana, sta vise.
Ova prica nije pravljena protiv Karica, vec u njegovu korist i DS sa njime. Kostunica pokusava da vrati jednopartiju i u to sam ubedjen, imam cak i ne oborive dokaze za to, i nemam nista protiv toga, ali oni imaju, te ce pokusati da ga uporede sa Milosevicem i na taj nacin ga sruse. Znaci Tadici i Karici zajedno ovo prave. A da nam trebaju zibori, trebaju nam.

JA za presednika
 
ljudi naucite pisanje odricne rechce ne
daklem - pise se SPOJENO sa pridevima i priloskim odredbama (neznalica, neradnik, neveliko, nikakvo)
odvojeno sa glagolima (ne znam, ne smem, ne radim)

hm...pa to je to valjda
 

Back
Top