STA SE DESAVA???

lerdi

Zainteresovan član
Poruka
121
Danas odem na DEFRAGMENT NOW... i desava se sledece>izbacujemi prozor sa znakom upozorenja i odgovorom YOU MUST HAVE ADMINISTRATOR PRIVILEGES TO DEFRAGMENT A VOLUME.Da nije to zbog chachkanja USER ACCOUNTS..................ako neko zna sta je u pitanju nek napise,,,,,,,,,,,unapred hvala.........
 
da,odem na start>log off i ko da mi se restartuje komp ali nigde ne mogu da odaberem administratora.Kad udjem u user accounts pojavi mi se samo
PICK A TASK................
_create a password
-change my picture
-set up my account to use a .Net passport i moja slika pored ispod koje pise Limited account.............
Sta ti mislis?
 
Resetuj komp, pa pritiskaj F8 dok ti ne izbaci "meni" pa izaberes safe mod... I kad udjes tu ides ovako...
Start->settings->control panel->user acounts, pa odaberes sebe i ides na change my acount type ili change acount type pa odaberes sebe i stavis comp. administrator ;)
 
E pope odradio sam to ................sredilo se.............ali kad upalim komp izadju mi vise account-a pa trebam da odaberem................uzmem moj i udjem conrol panel>user account i hocu da obrisem ona dva preostala,da se ne smaram svaki put kad upalim komp kao trebam da odaberem neki.................i ne modu da ih obrisem..........jer mi pise sledece-THE ACCOUNT YOU WANT TO DELETE IS LOGGED ON.BEFORE YOU CAN DELETE IT YUO MUST SWITCH TO THAT USER ACCOUNT AND LOG OFF THAT USER.
 

Back
Top