da li imate svoj bend. . .

nema toga ovde. al bice. kad se smiluje djole da pocne da vezba i navatam ako bog da nekog ko ima klavijature pa ce ga vec obucimo da svira, pa da pichimo nesto.... :lol:
ebiga, palanka je to. kad sam cuo da je gale skupio 90neke 15-ak bendova teo sam se slogiram. sad ne moz se skupi tolko underground postovalaca :lol:
 
pa fino je to :lol:

ja imam neku ekipu koja treba da se skupi, imamo i mesto za vezbanje, imamo i opremu, ali nam fali pevac. doduse imam devojku koja hoce i zna da peva, ali ne znam sta da radimo sa njom...(ne...necemo perverzije definitivno. mislio sam na muziku)...pa sad ja treba da vidim sta cemo pa da ih pozovem i skupim na gomilu da se dogovorio i pocnemo.

a imam i u planu da malo potegnem veze po okolini i da napravim neku masa do yaya svirku u gimnaziji u palanci da skupim par bendova i masu naroda.

ako ima zainteresovanih - stopostolud@yahoo.com javite se i kazite sta svirate i odakle ste, pa ako bude nesto od toga zvacu vas. ako sve bude kako planiram imacete prevoz i po pljeskavicu i pepsi, ili sta vec jedete i pijete. dosta vam, ni ja necu nesto vise da se ovajdim :lol:

damnit..

absonic, ceracemo se mi josh ako bog da :D
 
imamo i mi neki mali bend... iz bg-a smo...
skupili smo se skoro... kupili smo opremu (pojacala, gitare, bubnjeve i tako) i za sada nije tako lose...
u svakom slucaju zezanje je super... iznajmili smo i prostor...
ako ima zainteresovanih javite se!
 

Back
Top