nadogradnja afro kikica???

oglas....prodjesh od kneza terazijama tamo de su one pekare mislim da sam tu videla oglas za 60evra to sto oces ali proveir.. s strane ne de je mek nego preko

e moguce da se osisas.. ne znam. kako inace?!?!
nadogradnja 60, razdogradnja 600 : ))
 
2care2:
sta mislite o tome?da li je neko od vas stavljao ili da li znate nekog?Ustvari pre svega me zanima kakva je kosa kada se one skinu,svi me plase da cu morati da se shisham na kratko jer cu izgubiti kosu :-(

Ja sam imala kikice ali još u osnovnoj, možda sam bila 5. 6. razred, meni je to mama napravila nekoliko puta, kosa mi je uvek bila ogromna tako da mi je samo plela gomile sitnih kika po glavi nije mi trebala nadogradnja :wink:

he, baš sam bila u fazonu, kikice i kožna jaknica... :wink:
Ali sad to ne bih stavila, možda je meni zbog sećanja to ipak klinački fazon...

Ne šteti mnogo kosi, čak što više ne uopšte, samo budi strpljiva, nemoj da je čerupaš kad ih otpetljavaš nego polako, pramen po pramen, baš kao što su i pletene. Posle bude talasasta ali samo dok se ne pokvasi :wink:
 
hmmmm
ovako...traje duuugo da se stave ali i da se skinu
dobro imaju dve vrste-jedna se plete oko 12 sati a jedna samo pet i mnogo je lepsa...ova prva je iz proslog veka haha
malo je tesko za odrzavanje ali sve ovo nije sada razlog da to ne uradis,mislim svaki tretman kose ima neke mane...
Ali ako ti je kosa slaba otpasce ti bas puno,a ako nije onda...pa...prilicno puno....ali i to se ustvari cini kao mnogo vise
jer svaki dan ti normalno otpadne 100 dlaka...ako imas pletenice te otpale dlake ostaju u njima i onda nakon nekih 2 meseca kada se pletenice skidaju to izgleda kao da ti je otpalo milion dlaka zbog toga..ali nije tako...i ja ne znam nikoga ko je morao da se sisa na kratko zbog toga...mozda ako stavljas 10 puta za redom,ali od jednog puta ne moze ti nista biti
...pa,zasto da ne...
 
ako ces stavljati nadogradnju najmanje osat sati ocekuj da ce ti neko prckati po glavi,posle ces traziti na forumu savete za jacanje kose.ne pletu crkinje dzabe deci od malena pletenice (da im korjen ojaca) sta da ti kazem ja nisam za to.super izgleda ali nosi i svoje posledice. ako ces vec raditi ih onda idi u salone gde rade crnkinje jer ipak one to najbolje naprave. cao!
 
ne izgledaju one neshto...extravagantne su...ako pucash na takvog ebacha ono tipa padavichari i taj rad onda ok kod nekih to nece proci
sta znam dosadne su kad ih neko stalno ima....ajd u nekoj prilici ali gledati 2 meseca nekog sa kikicama nije interesantno
ma mozhda i jeste brate napravi kikice pa nek ide zivot.
ali shto jes jes - bices upadljiva. ja sam napravila nagli rez shto se toga tice pa sam prezivela
 
Imala sam pre dosta godina dredlokse.Dugo traje dok ti ih namontiraju.U mom slucaju 12 sati posto imam mnogo kose.Neprakticni su za odrzavanje.Izdrzala sam 4 nedelje.Konstantno me je bolela glava zbog tezine istih i na kraju sam morala da se oshisham na milimetar.I jos da napomenem glava uzasno svrbi.Ne bih nikada vise ponavljala to iskustvo, iako su mi dobro stajali dredovi.
 
ja sam stavljala ali dole na stidnu kosu...nakon skidanja primetila sam da mi je dlaka nekako suva i ispucala...a zelela sam da mi je gusta i bujna....onda sam prijateljicu upitala za savet recima :donja kosa mi je nekako ispucala i suva...ona je rekla...ja koristim tonik od gadanog sapuna i zato mi je donja kosa za 68% vlaznija i svezija.
nakon tretmana tonikom vlaznost moje donje kose se vratila za 73% ali sam naprasno odlucila da nosim brazilku.
ako neko zeli tonik...neka se javi na pp.
 
linabg:
zar ona ne prica o nadogradnji... to nije isto sto i pletenje kikica od cele tvoje kose...

nije, a jel znaš kako se radi nadogradnja tih kikica?
Samo se ubace dopunski pramenovi koji su duži od tvoje kose... Moja drugarica je to radila pa znam, ja sam joj to skidala s glave :wink:
Stvarno nije ništa strašno kad se skida, malo je sablasno ali nije strašno.
 
majcheki:
nije, a jel znaš kako se radi nadogradnja tih kikica?
Samo se ubace dopunski pramenovi koji su duži od tvoje kose... Moja drugarica je to radila pa znam, ja sam joj to skidala s glave :wink:
Stvarno nije ništa strašno kad se skida, malo je sablasno ali nije strašno.
...To ti se mnogo razlikuje od pletenja pletenica na tvoju kosu zato sto onda na kosi imas troduplo toliko i na svakom pramenu kosu koja vuce tvoju prirodnu i zato to steti kosu a obicne pletenice joj ne stete....
Hmm...neko je rekao da je to ekstravagantno...eeehhhh.....mistake,mistake
to se u ostalim zemljama smatra skoro za socijalnu vrstu nadogradnje kose
mA vecina vas nista ne zna o ovome.....
 
Ma šta vam je :lol:
Ebote pa ne stave ti tegove na kraju pramenova... Dobro, logično je da sui malo teže ali ne toliko da bi štetile kosi kao da je ne znam ni ja šta. A sad ću da ti kažem u čemu je fora i što kažu da ,,šteti kosi''...

Fazon je u tome što ne možeš normalno da pereš kosu, ja sa njima nisam izdržala duže od deset dana - ali ako namerava da joj to bude na glavi malo duže - moraće nekako da se snađe, druga stvar - moraš lepo da ih fiksiraš pre nego što legneš da spavaš i treća stvar - nedaš nikome da ti vuče kikice (a svi će hteti da ih pipkaju, čupkaju, vuku...) Prilikom skidanja mora da se pazi, lagano šiljatom stranom češlja... samo lagano s njima. Prilikom skidanja odpadnu ti oni nadograđeni pramenovi koje posle baciš u kantu.

Kažem ti, nama je to bio hit u osnovnoj školici - nosila sam ih, a drugarica je imala nadogradnju :lol:

Kosa bude malo suvlja, pa šta - bože moj, bude suva dok je ne opereš i ne staviš neko pakovanje
 
2care2:
sta mislite o tome?da li je neko od vas stavljao ili da li znate nekog?Ustvari pre svega me zanima kakva je kosa kada se one skinu,svi me plase da cu morati da se shisham na kratko jer cu izgubiti kosu :-(

Ima kome lepo stoji ali mi totalno deluje vestacki na nekim plavusama a i mislim da su OUT postale ,...sad je IN prirodna boja kose,....imala sam drugaricu koja je imala kikice i kada ih je skinula bilo je sve ok sa njenom kosom...
 
Kikice sam imala jos 93.Meni su bile super.Bila sam na Tajlandu gde mi je jedna njihova domorotkinja plela,ni manje ni vise nego 6 sati.Necu da vas razocaravam ali one tamo i ovde....velika je razlika. Tamo nema nikakve nadogradnje a ovde koliko znam nadogradjuju kosu kako bi imali duzinu.Kad mi je dosadilo skinula sam ih,bez ikakvog problema (sisanje na kratko i sl.)
 
KIKICE SU STRAVA ,RADIM IH VEC PAR GODINA I NE OSTECUJU KOSU UKOLIKO KOSA NIJE PRETHODNO VRLO OSTECENA I AKO SE NE DRZE NA GLAVI DUZE OD 6 MESECI,POSLE TOLIKO VREMENA POTREBNO JE MALO ODMORA KOSI..INACE RADE SE 7,8 SATI I MOGU BIITI U RAZNIM DUZINAMA I BOJAMA...KOD MENE JE CENA 150E..0641301247
 

Back
Top