O smarachima...

pa prosto je...ocigledno je white- nick,black-nick,bela vucica i ti likovi rade za PROPAGANDNO odeljenje vojske SCG i "pale" ovde cyber-klince sto posecuju krstaricu za vojsku,pazi on sam priznaje da je po ceo dan ovde!
 
Zato sto kao moderator mislim da demokratija-sloboda govora ovde ima smisla. Medjutim toga se toliko akumuliralo da ... cu obratiti paznju na izrecene gluposti, kao i o likovima koji dokoni sede za racunarom i lupaju gluposti ovde.
Pozdrav OpFor i dobrodosao!!!
 
KiZo:
pa prosto je...ocigledno je white- nick,black-nick,bela vucica i ti likovi rade za PROPAGANDNO odeljenje vojske SCG i "pale" ovde cyber-klince sto posecuju krstaricu za vojsku,pazi on sam priznaje da je po ceo dan ovde!
da vidis za nekoga ko radi u vojsci prilicno je puno na net-u. nesto je tu meni sumnjivo...mozda je neki cyber-spiun :shock: bog te !
 
KiZo:
pa prosto je...ocigledno je white- nick,black-nick,bela vucica i ti likovi rade za PROPAGANDNO odeljenje vojske SCG i "pale" ovde cyber-klince sto posecuju krstaricu za vojsku,pazi on sam priznaje da je po ceo dan ovde!


Zaboravio si i mene da spomenesh... dodushe, nov sam ovde, ali sam strastveni navijach...:P

P.S. WhiteNicky... Ne daj se isprovocirati... :lol: :lol: :lol:
 
OpFor:
Zasto se na ovom forumu dopusta smaracima da ga pretvore u parodiju tipa MBS1?

Mada... Ne vidim zashto mislis da je to parodija?? Jednostavno se pruza mogucnost momcima i devojkama koji nikad nisu nosili uniformu, da okuse kako to otprilike izgleda... Kao i da ispitaju svoje krajnje granice...doduse, malo su preterali, ali neka... svakako ce laicima biti zanimljivo za gledanje...

P.S. Nisam ni ja ljubitelj tog serijala, ali smatram da spadam u manjinu, s' obzirom da mladi gutaju svaku epizodu (bar dobar deo onih koje ja znam)

POZDRAV!! ;-) ;-)
 
Ideja je dobra, akcija je dobra, kandidati su dobri kao i Instruktori.
Medjutim - uklapanje svega toga u serijal je mucno, znam da je moglo biti mnogo bolje.
Rezime: dobar proizvod - ocajna ambalaza :(
 
whitenicky:
<snip>

@ tex707,@ kizo , @ W.A.S.P , @ OpFor - malo sam se nasmejao vasim izjavama, ali se nadam da necete uzeti za zlo !!!! :lol: :lol:

Ma neeeee, taman posla...smeh je znak dobrog raspolozenja. tako da je veoma pozeljno da nastavis sa istim. Naravno, moze da bude znak i jos po neceg drugog, ali nadacemo se da nije to u pitanju.
 
whitenicky:
Nasmejao sam se zato sto sam u svojoj glavi stvorio sliku BALKANSKOG SPIJUNA koji tacno vidi sve sta ja radim , covece video si koliko sam postova napravio za 5h , svaka ti cast :wink: !!!

Nemam ja vremena da gledam ni mali deo onoga sto ti ovde saljes jer, za razliku od tebe, imam posla, i to takvog koji se cesto zavrsava oko 2AM.

Nisam video koliko si postova napravio za 5h, to si izmislio. Samo sam dobio podatak koliko si postova poslao za 5 dana i 20 sati i to naveo, a svako ko iole ima malo mozga u glavi umece da protumaci taj podatak...a shvatice i moj post, naravno.
 
Definitivno ovde ima dokonih, nekad je mnogo pametnije ostati uskracen za odgovor nego citati infantilne izjave tipa ove iznad moje i one pre nje...
Druga stvar, u ovoj, kao i u mnogim temama se ide u off suvise cesto.
 

Back
Top