Recite neshto o sebi... [rechenicu, ili dve]

Nekako sam se pronashla u jednoj rechenici iz filma... ona me sasvim dobro opisuje...a postovala sam je milion puta do sad... :p



Za one koji nisu imali priliku da je prochitaju :arrow:
Ne nosim brus i dosta sam komunikativna... :)

(Unapred se izvinjavam onima koji su ovo od mene chuli toliko puta,da im je vec dozlogrdilo) :wink:
 
Ja sam ja Jeremija, prezivam se Krstic. Sluzio sam stari kadar: Arti-ljeri-ja! hehe

Da budem malo ozbiljan...

Vec sam u drugoj godini apsolvetnaze (od oktobra) i to me jako nervira... Ali bih radije radio bilo sta drugo, nego ucio... Ne mogu da se skoncetrisem. Mada sam shvatio da jednostavno nemam izbora. Moram da ucim, to zavrsim i cao djaci. Puna kapa, sve ovce na broju, a i svi vuci zadovoljni. 8)
 
CaLiMeRo:
:D Nije tebi bilo upućeno. Naprotiv.
OK.To me podseti da dodam malko sam paranoican :lol: to me stalno i dovodi u nesporazume na forumu. :-? Ali u stvari postoje samo bolje obavesteni.
-imam sistem kako jedem jafa keks
-imam sistem kako da ne ustajem penzisama u trandzi ako sednem
-mrzim kad ljudi prestanu da pricaju kad udjem u prostoriju jer mislim da su govorili o meni
 
Peta W.:
Jel onako prvo okolo oko zhelea,pa posle chokoladu,pa biskvit,pa na kraju zhele? :lol: :wink:
Ja ovako jedem jafu ponekad, kad mi se ne zuri :lol:
Ne volim da ucim, ne znam da ucim i bojim se da ucim, i nikako mi nije jasno kako sam stigla do 2. godine fakulteta.
Ne volim da jedem pomfrit i meso zajedno :)
Ne volim ljude koji ne razmisljaju o osjecanjima drugih(ja prva ne bih mogla da iz cista mira nekog povrijedim).
Nekad imam trip da posmatram nekog i ucini mi se na neki neopisiv nacin jadan(obicno neka bliska osoba) i onda mi bude tesko zbog njega
 

Back
Top