Fitness

ja imam kasetu sa sat vremena jako dobrih vezbi, bas za oblikovanje tela.. zar neko sumnja u Lokicu? a i za ovo zimsko vreme..trenutno mi to najvise odgovara..najmanje vremena izgubim, a svakako sam aktivna..i mogu odmah da se istusiram.. a kad dodje toplije vreme.. bice i trcanja..i svega
 
pa kaseta Lokice Stefanovic-Novo telo za 30 dana... Mislim ovo 30 dana je malo pretereno, ali svakako da ima puno rezultata i nakon 30 dana. Doduse ko nema mnogo viska.. i moze dobiti novo telo.. ali bas neko sa previse kilograma..nema sanse za 30 dana! ali naravno..nista nije carobni stapic! i sto sporije postizez rezultate to ce duze trajati!

ima nekoliko bloka vezbi? hoces da ti nabrojim za koje delove tela..? ili?
 
ja imam original kasetu Lokice.. ali posto ne koristim vise video.. morala nekako prebaciti na cd..da bi gledala na dvd.. ali to je neka posebna tehnika.. platila sam jednom decku da mi prebaci.

a za ovu drugu.. cula sam da ima u HI FI centru..pogledaj! pa i meni reci :-D
 
Ma bilo je uz Lepotu i zdravlje, ali sam to tek skoro saznala. Svuda gde sam trazila kazu da su imalia, ali da nema vise. Ako neko nadje neka javi gde ima!
 
Nasla sam sve DVD-jeve u radnjici u prolazu kod Doma omladine. Ja kupila pilates, a imaju i sve ostale (valjda su to oni sto su izlazili uz "Lepotu i zdravlje").
 
A jeste li culi za kompjuterski program u kojem vezbate sa virtuelnim instruktorom?Imaju dva dela fitness i joga a duzinu i intenzitet vezbi podesavate sami.Super je ja ga koristim vec 6 meseci.Zove se yourself!fitnes.
 
fit:
Sto se tice tih fitness programa..
ima jedan na ovom siteu..

Fitness assistant :

Ovo je jedan odličan program pomoću kojeg si možete slagati jelovnike, brojati kalorije, računati postotak masnog tkiva, pratiti svaki svoj napredak u smislu treninga i same prehrane. Ovo su samo neke sitnice koje ovaj program sadrži zato se ne ustručavajte probati ga !

Evo link :
http://www.hr-fitness.net/savjeti/fitness+assistant.php


probala ja, zanimljivo :wink: ...
 
Ja sam preko limeware-a skinula neki windzor pilates 8 minutes abs, i planiram da radim svakog dana, jedna devojka kaze da stvarno "radi". Videcemo...
Posto sam uvidela da nemam kondicije uposte i da nema svrhe da placam negde aerobik ili nesto slicno, kada necu moci da radim ni trecinu, htela bih da nadjem neki dvd...
i sta kazete, taj sa Sindi valja?
 
Valja, jer nista ne placas, a radis koliko mozes. Ima 3 bloka vezbi: prva 2 su po 40 minuta i kad sam pocela da vezbam, nije bilo sanse da uradim ni pola, a sad je vec bolje. Treci blok traje samo 10 minuta i osmisljen je da vezbate kad nemate vremena, ali se vezbaju sve grupe misica, nesto kao "instant" vezbe. Svi su vec primetili rezultate, a vezbala sam tek 5 puta (otprilike 1 nedeljno stignem). A i osecas se super posle. Ja malo vezbam, pa kad se umorim gledam nju kako vezba :D (naravno, sto manje gledas, rezultati su bolji).
 
Ljudi, ajde neka mi netko pobliže opiše što mogu očekivati, naime imam 41.godinu i osjećam da moram "održavati kondiciju", baš mi je kondicija prioritet, e sad vas pitam, što bi mi fitness trener mogao preporučiti koliko puta tjedno bi morao na trening, barem u početku, nije mi bitno bildanje, centimeri, snaga, več izdržiljivost! To mislim da ne bi trebao biti neki problem? Znam u srednjoj školi s 17 godina da sam za trbušnjake, a 90 ih je trebalo za peticu, da s 30 dignem na 80 trbušnjaka trebalo oko 5 do 6 tjedana i profesorica je rekla da se trbušnjake može brzo "dignuti". Sad me zanima ovo!? Želim pravi pristup, ne bi htio da nešto zaribam. Sva saznanja i iskustva su dobrodošla!
 
Ljudi, ajde neka mi netko pobliže opiše što mogu očekivati, naime imam 41.godinu i osjećam da moram "održavati kondiciju", baš mi je kondicija prioritet, e sad vas pitam, što bi mi fitness trener mogao preporučiti koliko puta tjedno bi morao na trening, barem u početku, nije mi bitno bildanje, centimeri, snaga, več izdržiljivost! To mislim da ne bi trebao biti neki problem? Znam u srednjoj školi s 17 godina da sam za trbušnjake, a 90 ih je trebalo za peticu, da s 30 dignem na 80 trbušnjaka trebalo oko 5 do 6 tjedana i profesorica je rekla da se trbušnjake može brzo "dignuti". Sad me zanima ovo!? Želim pravi pristup, ne bi htio da nešto zaribam. Sva saznanja i iskustva su dobrodošla!

Moja preporuka da podjes na podforum "Sport" pa na "Ostali sportovi" mozes otvoriti novu temu pa postaviti konkretna pitanja,barem ce ti tamo odgovoriti prije nego ovdje.Mozes se registrovat na nekim forumima vezanim za teretanu tamo ce ti dati strucnije odgovore,javi mi se na PM da ti dam linkove ako te interesuje (ako ti uopste zelis ici u teretanu jer nisi bas jasno definisao).Mada za to sto si naveo jedino moze da pomogne teretana,ne moras se brinuti da ces se nabildovati jer to ne ide tako lako.Ide se obicno od 3 do 5 puta nedeljno,sve zavisi.
 
Ljudi, ajde neka mi netko pobliže opiše što mogu očekivati, naime imam 41.godinu i osjećam da moram "održavati kondiciju", baš mi je kondicija prioritet, e sad vas pitam, što bi mi fitness trener mogao preporučiti koliko puta tjedno bi morao na trening, barem u početku, nije mi bitno bildanje, centimeri, snaga, več izdržiljivost! To mislim da ne bi trebao biti neki problem? Znam u srednjoj školi s 17 godina da sam za trbušnjake, a 90 ih je trebalo za peticu, da s 30 dignem na 80 trbušnjaka trebalo oko 5 do 6 tjedana i profesorica je rekla da se trbušnjake može brzo "dignuti". Sad me zanima ovo!? Želim pravi pristup, ne bi htio da nešto zaribam. Sva saznanja i iskustva su dobrodošla!

Prosto i jednostavno, uzmi covece i trci....Koliko? Koliko mozes, vise od toga i ne mozes i ako hoces..... Ne treba ti nikakav trener, nemas 12,5 godina vec 41, uzmi sam nesto procitaj sto te dublje zanima, ne spremas se za OI u Londonu pa da ti treba trener.
 

Back
Top