Fitness
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 33

Tema: Fitness

Početnik
    Učlanjen
    13.01.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Fitness

Sve sto se tice zdrave prehrane, tjelovjezbe, fitnessa, pilatesa, aerobika
    i ostalih stvari na ovu temu mozete pogledati na :
    http://www.hr-fitness.net

Pogledajte site,meni se stvarno svidja !

Obećava
    Učlanjen
    17.01.2006.
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Re: Fitness

I ja sam slucajno pre neki dan nabasala na taj sajt -odlican je .Ja vec 3 meseca idem na pilates i osecam se super uopste nije agresivan sport.

Aktivan član Micotakis (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

ja imam kasetu sa sat vremena jako dobrih vezbi, bas za oblikovanje tela.. zar neko sumnja u Lokicu? a i za ovo zimsko vreme..trenutno mi to najvise odgovara..najmanje vremena izgubim, a svakako sam aktivna..i mogu odmah da se istusiram.. a kad dodje toplije vreme.. bice i trcanja..i svega

Početnik
    Učlanjen
    13.01.2006.
    Reputaciona moć
    0

Aj nam navedi kak se ta kazeta zove i sta sve ima gore..

Učlanjen
    28.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

pa kaseta Lokice Stefanovic-Novo telo za 30 dana... Mislim ovo 30 dana je malo pretereno, ali svakako da ima puno rezultata i nakon 30 dana. Doduse ko nema mnogo viska.. i moze dobiti novo telo.. ali bas neko sa previse kilograma..nema sanse za 30 dana! ali naravno..nista nije carobni stapic! i sto sporije postizez rezultate to ce duze trajati!

ima nekoliko bloka vezbi? hoces da ti nabrojim za koje delove tela..? ili?

Aktivan član
    Učlanjen
    19.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

A jel bi to nekako moglo da se nabavi na disku?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.09.2005.
    Reputaciona moć
    47

A jel zna neko gde moze da se nadje neki DVD sa vezbama? Cula sam da ima Cindy Crawford? Imam kasetu, ali mi video u kvaru.

Učlanjen
    28.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

ja imam original kasetu Lokice.. ali posto ne koristim vise video.. morala nekako prebaciti na cd..da bi gledala na dvd.. ali to je neka posebna tehnika.. platila sam jednom decku da mi prebaci.

a za ovu drugu.. cula sam da ima u HI FI centru..pogledaj! pa i meni reci :-D

Početnik
    Učlanjen
    13.01.2006.
    Reputaciona moć
    0

A jel zna netko dal ima jos nekakav DVD sa vjezbama s faktora, pilatesa i takvog
    oblika rekreacije ?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.09.2005.
    Reputaciona moć
    47

Ma bilo je uz Lepotu i zdravlje, ali sam to tek skoro saznala. Svuda gde sam trazila kazu da su imalia, ali da nema vise. Ako neko nadje neka javi gde ima!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.09.2005.
    Reputaciona moć
    47

Nasla sam sve DVD-jeve u radnjici u prolazu kod Doma omladine. Ja kupila pilates, a imaju i sve ostale (valjda su to oni sto su izlazili uz "Lepotu i zdravlje").

Zainteresovan član Marija D (avatar)
    Učlanjen
    03.02.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

A jeste li culi za kompjuterski program u kojem vezbate sa virtuelnim instruktorom?Imaju dva dela fitness i joga a duzinu i intenzitet vezbi podesavate sami.Super je ja ga koristim vec 6 meseci.Zove se yourself!fitnes.

Početnik
    Učlanjen
    13.01.2006.
    Reputaciona moć
    0

Sto se tice tih fitness programa..
    ima jedan na ovom siteu..

Fitness assistant :

Ovo je jedan odličan program pomoću kojeg si možete slagati jelovnike, brojati kalorije, računati postotak masnog tkiva, pratiti svaki svoj napredak u smislu treninga i same prehrane. Ovo su samo neke sitnice koje ovaj program sadrži zato se ne ustručavajte probati ga !

Evo link :
    http://www.hr-fitness.net/savjeti/fitness+assistant.php

Veoma poznat goldfish (avatar)
    Učlanjen
    10.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    171

Citat Original postavio fit
    Sto se tice tih fitness programa..
    ima jedan na ovom siteu..

Fitness assistant :

Ovo je jedan odličan program pomoću kojeg si možete slagati jelovnike, brojati kalorije, računati postotak masnog tkiva, pratiti svaki svoj napredak u smislu treninga i same prehrane. Ovo su samo neke sitnice koje ovaj program sadrži zato se ne ustručavajte probati ga !

Evo link :
    http://www.hr-fitness.net/savjeti/fitness+assistant.php

probala ja, zanimljivo :wink: ...

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

de je najbolji aerobik u bgd-u

Aktivan član
    Učlanjen
    19.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Ja sam preko limeware-a skinula neki windzor pilates 8 minutes abs, i planiram da radim svakog dana, jedna devojka kaze da stvarno "radi". Videcemo...
    Posto sam uvidela da nemam kondicije uposte i da nema svrhe da placam negde aerobik ili nesto slicno, kada necu moci da radim ni trecinu, htela bih da nadjem neki dvd...
    i sta kazete, taj sa Sindi valja?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.09.2005.
    Reputaciona moć
    47

Valja, jer nista ne placas, a radis koliko mozes. Ima 3 bloka vezbi: prva 2 su po 40 minuta i kad sam pocela da vezbam, nije bilo sanse da uradim ni pola, a sad je vec bolje. Treci blok traje samo 10 minuta i osmisljen je da vezbate kad nemate vremena, ali se vezbaju sve grupe misica, nesto kao "instant" vezbe. Svi su vec primetili rezultate, a vezbala sam tek 5 puta (otprilike 1 nedeljno stignem). A i osecas se super posle. Ja malo vezbam, pa kad se umorim gledam nju kako vezba (naravno, sto manje gledas, rezultati su bolji).

Aktivan član
    Učlanjen
    19.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Super, hvala na savetima!
    Moracu da uzmem!

Aktivan član
    Učlanjen
    19.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

E, da zaboravih da te pitam, kako se tacno zove taj dvd?

Aktivan član Hesse (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Goshu, bilo bi zanimljivo da ti ovde izneseš neke mudrosti o fitnessu.
    https://www.facebook.com/FantasmaFortissimaPhoto

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.09.2005.
    Reputaciona moć
    47

Pojma nemam kako se zove, drugarica mi narezala. Ne znam da li je Cindy izdala vise CD-ova.

Aktivan član
    Učlanjen
    19.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Ok. Ako se budes setila i htela, pitaj je da li zna kako se zove....

Zainteresovan član javasluk (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    29

Ljudi, ajde neka mi netko pobliže opiše što mogu očekivati, naime imam 41.godinu i osjećam da moram "održavati kondiciju", baš mi je kondicija prioritet, e sad vas pitam, što bi mi fitness trener mogao preporučiti koliko puta tjedno bi morao na trening, barem u početku, nije mi bitno bildanje, centimeri, snaga, več izdržiljivost! To mislim da ne bi trebao biti neki problem? Znam u srednjoj školi s 17 godina da sam za trbušnjake, a 90 ih je trebalo za peticu, da s 30 dignem na 80 trbušnjaka trebalo oko 5 do 6 tjedana i profesorica je rekla da se trbušnjake može brzo "dignuti". Sad me zanima ovo!? Želim pravi pristup, ne bi htio da nešto zaribam. Sva saznanja i iskustva su dobrodošla!
    Dinamo Vinkovci -danas se zove Cibalia

Primećen član
    Učlanjen
    07.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Citat Original postavio javasluk Pogledaj poruku
    Ljudi, ajde neka mi netko pobliže opiše što mogu očekivati, naime imam 41.godinu i osjećam da moram "održavati kondiciju", baš mi je kondicija prioritet, e sad vas pitam, što bi mi fitness trener mogao preporučiti koliko puta tjedno bi morao na trening, barem u početku, nije mi bitno bildanje, centimeri, snaga, več izdržiljivost! To mislim da ne bi trebao biti neki problem? Znam u srednjoj školi s 17 godina da sam za trbušnjake, a 90 ih je trebalo za peticu, da s 30 dignem na 80 trbušnjaka trebalo oko 5 do 6 tjedana i profesorica je rekla da se trbušnjake može brzo "dignuti". Sad me zanima ovo!? Želim pravi pristup, ne bi htio da nešto zaribam. Sva saznanja i iskustva su dobrodošla!
    Moja preporuka da podjes na podforum "Sport" pa na "Ostali sportovi" mozes otvoriti novu temu pa postaviti konkretna pitanja,barem ce ti tamo odgovoriti prije nego ovdje.Mozes se registrovat na nekim forumima vezanim za teretanu tamo ce ti dati strucnije odgovore,javi mi se na PM da ti dam linkove ako te interesuje (ako ti uopste zelis ici u teretanu jer nisi bas jasno definisao).Mada za to sto si naveo jedino moze da pomogne teretana,ne moras se brinuti da ces se nabildovati jer to ne ide tako lako.Ide se obicno od 3 do 5 puta nedeljno,sve zavisi.

Poznat bRu zLi (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    218

Citat Original postavio javasluk Pogledaj poruku
    Prosto i jednostavno, uzmi covece i trci....Koliko? Koliko mozes, vise od toga i ne mozes i ako hoces..... Ne treba ti nikakav trener, nemas 12,5 godina vec 41, uzmi sam nesto procitaj sto te dublje zanima, ne spremas se za OI u Londonu pa da ti treba trener.

Slične teme

1. Fitness
    Autor ariela u forumu Žene
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 02.09.2008., 18:12
  2. fitness
    Autor lela_ak u forumu Srbija
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 12.10.2007., 14:20
  3. Fitness
    Autor caticka u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 0